איי סד אהה הה אהה .....

איי סד אהה הה אהה .....

לדעתכם שיר הקצ´ופ הוא באמת מקרנה הבא? לדעתי לא... הכתירו אותו בתואר הזה (שממש לא מגיע לו לדעתי) בגלל שהוא ספרדי,וקליל. חוץ מהפזמון הקליט לדעתי השיר לא משו והוא צריך לעמוד בפני עצמו ולא מאחורי תואר גדול ומאיים בתור מקרנה הבא.

הוא סתם שיר נודניק...

מקרנה הצליח לאו דווקא בגלל שהוא חזר על עצמו והיה קליט אלא בעיקר בגלל שהוא בא עם ריקוד וזה תפס את כולם. שיר הקטשופ סתם חוזר על עצמו ומעצבן אחרי 5 פעמים...

Digi Lista

New member
הקטע הוא ש...

כול דבר משווים לדבר אחר, המקרנה היה שיגעון שזכה להצלחה מסחררת אבל אי אפשר להשוות כול הצלחה להצלחה הזאת!(כמו שאי אפשר להשוות למשל כול תוכנית בידור לקומדי סטור, וכול משחק לפוגים שכולם אגב היו באותה השנה- שנה משוגעת...). אפשר להיות משיר הקטשופ כי הוא בסדר אבל דיי אם ההשוואות!(לא באה בטענות לכותב\ת אלא לעולם...)

אממ..

שיר הקטשופ הוא שיר פ´סדר למסיבות וחתונות אבל הוא באמת נימאס אחרי כמה פעמים ואני עדיין לא קלטתי לגמרי ת´ריקוד

אני ניצלתי את מאות הפעמים...

שהשמיעו אותו כדי ללמוד את הפזמון בעל פה בסוף יש תחושת גאווה מוזרה שכזאת...בייחוד אחרי שהסובבים אתכם לא קולטים איך אתם מצליחים לשיר איתם את הפזמון המלא
הסדה אה, אה דה אה דה הבה טו דה הבה אסלי אונוהה אמאהבי אנדה בוגי אנד דה בודידיפי...

manys

New member
שיר שפשוט מעלה לי את הקריזה

כל פעם שאני שומע אותו הוא פשוט הורס לי את 4 הדקות שאחריו... לא, אני ממש לא נסחף.. זה באמת ככה! משום מה זה נשמע כמו גירסאת כיסוי ל"קטנטנות"...

SHIRA2811

New member
כי השיר עצמו....

מתיימר להיות מקרנה הבא...
לא אכפת להן שישוו אותן לאחד הלהיטים הכי גדולים (ושנואים עלי). אני שונאת אותן ואת השיר...

Loppy

New member
לדעתי דווקא אחלהה שיר!

ואני בכלל לא אהבתי את מקרנה... יש מה להשוות - בסך הכל זה אותו הסגנון! אגב, היי לכולם! אני דור...

dancing machine

New member
פיכססססססססס!!!!!!!!

זה השיר ה-כ-י מ-ע-צ-ב-ן ו-מ-פ-ג-ר בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!! אמאאאאאא!!!!!!! שאני שומעת אותו בא לי להרביץ למישהו!!!!!

Dror Lavie

New member
הייתם צריכים לראות לפני שבועיים כמה

אנשים שאלו על השיר הזה בפורום זיהוי שירים! כל מישהו שלישי שאל: "איך קוראים לשיר הזה משהו עם קטשופ, שיר מהיר בספרדית" ותלכו לשם עכשיו תשאלו את זה תראו איך כולם מתעצבנים שם עליכם... אפשר להגדיר את השיר הזה כלהיט של הקיץ כי הוא באמת הפך ללהיט, שיר נחמד לא משהו,באמת אי אפשר להשוות למקרנה (שגם נמאס אחרי פעמיים) בסך הכל שיר נחמד
דרררררררררררררררררררררררררררררררוררררררררררררררררר

תיפלץ

New member
שיר הקטשופ, עוד איזה שם.

בנות העגבנייה עם שיר הקטשופ חחחחחחחחח... שיר ממש קיצי בטח עוד חודש יצלמו טלנובלה עם 3 הבחורות האלה והשיר פתיחה יהיה .................. מה אם לא שיר הקטשופ...
אני כבר רואה את זה :3 נטלייה אורירו בסידרה אחת... איזה וונבי... דרך אגב אני עדי בהצלחה עם הפורום ניראה שיהיה הצלחה.

אני הבנתי שהוא שיר מפגר...

כששמעתי אותו בערוץ הילדים..ברגע ששיר נהפך להיות שיר רקע באולפן שלהם - הוא חתום כשיר ילדותי וטיפשי

אבל התיזמון שלו לא טוב כל-כך...

שירי קיץ כאלו, הכי טוב להם לבוא לפני החופש הגדול ואז הם מוכתרים כשירי קיץ מעצבנים אמיתיים. ואיך הוא לא יהפוך ללהיט...הוא כמו פרסומת (למה?) עם ג´ינגל (למה?) שחוזר על עצמו (למה?) המון המון המון פעמים (למה?) עד שכולם כבר מכירים אותו (למה?) והרוב בכלל לא זוכרים מאיפה (למה?).

למעלה