איך אני אוהב...

GoTHiK

New member
איך אני אוהב...

שהפורומים של אינפקציה מלאי אנשים, אבל ההופעות לא!!! תבואו כבר להופעות, מה זה שווה? למשל....כמה אנשים יודעים מה זה "מכבאי האש, מכבאי האש, ווווווואווו,ואוווווואו" ??? תנו בראש חבר'ה.

AvtipuS

New member
קריית מוצקין, ליד חיפה

אממ..אני נסעתי ברכבת עם הדר (ממנטו מורי1) לבנימינה להופעה שהייתה לאינפקציה שם ב"אינדיקה" וזה היה ביום חמישי ויום אחרי זה עוד הלכתי לביצפר

gold ayelet

New member
אני לא באה להופעות!

אני דתייה ורוב ההופעות הם ביום שישי.... איזה שיר יש על מכבי האש!?1?!? תגידו אסור לכתוב כאן מילים של שירים?!

AvtipuS

New member
אלא אם יש אישור מהלהקה

בעיות של זכויות יוצרים

מכבי אש מכבי אש

השטות האחרונה של ניר. אתה לא היחיד שהיה בהופעה בכ"ס. ודווקא ההופעה הזאת כן הייתה מפוצצת באנשים, לצערי הרב זאטוטים.

הו הו להגיע להופעות זאת בעיה

הרוב בת"א או באיזור וכאלה וזה גם ביום שישי ולא שתגידי שאלה היהודים שיש להם קהל עצום אז עושים הסעות מכל חור בארץ אין הסעות להופעות של אינפקציה,אז קשה להגיע. וכן!! אני עשיתי מאמץ ונסעתי להופעה בבינימינה
ושהייתה להם הופעה פה באיזור שלי,בטח שהלכתי! אז עכשיו חופש...צריך לראות.כי יום שישי זה באסה להישאר עד שבת ולחכות לרכבות,האמ לא?

Maytallll

New member
אין תחבורה בשבת

וזה חרא למי שגר בב"ש, ולכל אחד אחר שלא גר באיזור ת"א

GoTHiK

New member
הקטע של התחבורה

תראה מה אני עושה, אני והחבר'ה שלי ראשל"צים, ופשוט מחפשים את כל מי שאנחנו מכירים ששומע אינפקציה ומארגנים הסעה משותפת, יוצא לנו 15-20 מראשון לכ"ס למשל הלוך חזור...משתלם! אם יש כאן ראשל"צים, הם מוזמנים!!

itoosh2

New member
לכל ההפועות לא יכולתי להגיע

אבל הלכתי לשי הופעות רק כי הם חיממו את אותן הופעות...

NimaZ

New member
לא יצא לי:S../images/Emo108.gif

מה הפירוש של מכבי אש למעלה?:|

הייתי בדיי הרבה הופעות ומכבי אש-->

זה שיר שניר שר בהופעה בכפ"ס. הוא כתב אתזה על ה11 בספטמבר..מכבי אש.

למעלה