איך אני חוסם את האייפי?

aviol

New member
איך אני חוסם את האייפי?

אם אני משתמש בסיסמא גנובה, או דברים כאלה, איך אני יכול לחסום את האיי פי שלי שלא יעלו עליי?

N0

New member
אתה מכניס את עצמך לצרות.

אוקיי כמה דברים אחד שימוש בסיסמאות גנובות אני מניח שאתה יודע הוא ממש לא חוקי . עכשיו בגלל שאני יוצא מנקודת הנחה שהסיסמה שאתה משתמש בה לא מצאת אותה לבד וקיבלת אותה מאתר חבר או כל דבר אחר הדבר הוא כמובן אידיוטי לחלוטין ואינו נחשב האקינג. דבר שני אם הסיסמה היא לספק גישה כמו נטוויזיון או אינטרנט זהב או כל ספק אחר אתה לא יכול להסתיר את הIP כי התקשורת לשרת מתבצעת באמצעות הטלפון והשרת הוא שנותן לך את הIP לכן אם הם ירצו הם יתפסו אותך (היה מקרה לפני כמה שנים שאנשים שאני מכיר השתמשו בסיסמאות של קופת חולים מכבי להתחבר לנטוויזיון לא נראה לי שתפסו אז אף אחד כי אני מניח שלמכבי היה חיבור ללא הגבלת שעות וממש לא היה איכפת להם אם מישהו התחבר על שמם אבל היו שמועות שתפסו אנשים או שלמישהו היה שכל להחליף ססמאות ויותר לא משתמשים בחשבונות האלה לפי מיטב ידיעתי, יש סיכוי גדול שמישהו באמת נתפס כי היו המוני אנשים שהשתמשו בסיסמאות האלה אתה יודע חבר מספר לחבר בגלל זה גם עדיף להשתמש בסיסמאות שהשגת לבד בכל מצב ). אם הסיסמה היא לאתר סקס או משהו דומה אתה לא יכול להחביא את הIP שלך אתה יכול אולי לנתב אותה דרך פרוקסים שלים ווין-גיטים ומינהם אבל אז כל פרוקסי יודע את הIP של קודמו שהראשון בהם יודע את שלך ואם באמת ירצו יתפסו אותך (ובגלל שרוב השרותים האלה עולים כסף אתה תצתרך לבצע עוד כמה עבירות בדרך). כשאתה צריך לקבל מידע אתה לא יכול לזייף IP בגלל שהמחשב ששולח אליך את המידע חזרה שולח אותו לפי כתובת הIP מה שכן אתה יכול להשיג גישת Root למערכת ואז למחוק את הלוגים ככה שלא יהיה בזיכרון המחשב שנכנסת אליו את הIP שלך אחרי שתתנתק אבל אם הייתה יכול להשיג Root למערכת לא היית שואל את השאלה הזו אז גם זה לא רלוונטי. אז בקיצור אל תשתמש בסיסמאות גנובות ביחוד אם אתה לא יכול להשיג אותן לבד (וזה לא כולל להכנס לנט בס ולקרוא קובץ וורד מוצפן של איזה אידיוט ששומר את כל הסיסמאות שלו במחשב או ששומר אותן באקספלורר). N0

tech1

New member
אתה לא...

1. אסור להשתמש בסיסמא גנובה 2. אם אתה מתחבר במודם אין לך מה לדאוג. לא יעלו עלייך 3. אם אתה לא מתחבר במודם אז הסיכוי ישעלו עליך קטו!

למעלה