איך אפשר למצוא מטפלת של ביטוח לאומי

nurithro

New member
איך אפשר למצוא מטפלת של ביטוח לאומי

זו המטפלת השלישית שנמצאת אצל חמותי במשך שנה וחצי. אף אחת מהמטפלות איננה יוצרת קשר עם חמותי. היחידה שממש מתקשרת איתה זו אני- לי היא שומעת תמיד ומוכנה לעשות כמעט הכל. אבל אני עובדת ואינני פנויה יום יום ועשות את הנדרש כדי שחמותי תתפקד יותר טוב. חמותי מקבל פעלה של שעה וחצי פעמיים בשבוע ע"י מרפאה בעיסוק. אילו שעות נפלאות עבורה. אני בטוחה שהפעלה כל יום ע"י מטפלת שמגיעה ל-2 שעות מהביטוח הלאומי היא חובה. אבל כל המטפלות שמגיעות מחברות כוח אדם הן עולות חדשות שהעברית איננה שפתן ומדברות עברית משובשת. לחמותי יש קשיים בתקשורת ולכן כשמשוחחים איתה בעברית באופן לא ברור היא מתנתקת ולא יוצרת קשר. פניתי לחברת כוח האדם כדי שתחפש לי מטפלת דוברת עברית. אבל לאור הערותייך בענין ההכשרה שמקבלות המטפלות- אינני בטוחה שזה יעזור. איך ואיפה אפשר למצוא מטפלת שיש לה מיומנויות הפעלה לחולי אלדצהיימר אנחנו מתגוררים בחיפה. למי מומלץ לפנות?? נורית

supergirl1977

New member
היי נורית

שלום נורית בקשר לשאלתך...הנני עובדת במח' הרווחה בעירייה במדור לקשיש בעירי ברגע שאימך מקבלת חוק סיעוד בהיקף של 100 או 150 אחוז היא זכאית למטפלת...במידה ואינך מרוצה זכותך להחליף מטפלת ואם אינך מרוצה מהחברה שמספקת את המטפלות זכותך הלגיטימית לעבור חברה כל שעליך לעשות הוא לפנות למח' הרווחה בעיר במכתב בו את מציינת כי אינך מרוצה מהטיפול והסיבות לכך..אני מאמינה שכן תמצאי מטפלת שתצליח לתקשר עם אימך..אם כי קשה לקשישים להתרגל לאנשים חדשים המשך שבוע מצויין

1אור1

New member
מטפלות דוברות עיברית

כאחות המתמחה בגריאטריה ומטפלת בהרבה חולי אלצהיימר, ניתן היום למצוא דרך חברות הסיעוד מטפלות דוברות עיברית שיוצרות כמיה מצוינת עם המטופלים אלא שצריך להיות עם יד על הדופק, להיות בקשר עם העוסית הקשורה לחברה ולבדוק היטב מה קורה. החברות אמורות לתת הכשרה למטפלות וחלקן באמת טובות.

אירילה

New member
../images/Emo51.gif לך על התשובה לנורית ,נשמח

להשתתפותך בפורום חשוב זה למתן תשובות לגולשים הזקוקים כל כך לייעוץ והכוונה ,בפרט לאלו המצטרפים לצערינו למעגל מחלת האלצהיימר. גרשון

nurithro

New member
תודה לכולם../images/Emo65.gif

פניתי לעו"ס של החברה והיא אמורה לחפש לי מטפלת חדשה. אם ביטוח לאומי או החברות אכן מכשירות את המטפלות במיוחד לטיפול בחולי אלצהיימר אם כן אשמח לדעת מה הקורס שנהוג לתת למטפלות בחולי אלצהיימר, וזאת כדי לדעת בדיוק מה לדרוש מהעו"ס של חברת כוח האדם. ושוב תודה לכולם נורית

למעלה