איך אתם שותים את הקפה של הבוקר???

anat30g

New member
איך אתם שותים את הקפה של הבוקר???

שיהיה בוקר טוב
ענת

אילן די

New member
היי ענת

אני אישית די משקיע בבוקר. למרות שאני בדרך כלל סמרטוט, בענייני קפה אני לא מקצר ולא מכין נס או אינסטנט כלשהו. דבר ראשון אני ניגש למטבח ומפעיל את מכונת האספרסו שתתחמם... בינתיים, אני עושה את התנקויות הבוקר הרגילות ואז חוזר ומכין לי קפוצ´ינו משוט אספרסו כפול וחלב מוקצף. אם אין זמן - אני עושה אותו בכוס חד פעמית עם מכסה ולוקח לאוטו. כבר כל כך התרגלתי ברוטינה הזו שממש הכל הולך מהר מאד...

judyr

New member
פויה פויה פויה אילן

חחחחח.... לא יפה לנפנף בקפה.... יש כאלה שאין להם מכונה בבית..... זה כמו להראות סוכריה לילדון ואח"כ לשים אותה מעל המקרר חחחחחח בוקר טוב לקפאינים!!!!

עבריה*

New member
קפה של בוקר

אחד החביבים עלי... כוס ענקית (חובה!) עם כפית גדושה ועוד קצת "טסטר צ´ויס" אדום. הרחה קלה של הקופסא, מים רותחים ומעט חלב (לא רזה - חלילה וחס) וכמעט שכחתי 2 כדורי סוכרזית. ככה שהקפה בצבע קפה ולא קרמל או ריבת חלב. צבע כהה ומתוק. הדלקת סיגריה, קירוב של הכוס אל הפה, הרחה והסנפת הארומה, שלוקון קטנטן שיחמם את הפה ועוד שאכטה למערכת. ואז לאט לאט לשתות את הקפה עד תומו. ולקינוח של בוקר, על אותה כוס להוסיף עוד קפה עוד סוכרזית וחלב ולשתות עוד כוס עם עוד סיגריה. ככה מתעוררים החושים והמחשבה שערים נכנסת לתודעה. ככה גם השפתיים מתעקלות כלפי מעלה בחיוך של בוקר. שני קפה!!! זו החובה הבסיסית שלי לעצמי כל בוקר

אתה גדול !! ../images/Emo6.gif

מעכשיו אני בוחרת סטוצים כמו לקוחות עסקיים - לפי סוג הקפה שיש להם במטבח
וברצינות - יש לי מכונת אספרסו בבית, שותה הרבה 18 קראט של עלית ויושבת כל יום לפחות פעם אחת בחוץ (מתה על דנסי, למשל, ועל אילי) ובסה"כ מי ששותה 10-12 כוסות קפה ליום רשאית לגוון קצת ע"ח האיכות... בלי 4-5 כוסות קפה בבוקר אני "לא מתפקדת" ושותה אחת גם לפני השינה (ונרדמת יופי). כל לקוח עסקי חדש מתבקש לרכוש קפה טוב (ברצינות - מעלה את זה בשיחה הראשונה, כאילו בצחוק, אבל אנשים מצייתים...). אז, אילן, יש לך קליאנטית לפורום (למרות שהיה טעים יותר לו באמת היית אילן מאילנ´ס...קל"ב כזה).

MARMELAD

New member
אני מת על זה....

שאני אומר משהו בצחוק ומתכוון לזה ברצינות... הצד השני לוקח אותי ברצינות למרות שזה בצחוק, ואני גם מרוויח וגם יוצא בסדר כי זה הרי "בצחוק"... וזה לא רק לבקש מלקוחות עסקיים שיביאו קפה משובח.. זה גם לצאת למסעדה ולהודיע חגיגית (ובצחוק) שאני לא משלם.. זה לבקש (בצחוק) מתנה לכבוד סוף השבוע.. אוי, חנה, זה לא נגמר!

מתנה וקפה טוב אני מבקשת "בצחוק"

כל הזמן. תשאל את... (הבטחתי לו לא להזכיר את שמו לעולם בפורומים
). עוברים ליד בית קפה ואני אומרת "בצחוק" - "נכון שמגיע לי קפה טוב ?", מושכת לו את היד ומושיבה אותו. הבעת מצוקה עולה על פניו כי תמיד יש לו "הרבה מה לעשות" אבל את הקפה (והזמן) אני מקבלת. קורה לפעמים גם עם בדגים ונעליים וספרים
אחלה שיטה - שנרשום פטנט ונפתח קורסי הדרכה ?

MARMELAD

New member
יש לי רעיון יותר טוב אפילו:

נפתח פורום "כן לניצול החברי". ננהל אותו ביחד ונפיץ את התורה שלנו ברחבי הגלובוס. אח"כ אפשר לעשות דף בית צנוע: WWW.user.com תאמיני לי חנה יש לנו כאן סטארט אפ!

למעלה