איך אתן אוהבות את הסקס שלכן?

ר ו מ י 5

New member
הופה הופה

ענישה הא?! מרגש?אני ממש לא אוהבת עונשים...אני אוהבת פינוקים ועוד ועוד ועוד פינוקים

ר ו מ י 5

New member
ואולי

בגלל שאני בהתאקלמות, רק עכשיו ראיתי את התשובות לחקירה, הן היו למעלה, חשבתי שהשורות יורדות בלבד,ומסתבר שצריך לחטט בין השורות למצוא את הדברים המענינים ...

בסדר פינוקים פינוקים פינוקים

כל הזמן??? רק פינוקים??? גם אני אוהבת פינוקים אני אלופת ההתפנקויות כן כן אבל רק פינוקים? מה עם קצת חריפות.. קצת לגעת באסור.. בלא נודע

ר ו מ י 5

New member
בטח

חריפות משובחת, רק אם זה לא כואב.שונאת, סולדת מכאב, בכל הרמות...למרות שלפעמים אני עוברת דרכו ואז רק טוב יוצא ממנו

עברת דרכו לפחות 4 פעמים בחייך ומעבר ללידות?

מה זאת אומרת עוברת דרכו? מה.. גם לא נשיכות קלות?

ר ו מ י 5

New member
הגזמת עכשיו

ממי, כמו שציינת, ילדתי 4 פעמים ואפילו לא אחת עם חומרי הרדמה או סמים כלשהם, טבעי לגמרי "פלאחית" אסלית...את מדברת אתי על נשיכות קלות?

תעני בשורה העליונה של העמוד

אז איזה כאב את לא מוכנה לסבול? צחקתי עכשיו צחוק גדול

ר ו מ י 5

New member
לא, עדיין לא הולכת לישון

זה יקרה בקרוב, כשאהובתי תחזור מבילוי...בינתיים ממש בא לי שוב סיגריה...אז תבלו בינתיים ,לחישה ולאןלאן...תיכף אשוב...

לאןלאן

New member
רומי - שאלה

אם אפשר.. הילד זה במשותף עם בת הזוג.. או שמדובר בילד מנישואין קודמים לגבר או משהו כזה..? איזה כיף לך שאת אמא

ר ו מ י 5

New member
מה זה אמא..סופר אמא

אני אמא ל...4!!! כן מנישואים קודמים, היחידים שהיולי ויהיו לי בחיים האלה

לאןלאן

New member
רומי - עוד שאלה

אני בענייני חקירות היום אז מה בעצם קרה שאחרי בעל ו- 4 ילדים מצאת את עצמך עם אישה? ואיך הילדים מגיבים לזה? רק אם את לא עייפה מדי להשיב.. אני עושה לך הנחות כי אם ל- 4

ר ו מ י 5

New member
הילדים

רובם סבבה עם זה... מה קרה? קרה שאת החלק הזכר / נקבה, ניסיתי, נהניתי, מיציתי, ופתאום התעורר לו חלק בי שכנראה היה תמיד רדום והוא קם לתחייה, ביג טיים!!! זאת התשובה שאני מסוגלת לתת כרגע, את החלק הרציני שלה, אם זה מעניין אותך, בהזדמנות אחרת, כשיהיה לי חשק להקליד תשובות יותר ארוכות, מפורטות וכו'

לאןלאן

New member
אין בעיה

אסתפק בזאת בשלב זה כל הכבוד על האומץ לעשות כזה צעד בחיים מעריצה...

ר ו מ י 5

New member
טוב מה עם קצת חומר רקע עליכן?

בינתיים אני משתפת אתכן בקורות חיי, ספרו לי משהו מרגש!!!

מותק...

עוד מעט אהובתך תחזור מבילוי אחרי כל מה שעולה כאן אני לא יודעת במי יותר לקנא בך או בה

למעלה