איך בוחרים?

sunshaine

New member
איך בוחרים?

אני משוחררת כ4 חודשים ומתכוונת להתחיל ללמוד בשנת הלימודים הבאה. אבל מה??? בתיכון למדתי את הנושאיםה ריאליים (פיסיקה כימיה) ואהבתי מאוד ובצבא התעסקתי בתחום של מדעי ההתנהגות ומשאבי אנוש וגם- נהניתי מאוד... אני אוהבת מצד אחד את התחום הריאלי אבל מתקשה לחשוב על כך שלא אעבוד בסביבת אנשים. איך בוחרים?

לא כל מקצוע ריאלי

אומר שתעבדי רק עם עצמך. השאלה היא מה מעניין אותך יותר - מקצועות טיפוליים יותר או מקצועות מחקריים ואולי בכלל מקצועות שעוסקים במשאבי האנוש עצתי היא - כנסי לאתרי האוניברסיטאות, קראי את הידיעונים וקראי על המקצועות השונים, מתוכם בחרי מה מעניין אותך יותר. בנוסף ממליצה לך להגיע לימים הפתוחים באוניברסיטאות והמכללות שמתקיימים בחודשים הקרובים. ממליצה להעזר בקישורי הפורום.

מה עם לימודי תעודה?

היי סאנשיין! ברור שאין דרך לבחור (וגם אם יש, אני לא מאמין שאף אחד חוץ ממך יכול לקבל את ההחלטה הזו...) זה תלוי בך. אני ממליץ לך ללכת לאחד מהמכונים האלה שקיימים היום שיוכלו לעזור לך בבחירה, או לפחות להכווין אותך. בנוסף, היות ואני בא מהתחום של לימודי התקשורת, היח"צ והפרסום, אני יכול לומר לך בודאות שיש הרבה תפקידים בעולם הזה שמשלבים את השניים. פלנינג למשל, או תקציבאות... תחשבי על זה. תוכלי גם לשלב את זה עם תואר אוניברסיטאי. זה לא סותר. לפחות יהיה לך משהו ביד... שיהיה המון בהצלחה, ותעשי את הבחירה הנכונה לך!

למעלה