איך הגעתם לjrock\pop? נהנודה

limmay

New member
איך הגעתם לjrock\pop? נהנודה

את הסיפור שלי אני כתבתי...X___X לכתוב שוב?^_^

limmay

New member
טוב... נהנודה

הכל התחיל מפרוייקט מיכ"אל ש"החריכו" אותי לעשות. היתי צריכה לעשות הרצאה בנושא מסויים שאני ממש מעוניינת בו. נתנו לי רשימה ומתוכה הייתי צריכה לבחור בנושא אחד ובחרתי ב"חראקירי". כדי לחפש מידע הלכתי לתפוז והגעתי לפורום יפן-שפה ותרבות. ושם נתנו לי כמה מילים ביפנית. מאוד אהבתי אותן והחלטתי שאני חוקרת יותר בנושא יפן. מצאתי לינק באחד ההודעות שמובילות לקומונה שלנו ואז שאלתי אם הם יכולים לתת לי המלצות בקשר לרוק יפני. וכששאלתי אם הם מכירים להקות של רוק כבד..ממש כבד הם נתנו לי כמה להקות...עד שניכנסתי לתפוז עבר זמן וההודעה נעלמה.. ולא רציתי לשאול שוב..(כי חשבתי שזאת תיהיה חוצפה מצידי..כי לא ממש ידעתי מה החוקים בקומונה ) אז חיפשתי בקאזה "jrock" וזה מצא לי את ,dir en grey mucc , malice mizer, x-japan הורדתי את הכל... סך הכל לא היה הרבה..X_X רק שיר אחד לכל להקה שנמצאה. אז מה שירד ירד... שזה רק דיר אן גריי.. והשיר היה Ain't afrid to die. בהתחלה... לא הייתי רגילה.. והתגובה הראשונית הייתה "פחחחחחחחחח מי אלה?..XDDDD זה בטוח לקוח מאיזה תוכנית סאטירה וצוחקים עלייהם או משו! " והתחלתי לשלוח לכמה חברים שלי וגם הם נשפכו מצחוק... שלחתי את זה לטאיו (אחותי ה"תאומה") וכמובן שגם היא צחקה.. אבל מכיוון שיש לנו אותו טעם...לאט לאט התחלנו להיתרגל וממש אהבנו את השיר.. ואז הורדנו עוד שירים וחיפשנו מידע עלייהם.. ואז התאהבנו בהם.. היא אהבה את דיי ואני את טושייה..*__* טושייה...*__________* *פוקוס* טוב בכל מקרה..X_X לאט לאט חיפשנו עוד להקות ומידע עלייהם..ותמונות ואני חולמת עוד ועוד ועוד חלומות עלייהם... וגם טאיו..,^^ וזה נורא חביב.. סיפור ארוך?... קצת...^^

Envious

New member
דרך טלו ושירליפו חחחח

בערך ~~ כלומר דרכם הכרתי את כל הקטע, אבל לא ממש שמעתי O: רק בשבועיים האחרונים התחלתי לשמוע בזכות רותמי *מצביעה למעלה* מיאבי והקרמיקה XDDDDD

Vivi Sparrow

New member
אהמ שכחת?

שכחת שאני זאת שגרמה לך להיות אובססיבית למיאבי? יא אקיראוקא!

Nittle Grasper

New member
וכך הגעתי לjrock ו-jpop::

XD אממ.. ראיתי אנימות אהבתי תשירים השגתי שמות של זמרים דרך כל מיני חיפושים ובלגנים ומצאתי XD וג'יירוק בעיקר דרך חברה שחפרה לי במוח על גאקט ודירו במשך כמה שבועות, והיא השמיעה לי כמה שירים דוחים [לא שלהם, נראה לי @.@ אולי של דירו בעצם XD] אז לא עניין אותי... ואז מישהי ועוד מישהי שאני לא זוכרת מיהן המליצו לי על איזה זמר/להקה שאני לא זוכרת מהו/ם, ואהבתי 0.0 [הזיכרון שלי עובד שעות נוספות ממש
] ואיכשהו הגעתי ללסגוד למיאבי בעיקר
וגאקט, ועוד כמה כמובן ^-^ ו.. אסומי, העלת לי פלאשבאקים לא נעימים עם הפרוייקט מיכאל X_X בזבוז מוחלט של המוןןןןןןןן שעות

oracle

New member
מממ הסיפור שלי די הזוי... =_=;

אז לפני כמה שנים הבית היה מלא כל הזמן בצלילי מאליס מיזר, קיטאנו קיניה ועוד כל מיני שירי אנימה שבקעו מחדרה של מורפיה... זה בלתי נמנע להתאהב במוזיקה הזו, והשיא הגיע כשמורפיה עמדה על זה שאראה את אילומינטי של מאליס בהופעה חיה בדיוידי שקיבלה מתנה. מאז הכל כבר לא היה אותו דבר.... ^_^ ועכשיו זו כבר התמכרות~~~ XDDD

kuroi tsuki

New member
זו רק אני, או שיש עוד

אנשים שאוהבים לראות שמגזין כתוב יפנית? :) GACKT

oracle

New member
חח ברור~~~

בזמן שכתבתי את הפוסט חשבתי כנראה על הבמאי הגאון טקאשי קיטאנו וזה התערבב לי... XDD

limmay

New member
שמתם לב שרוב הבמאים היפנים נהנודה

נקראים טאקאשי?...X____X נראה לי שזה גורלי!!! כי גמני takashi! ואני רוצה להיות במאית\שחקנית ותסריטאית! חעחעחעחע מגניב.^___^

limmay

New member
חכו חכו!! אני אהיה מפורסמת.. נהנודה

ביפן בגלל הסרטים שלי!! אני אעשה סרט דוקומנטרי על טושייה!!! ואח"כ אעבור לדיר אן גריי! ואז אראיין את גאקט. ואלביש את מיאבי!! (כי לא תיהיה לו ברירה...) ואז אני אעשה סרט של כולם ביחד! כעעעע!!!! *______* וואי אני גאון..X_X (לפעמים..) אני צריכה לרשום את כל זה... תזכרו אותי בתור Takashi Asumi (למרות שזה אמור להיות איומי...>>")

Dark L

New member
ואת עושה משו לגבי זה? סתומרת...

איך את רוצה להתפתח? את לומדת קולנוע אומשו? אם כן, בהצלחה ^_^ ואם לא... טוב, עוד יותר בהצלחה ^_^" אני לומדת קולנוע. וגמאני רוצה להיות במאית סרטים. טוב... לא דוקומנטריים אבל עדיין, רוצה לביים סרטים. אני רק צריכה ללמוד יפניתתתתת ;_;

limmay

New member
אבל דוקומנטרי יותר מגניב..נהנודה

כי זה בעצם על החיים שלהם...>> בעצם זה לא יותר מגניב..XD אבל זה בהחלט מעניין! אני בטוחה שאנשים מאוד יתעניינו בחייהם של הג'ירוקרים שהם אוהבים.. אני כמובן לא אעשה רק דוקומנטרים. ואני אלמד שנה הבאה במגמת קולנוע ואני מתכננת להמשיך עם זה למשו יותר רציני..( אעאעא ועוד אמרתי שאני לא רוצה ללכת לאוניברסיטה..TT.TT)

Nittle Grasper

New member
אמג כמעט עברתי למגמה הזאת בבצפר שלך

עוד היינו לומדות יחד בלי לדעת O: [גיליתי שאת בבצפר הזה רק הרבה אחרי זה]

Dark L

New member
שיהיה בהצלחה מותק :)

אגב, באיזה בצפר תלמדי במגמת קולנוע?

limmay

New member
אורט...^_^ נהנודה

אותו בצפר שאני למדתי בו השנה... ותודה לך..^__^

אני הגעתי לג'יי-פופ...

הגעתי לג'יי-פופ דרך אתר בטיפו על היטומי שימאטאני. אחרי זה, נכנסתי לאתרים על פולמון והכרתי את מייקו-המדובבת של מיטסוקי. התחלתי להתעניין יותר ויותר במוזיקה יפנית ולהכיר עוד זמרים. יום אחד מאיה-צ'אן אומרת לי במסנג'ר "נוגה, יש לי שיר ממש יפה לשלוח לך!" היא שלחה לי את סאקוראנבו של OTSUKA AI ומשם אני מכירה אותה, חיפשתי עליה מידע ועכשיו היא האהובה עליי^^

למעלה