איך הגעתם לjrock\pop? נהנודה

limmay

New member
אוקיי... חוץ מהשם היטומי.... נהנודה

אני לא מכירה שום שם שהזכרת כאן...X__X

אבל אם חושבים על זה...

תמיד אהבתי מוזיקה יפנית ואת השפה!=] נגיד, שאינויאשה רק הגיעה לארץ ולא ראיתי היה לי תוכנה עם שטיח ריקודים למחשב והיו שם כמה שירים ביפנית...תמיד אהבתי לשמוע אותם שם ולא הייתי בטוחה בכלל שזה יפנית!XD אחד השירים שם היה השיר "סמייל" מפול מון שמייקו שרה. אני זוכרת שחשבתי שהדמות שמראים בתמונה דומה לסאקורה!XDDDD הפסקתי לתקופה ארוכה לשחק בזה, אחרי שראיתי כמה פרקים מפול מון שיחקתי שוב וישר זיהיתי שהדמות היא מיטסוקי ושהשיר משם!

Emiko

New member
אני חושבת שמאנימות...

אהבתי שירי פתיחה/סיום, חיפשתי מי שר אותם והורדתי ואז לעט לעט התחברתי למוסיקה שאפילו יותר יפה מהדיבור [היתכן?] סיפור אהבה ממבט ראשון *דמעה* TT_TT

Emiko

New member
נזכרתי!

נזכרתי איך התאהבתי במוסיקה יפנית!!!! פעם ראיתי סרטון/שיר מאנימה נרוטו והשיר - gackt-dooms day והתאהבתי בשיר הזה! ואז התחלתי לחפש שירים נוספים של גאקט... יוש!

Nittle Grasper

New member
הו נכון ככה הכרתי תמשחק פיינל פנטזי

שגם תרם להתעניינות באנימה XP *פלאשבאקים* כזה כיף לראות סרטונים של פיינפל פנטזי 11 [זה עם יונה, טידוס, פיין וריקו וכלזה XP] אומשו כזה לצלילי אוונסנס ולינקין פארק *_* ככה גם התחלתי לאהוב את לינקין פארק :O

sonaku

New member
נדמה לי

שזה היה בטעות. כמו כל החיים שלי XD הא כן! שיר ראשון של בואה..דרך אינוישה..חיפשתי קליפים וזה..מצאתי את מאנה ואז איומי המאסאקי..ודיר אנ גריי דרך ידיד ואז מיאבי ואז פשוט חרשתי על כל ג'יי רוק ופופ שמצאתי! ^^;

Sezuke

New member
אז ככה

נחשפתי תחילה למוזיקה יפנית דרך אנימה כמובן (פתיחות\סיומים), ואיך אפשר שלא להתמכר? לאחר מכן נחשפתי ל-jrock דרך חברים במירק (לרוב שירים של malice mizer) ובשלב הזה לא כ"כ התחברתי (זה היה בשלב מאוד מוקדם של ההתמכרות P: לפני כ-4 שנים פחות או יותר, כיום אני בן 20, אז זה היה קצת לפני יום הולדת 17). לאחר זמן קצר, שלחו לי שירים של Ayumi Hamasaki, אליהם ולעוד jpop ראנדומאלי קצת יותר התחברתי. לאחר כמה זמן, ידידה שלי מחו"ל (גם מהמירק), שלחה שיר של גאקט בשם white eyes, ואליו מאוד מאוד התחברתי, הורדתי עוד שירים של גאקט כשבמקביל חבר שלח לי כמה שירים של x-japan ואז אפילו עוד יותר התחברתי! לאחר מכן, התחלתי להוריד בראנדומאליות שירים של dir en grey ו-l'arc en ciel ועוד שירים של malice mizer. לא עבר הרבה זמן והתחלתי להתחבר יותר ל-jrock, המשכתי להוריד עוד וניסיתי עוד קצת שירים של כל מיני להקות (glay, plastic tree etc etc...). ואז רק היה חסר כמה שיחות עם מאיה (מורפיה) בשביל להשלים את ההתמכרות XD וזהו אני חושב, או לפחות מה שאני זוכר XD cheers!

למעלה