איך היה המפגש? כולם באו? יש תמונות?

17סיסי

New member
איך היה המפגש? כולם באו? יש תמונות?

אם יש לכם תמונות אני רוצה לראות!!! גם אני הייתי אבל לא יצא לי לצלם הרבה... אז תשלחו תמונות...

Yuske

New member
אחחחחחחחחחח היה כזה כזה שולט!!!!!

אני רוצה תמונות והמון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

לולונת1

New member
מממ

אתם הפורום שהיה אתמול בעזריאלי והיה איזה אחד שהיה מחופש לג'יימס?

Thestral

New member
חיח.:X../images/Emo108.gif../images/Emo182.gif

איזה מאגניב שאפילו אופיר לא כותבת פה יותר
אני בעד לסגור את הפורום[?]

Oukami Kun

New member
פורום דיג'ימון?../images/Emo3.gif

במילא כל מי שחבר כאן חבר שם (למעט אודי ו... אה... זהו...
). סתם סתם. תשאירו את פוקימון. או משו.

../images/Emo10.gif לא לסגור את הפורום!

אני [לא יודעת אם תזכרו זה היה לפני 100 שנה חחח] הייתי כאן פעילה ואחרי שלא שידרו יותר פוקימון ..אפילו לא בשידורים חוזרים אז הפסקתי לרשום כאן
אבל זה לא אומר שאני לא קוראת... ואם אתם רוצים לסגור תפורום בגלל שאפ'חד לא רושם אז אני אתחיל לכתוב. אבל זה פורום מצויין וחבל לסגור אותו פ ו ק י מ ו ן ל נ צ ח !
חחחחחחחחחחחחחחחח

Yuske

New member
דנה בבקשה תתחילי לכתוב פה שוב!

כי אודי ממש ממש חזק בקטע של לסגור את הפורום. ובקשר לפורום דיג'ימון, פורום דיג'ימון זה פורום דיג'ימון! ופורום פוקימון זה פורום פוקימון! האנשים אולי אותו דבר אבל זה לא אותם אנשים שיש פה! נגיד ליבנת ורמי לא אוהבים דיג'ימון ולא יתחברו כלכך לאנשים בדיג'ימון מאשר בפוקימון. לא יודע מה איתכם אבל פורום פוקימון הוא חלק ממש נכבד ממני, שימו לב שאני מגיב רק בפורום הזה ורק פה אני הכי נהנה לכתוב (גם בדי'גימון האנשים טובים אבל אתכם זה יותר כיף כאילו הפורום מצומצם וזה) אודי, אל תסגור את הפורום בבקשה ממך! תן לי למה לצפות אחרי כשאני חוזר מהצבא.

איך אפשר להשוות דג'ימון לפוקימון../images/Emo5.gif

לדעתי דג'ימון זה כמו חיקוי עלוב של פוקימון וסליחה מראש מכל אוהבי הדג'ימון. אי אפשר לאחד את פורום דג'ימון עם פוקימון זה זוועה
והתשובה היא : לא סוגרים את פורום פוקימון!

Oukami Kun

New member
לא אמרתי לאחד.

ונראה לי שמיצינו את הריב על האם דיג'ימון זה חיקוי של פוקימון בכתה ב', לא? חוצמזה, דיג'ימון יצא לפני פוקימון ביפן, אז הנה לך.

livnatkris

New member
בנוסף ../images/Emo29.gif

זה הפורום הראשון שלי בתפוז והיחיד בו אני פעילה (זה לא נשמע טוב)

../images/Emo9.gifזה דווקא כן נשמע טוב

כי אין על פוקימון
וכל מי שיכול לתרום להתפתחותו של הפורום הזה שיבורך!

Yuske

New member
אני באמת שמח שעוד מרגישים כמוני

באמת! פורום פוקימון הוא הפורום שבו אני גם הכי פעיל. אז יאללה בואו נתחיל הודעות חדשות ולהחיות את הפורום^_^!!!!

Yuske

New member
O.O

"פוקימון פאוור" נתן לי מחשבה מחרידה על סיילור מון בתור פוקימון O_O;;;

livnatkris

New member
@__@ אני אצטט את הושי

resist all temptation ! resist all temptation ! resist all temptation

למעלה