איך היה הפרק של היום?

wallace

New member
איך היה הפרק של היום?

נחמד לא? תגידו אתם שמתם לב שלריינמון לא איכפת בכלל שריקה אומרת לה שהיא נתונים ולא שווה ולא תתגעגע אליה...

Morphia

New member
היה נחמד...

ושמתי לב לריינמון... כל הקטע הזה... כל העונה הזאת, זה אותו יחס שהיה בעונה הקודמת... אחד\אחת שמאמין\ה שדיג´ימונים לא חיים, אחד שקשור לדיג´ימון שלו נורא ואחד שקצת מפחד לעשות... כל דבר... נו טוב, אני בינתיים נורא אהבתי את העונה, הם חמודים מאוד...

LILO digital

New member
הו, טאקאטו

למרות שהאינטרנט התקוע, האיטי והמתנתק שלי עושה לי בעיות, אני בכל זאת פה, כדי לפרסם בציבור את התרשמותי מהפרק של היום. קודם כל, נורא אהבתי אתמול את הקטע של "אבן נייר ומספריים" בתחילת הפרק, זה היה ממש מצחיק כי הם היו כל כך רציניים במשחק האידיוטי הזה. ובנוגע להיום, אני מניחה שה"שדה הדיגיטלי" הזה בא לנו במקום העולם הדיגיטלי שכידוע לא יופיע בעונה הזאת ( עצוב!! ). דרך אגב, זה גם מסביר למה יש להם משקפי שמש!

star_female

New member
כן..

אני מתחילה לראות למה יש כ"כ הרבה פנפיקשן ופנארטס של רנאמון/רוקי... o_O אני חייבת להגיד שביפנית הפרקים פשוט יותר מרשימים. יש מוזיקת רקע (ומוזיקה בכלל) הרבה יותר טובה, ויש רגעים שקטים (בפרק הזה בעברית היה אחד.. והוא היה מתאים), שזה נותן לסדרה הרגשה יותר רצינית. והם גם לא אומרים דברים מובנים מאליו... למשל, בקטע שריקה מביעה משאלה שרנאמון תהיה שלה, רוקי לגמרי בשקט. זה פשוט יותר מרשים. oh well. זה לא כאילו שלא ידעתי שזה עומד להיות ככה ^^

למעלה