איך היה?!

sharon91

New member
כן זה הגיוני..

ותאימינו או לא, אני בכלל לא שונאת את הבית ספר, פשוט.. לא ממש איכפת לי אם תהיה שביתה או לא..

sharon91

New member
כן זה הגיוני..

ורק שתדעי, שאני למשל, ממש לא שונאת את בית ספר.. ברור שאני מעדיפה חופש מן הסתם.. אבל עדין, בואי נגיד שאני לא סובלת במוסד הארור הזה.. :) ובקשר לשביתה.. לא ממש איכפת לי אם תהיה או לא.. אבל למקרה שכן.. כדאי שאני אלך לישון עכשיו..

שלומצי

New member
תתחדשי

אתר חביב למדי! אבל..... מה הקשר בין זה לבין זה? תפעילי קצת קואורדינציה ותראי שאם רוצים.. אפשר להיות גם כאן וגם שם- לא על חשבון מישהו.. ובכל מקרה בהצלחה עם האתר והפורום, נשמח לראותך כאן!

שלומצי

New member
כל מילה בסלע

ברור שעמיתוש הוא גדול! עד כדי כך שאני לפעמים (סליחה סליחה עמיתוש) לא באמת בטוחה אם ה``ילד בן 11 וחצי`` זה אמיתי או.. המצאה!.. גם אם כן וגם אם לא, אנחנו אוהבים אותך, רק פשוט קצת זקנים ממך ולכן אנחנו איטיים בתגובות, כנראה....

שלומצי

New member
אני מאמינה

שהמון אנשים יסכימו אתך, ובעיקר מבוגרים יותר. אני מבינה לגמרי על מה אתה מדבר, אבל בסופו של דבר מוסיקה זו אמנות- ואמנות היא עניין של טעם. לאחד מוסיקה אלקטרונית עושה את זה, לאחר סיקסטיז, לחלק ``להקות המבחנה`` (קורט, רואה כמה אני לומדת ממך?!), והעיקר.. שלכולם יהיה שמייח בסוף, לא?

שלומצי

New member
וזה עוד לא הכל....

חכי תראי מה קורה בפרק הבא!... איכס מגעיל= לא נעלבתי, זה פורום דמוקרטי ובו כל אחד אומר מה הוא חושב ומרגיש. אבל תראי מה יקרה אם אני אראה את זה לאבא שלי!!! :) סתאםםם

שלומצי

New member
איך היה?!

כמו שאתם רואים נשארתי בחברת המחשב לבלות את היום הראשון של הלימודים..... נראה לי גם שהמחשה נדבק ממני בוירוס כי הוא התחיל לשלוח כל הודעה 3 פעמים!... אוופס.... טוב, ממתינה לשמוע חוויות מהיום, מקווה שלקחתם הכל בקלות.. בי, שלומצי

נו......

שלומצי מתי כבר יהיה הפרק הבא? אני כל יום בודקת! אני מאוד נעלבת יאללה תשלחי לנו כבר את הפרק הבא! כל כמה זמן את כותבת פרק חדש? יש לך אחריות לרשןם כל כמה זמן פרק חדש! יאללה ביי

למעלה