איך היו עושים זאת פעם

SlamminDino

New member
איך היו עושים זאת פעם

אמרתי כבר שאני יכתוב פה איך זה היה הולך בעבר הפלייאוף וכל הדרך לאליפות. נראה מה תחשבו על היום לאחר שתקראו את זה: הפלייאוף הוא בעצם לא דבר מובן מאליו תמיד. בארה"ב כבר כן אבל לא תמיד היו כמה סדרות. עד שנת 69 היו משחקים 162 משחקים בין הקבוצות באותה הליגה והקבוצה שסיימה את הליגה שלה עם המאזן הטוב ביותר עלתה לגמר של הטוב מ 7 משחקים-- הוורלד סיריז!! הסדרות הנוספות לוורלד סיריז והבתים החדשים הצטרפו בשנת 1969. שתיי הליגות הפכו להיות בצורה של שתיי בתים. EAST ו WEST. ואני מדבר על WEST שאטלנטה הייתה שם. באמת די מוזר.... הכנסת הבתים האריכה את הפלייאוף ל 2 סדרות. הבית השלישי , הוא בית המרכז נוסף בשנת 94 שנה בה הייתה שביתה והליגה בעצם לא הסתיימה. משהו מעניין לגביי בית המרכז-- מאז הקמתה בשנת 94 לא יצאה ממנה אלופה או במקרה של הנאשיונל ליג-- אפילו לא הופעה בוורלד סיריז!! באמריקן ליג זו הייתה קליבלנד שהגיעה פעמיים לגמר אך הפסידה בשניי הפעמים. אך הקבוצות שמופיעות בסנטראל אכן זבו בעבר בתארים !! סיינט לואיס, פיטסבורג, סינסינטי... היו להם קבוצות גדולות! גם הטווינס זכו בעונת 91 מהאמריקן ליג. קנזס סיטי ב 85... הבית השלישי כמובן הביא ארבעה עולים מכל ליגה והיום יש שלושה סדרות. נשמע ארוך עכשיו נכון?

freedom rider

New member
היי

אפילו הקאבס זכו בוורלד סירייז פעמיים!!! (הם גם בסנטרל) אז מה אם הפעם האחרונה הייתה ב-1908? יש עוד תקווה, אני עוד צעיר.

SlamminDino

New member
אתה אוהד קאבס? גדול!!

גם אבא שלי אוהד של הקאבס... אהה, בגלל זה אתה מעדיף את השיטה של הנאשיונל. היי, השנה יהיה מפגש עם היאנקיז בריגלי.. לא לוורלד סיריז אבל יהיה ממש כיף לראות את זה.

למעלה