איך הייתי רוצה להיות במקומן....

nini18

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifAdam Lambert Performs w/ KISS

http://www.youtube.com/watch?v=XSvqbE3v8-s&feature=related בגלל ההופעה הזו הגמר הכי טוב EVER בתולדות התוכנית.. וסורי שאני שוב חוזרת לאחור אבל זה פשוט מעלה נשכחות... איך
איך
איך הוא לא זכה
אני יודעת שזה כבר לא משנה, אני יודעת שקריס חמודי ואני אוהבת אותו, אני יודעת שהוא לא צריך את התואר אבל בכל זאת .. ועכשיו באיידול 2009 התמונה של המדהים הזה לא תהייה מרוחה על קיר איידול
ואני חשבתי שהתגברתי על הגמר כבר חחחחח האמת שכן, אבל זו שאלה שתשאר עימי כל החיים נראה לי .

t r e c o o l

New member
ואוו ניני, סוף סוף!

אני גם בשלבי התגברות על הגמר.. למרות שאני לא מסוגלת לראות את הגמר..חחח.. ולראות את אדם בצד מתסכל על כריס ולא ההפך. אבל אני יודעת שכשאדם יהפוך לכוכב(ואני מצטטת מאידולטרי
) יזמינו את אדם להופיע כשהתפרסם האלבום שלו ולא יזמינו מישו אחר.
אבל זה ידוע למה אדם לא זכה ניני..וכל הסיבות לא קשורים בכריס..

וואו אני כ"כ מזדהה איתך !

גם לי ממש קשה לראות את הגמר, פשוט לא נקלט שקראו בשם של קריס ולא של אדם... אבל ברור שהוא לא צריך את התואר כדי להצליח

heart1soul

New member
עד עכשיו אני לא מסוגלת לראות את רגע הזכיה

ובאמת לא ראיתי את זה בכלל עד שהתחילו לשים את זה פעם אחרי פעם בראיונות וזה כלכך עיצבן אותי!! במיוחד קטע עצוב כשאליסון מחבקת אותו כשכריס שר ולאדם יש מבט מאוד מאוכזב בעיניים למרות שהוא מחייך... אבל כמו שכולנו יודעות אדם באמת לא היה צריך את הניצחון וכריס היה צריך אותו יותר..לדעתי ככה שניהם זכו:)

mayarel

New member
ההופעה הזו היתה אחרי ההצבעה

ובאמת שזה הכי לא משנה ואפילו להפך.. אני חושבת שלפעמים עדיף להיות במקום השני. נותן תאבון ומוטיבציה להמשך

nini18

New member
חחחחחחחחחחח חשבתי אלן דג'נרס ואמא של אדם

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
וואו דרייק נראה טוב
וקייטי פשוט לא אמיתית חחח היא נראית כמו ברבי חח

למעלה