איך להתכונן לפרידה?

• פותח הנושא xls
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

xls

New member
איך להתכונן לפרידה?

איך להתכונן לפרידה?
אני ואשתי חושבים להפרד, לא מדובר כרגע בללכת לגט אבל פרידה כן. איך אני צריך להתכונן, מה הנושאים שצריכים להיות כלולים בהסכם של פרידה איך נותנים תוקף להסכם כזה? האם יש מקום לתהליך של גישור? (יתכן כי יהיו חילוקי דעות בנושא ילדים - (חזקה ומשמורת). איך אני מבטיח את עצמי כי אם בשלב כלשהו העניינים יתדרדרו אני לא אראה כמי שנטש את הבית ועקב כך להפגע גם בנושאי הרכוש וגם בנושאים הקשורים לילדים. תודה

פרידה

איך להתכונן לפרידה?
אני ואשתי חושבים להפרד, לא מדובר כרגע בללכת לגט אבל פרידה כן. איך אני צריך להתכונן, מה הנושאים שצריכים להיות כלולים בהסכם של פרידה איך נותנים תוקף להסכם כזה? האם יש מקום לתהליך של גישור? (יתכן כי יהיו חילוקי דעות בנושא ילדים - (חזקה ומשמורת). איך אני מבטיח את עצמי כי אם בשלב כלשהו העניינים יתדרדרו אני לא אראה כמי שנטש את הבית ועקב כך להפגע גם בנושאי הרכוש וגם בנושאים הקשורים לילדים. תודה
פרידה
1. כדאי להסדיר את העניינים השנויים במחלוקת טרם הפרידה, ואף לערוך הסכם שמסדיר את כלל העניינים למקרה של גירושין - רכוש, משמורת קטינים ומזונות וגם לתקופת הביניים - הפרידה. 2. ניתן ורצוי להעזר בהליך של גישור שעשוי לעזור לכם לנטרל כעסים ולהגיע להסכמות באופן שאולי לא הייתם מגיעים אליו לבדכם. 3. על מנת להבטיח את עצמך - כדאי לערוך הסכם כאמור בסעיף 1 לעיל. שים לב גם לעשרת הדיברות למתגרש

מצב
הנושא נעול.
למעלה