איך לספר להורים?

Mar Jade

New member
היי. אני מאר ג´ייד. את\ה?

קצת פרטים, קצת תוכן, לא יזיק... אנחנו גם אנשים, לא בנק מידע

***ViRgO***

New member
היי אני גם חדשה פה...

וגם אני נורא מתלבטת בנושא הזה... אם למישהו/י יש איזה שהיא עצה בנושא, אני נורא נורא אודה לו/ה... ובהתחשב בעובדה שאבא שלי הוא הומופוב, אני תוהה אם בכלל כדאי לספר... הילה

../images/Emo41.gifה../images/Emo41.gifי../images/Emo41.gifל../images/Emo41.gifה../images/Emo41.gif

אבא הומופוב
לא לספר..
גם אם ייעצו לך לספר אל תעשי את זה.. אבא ותסכימי איתי או לא--->>>יהיה איתך לעוד 30/40 שנה גג... נטיות מיניות ייתכנו וילכו איתך לכל החיים.. אל תגרמי לאבא ללכת לפני הזמן.. היו מקרים מעולם-=-=-=>>הורים הומופובים מתו, השתגעו בגלל הנטיות המיניות של בנם/בתם.. ההורים שלי דיי ליברליים בקשר לנושא אך בכל זאת, אמא יודעת עליי בעקיפין.. כל פעם שאני מעלה את הנושא היא חושבת שאני צוחקת איתה.. קשה להורים לקבל את זה... אחרי הכל--זה לא דבר טבעי במדינה הזו.. אני בכלל תמיד אומרת וחושבת שאם היינו חיים במדינה כמו ארה"ב ששם הרבה יותר פתוחים לנושא ורגילים אליו כולנו היינו
מחוץ לארון... טוב, זה כבר נושא לדיון אחר... אל תספרי
עדיף לך להסתיר מאשר לפגוע באדם כל כך יקר וקרוב כמו אבא... בבוא היום הוא יפסיק להיות כזה... אבא שלי ראה את "כל האמת על ג´יין" ודיי התרכך בנושא..
שלך תמיד,
שירלי
(לא עוד הומופוביה
)

זה סרט מדהים??????

מה בדיוק מדהים בסרט הזה???? ילדה בת 14 אם אני זוכרת נכון מגלה שהיא לסבית. עד כאן הכל בסדר, אבל לא נראה לי הגיוני שהיא לא עוברת אפילו משבר זהות קטנטן אלא ישר הופכת ללסבית ללא שום תסביכים, ואפילו ההורים שלה (שמתנגדים לכל העסק) לא מעניינים אותה. מצטערת, לא נשמע לי אמין במיוחד. אבל לא זאת השאלה. לדעתי עלייך לספר להורייך על עצמך אך ורק כשאת תהיי מוכנה לזה, נפשית וחומרית. כלומר, אם את עדיין תחת מימון ההורים וגרה אצלם עלייך לחשוב על התוצאות שיכולות להיות לחשיפה שכזו, במיוחד אם הנושא כל כך מפחיד את אביך. חכי שנתיים-שלוש, תצאי לעולם ותחיי את חייך איך שאת רוצה אותם.

"כל האמת על ג´יין"... ../images/Emo90.gif

הסרט הוא אכן פזיז מידיי, לא עברה משבר, התמרדה וכו´.. בכל זאת הצלחתי להזדהות עם ג´יין... באותה תקופה עברתי את המשבר שלי בצורה מטורפת, לא הייתי בטוחה בעצמי.. הסרט נתן לי תחושה כל כך טובה.. הוא כביכול דירבן אותי להמשיך הלאה ולהאמין בעצמי.. ללכת אחרי ה
שזה אגב מוטו נוסף שלי בחיים. את צריכה להבין שזה עדיין סרט.. ואם היא אכן הייתה עוברת את המשבר זה היה בערך ב20 דקות הראשונות של הסרט וגם אז היינו מקטרות שזה מהיר מידיי...
בכל אופן, השחקנית שגילמה את ג´יין הייתה חמודה מאוד, שחקנית אדירה, והלוואי שהיה לי כשרון משחק שכזה
סרט מתקתק בהחלט
שירלי

***ViRgO***

New member
את צודקת...

אני מרגישה קצת לא נעים בקשר לזה אבל אולי זה באמת עדיף על זה שהוא יתכחש לי לגמרי... בכל מקרה, תודה רבה לך

Black Rose

New member
כל אחד וסיפורו האישי...../images/Emo34.gif

"שאם היינו חיים במדינה כמו ארה"ב ששם הרבה יותר פתוחים לנושא ורגילים אליו כולנו היינו מחוץ לארון"-סליחה??!!! על מה את מדברת? הומופוביה קיימת בכל מקום זה לא קשור. אפשר להגיד שבארצנו יש קצת יותר הומופוביה אולי מארה"ב בגלל שאצלנו הדת מאד חשובה וכפי שבוודאי ידוע לכם הדת הנחמדה שלנו-היהדות-אוסרת במפורש יחסים חד מיניים... את הפסוק המפורש כבר שכחתי.. בכל מקרה- לספר להורים זה משהו שבסופו של דבר אחרי כל העצות כל אחד ואחת צריכים להתמודד באופן שונה. אני יודעת שאצלי, כל סוג של הומופוביה נובעת אך ורק מאמונה בדת ומסורתיות.. אבל זה מקרה די בודד. בדר"כ הפחד נובע מההלם כי הם (ההורים) לא מצפים לזה ומקבלים משהו שהם לא רצו.. אמרת שאבא שלך התרכך- מה היה לפני? ואימהות כמעט תמיד יודעות בעקיפין- זה פשוט מדהים..אבות זה פשוט עם של עיוורים. או לפחות ככה זה משתמע ממי שאני מכירה.. הסרט "כל האמת על ג´יין" לא ריאלי כמעט לחלוטין..הדמויות (כולן!) קיצוניות מדי ולא הגיוניות בכלל.. אבל גם אמא שלי צפתה בו ואני יכולה בהחלט להגיד שגם אצלה ראיתי מעיין "שיפור" בהתנהגות.. אז אולי יש צורך בקיצוניות כזו כדי להעביר מסר כלשהו... אוי.. הייתי צריכה לכתוב בהתחלה אולי- אני בי סקסואלית בת 15 (16 עוד חודש).. וכפי שיוצא ממה שכתבתי- עדיין ב"ארון" המחניק הזה...

בלאק רוז... ../images/Emo34.gif

ש ל ו ם ל ך
קודם כל תני לי להבהיר לך מספר דברים...
כשכתבתי על נושא ארה"ב התכוונתי לקטע שההומופוביה שם לא נגלית לעין, היא וודאי קיימת אך לא בצורה משמעותית ובוטה כמו פה...
כשאנחנו צופים בסרט אנחנו לא תמיד מצפים שהכל יהיה מציאותי- לפי דעתי הסרט דווקא כן מציאותי, אמנם הכל קורה מהר ובסוף האמא כן מקבלת את הבת (תמיד יש סוף טוב...), אבל בסה"כ ישנם מקרים שזה ככה- אמנם פחות מהר, אני לא חושבת שהאבות שלנו היו מקבלים אותנו כל כך מהר..אבל שוב- זה מציאותי, זה קורה, נדיר אבל קורה
אבא שלי היה דיי הומופוב... בעברי כשהערצתי את היי פייב (נושא כואב)-הוא היה זורק הערות כמו לדוגמא: "איכס, מה את אוהבת בהם? סתם חבורה של הומואים שעושים כסף"..היי פייב עברו, כך גם בערך ההומופוביה של אבא שלי.. אחרי שהוא ראה את הסרט הוא כזה: "אני הייתי מקבל את הילדים שלי גם אם היו להם נטיות"...יהה רייט...
ולבסוף... אני דו מינית (או בי סקסואלית כפי שהגדרת..), בת 16 וקצת...ואני ב"מגירה" קטנה.. דיי הרבה אנשים יודעים עליי
וזהו ילדתי.. שמחתי להכיר... שלך,
מדליקונת 16

0433

New member
אז מה עושים ???

אתם אחלה ותודה על כל ההתייחסויות. אני מדבר על בחורה כבת 25 שגרה מספר שנים עם חברתה שכבר יצאה מהארון. הקשר הוא קשר רציני מאוד עם כוונות לעתיד משותף ואולי אף מורחב. ההתלבטות שלה היא כיצד לספר, אם בכלל, מתי למי וכו´... כל השאלות הטריוויאליות. אז אולי יש לכם מה להוסיף ולתרום???

MARMELAD

New member
תיקון קליל...

דווקא ישראל היא מדינה הרבה פחות הומופובית מארה"ב. אין כאן רציחות על רקע הומוסקסואלי כמו שיש בארה"ב. הומואים ולסביות יכולים להתגייס לצבא בניגוד לארה"ב. האלימות המילולית והפיזית כלפי הומואים היא פחות מאשר בארה"ב. כמובן שמי שיבחר לחיות בסאן פרנסיסקו, ניו יורק או לוס אנג´לס לא ירגיש הומופוביה, אבל בכל עיר אחרת בארה"ב - ועוד איך. סה"כ מצבנו בארץ בסדר גמור.

למעלה