איך לקרב אותו אליי

נטע,

New member
איך לקרב אותו אליי

אני אוהבת אותו אבל מרגישה שהוא לא אוהב אותי , אני משתדלת לרצות אותו בכל מובן המילה ,עיקר הקשר שלנו מבוסס על בילויים וסקס וגוד טיים, הייתי רוצה חברות וזוגיות ואני לא יודעת איך להגיע לשלב הזה ביחסים , איך לברר מה הוא מרגיש כלפי הנושא, אם תהיה המשכיות, אני מפחדת שהוא יבהל ויברח, ומצד שני אני חייבת לדעת, אני כבר ילדה גדולה, מתקדמת לשלושים, ורוצה קשר רציני והוא לא בדיוק משדר רצינות, הוא צעיר ממני בשנתיים ואני לא יודעת אם זה נובע מזה, אני מרגישה אליו הרבה והוא מודע לכך. הייתי רוצה עיצה או משהו שיעזור לי להחליט מה אני עושה הלאה - אם להמשיך איתו או להמשיך הלאה. תודה נטע

noam011

New member
גברים רבים בסוף גילאי העשרים עדיין

בסוף גילאי העשרים, עדיין לא בוגרים מספיק לקשר. לא מעט מהם עדיין לא נפרדו רואים עצמם בגילאי העשרה, ולא ממש בשלים לקשר זוגי, לחיים. אני לא חושב שיש לך מה לפחד לשים את הדברים על השולחן, ולדבר ישר ולעניין. התחמקות מהנושא ומהתמודדות, לא ימנע את הפרידה. אם הוא לא בשל לקשר,ועלול לברוח כדברייך, אז מוטב שיברח עכשיו מאשר יברח לך אחרי הנישואים ואלי אז תהיי תקועה גם עם ילדים. מפח הנפש והמשבר יהיה אז יותר גדול. נקודה נוספת ומהותית היא, אם את חושבת שהוא לא אוהב אותך, אז למה את ממשיכה איתו ? את חושבת שאולי עם הזמן הוא יתחיל לאהוב אותך ? את חושבת שהוא ילמד לאהוב אותך? ככלל, אני רואה את חוסר האפשרות לדבר ולדון בנושא כלשהו כבעיה מאד רצינית ביחסים שלכם.אם את חושבת שאת רוצה אותו כבן זוג שלך לחיים כדאי לך להשקיע ולבדוק את הנושא עם בעל מקצוע. דהיינו יועץ נישואים או פסיכולוג. החיים כזוג נשוי הם הרבה מעבר לבילויים וסקס וגוד טיים. יש הרבה מחויבויות. אם הבחור אינו מתאים אז כדאי לנפנף אותו ולהמשיך לחפש כבר עכשיו, בלי לבזבז זמן את האדם המתאים.

ariegur

New member
מה לעשות

נטע - הזהרי ממה שאחרים חושבים (כולל אני) בכל זאת זו דעתי : 1. באמת חשוב שתוכלי לדבר בחופשיות עם בן זוגך - אחרת את בבעיה. 2. אני כן חושב שאפשר להתאהב עם הזמן - וזה שיקול. 3. אם את מאוד רוצה את בן זוגך והוא אולי לא (אני כמובן לא יודע) - אל תכניסי את עצמך למצב בו את כל הזמן מנסה לרצות אותו - כי זה טפשי ולא יוביל לכלום. לדעתי (ובכל הזהירות - תחשבי על זה) אם אינך יכולה לקיים מערכת שיוויונית, אל תכנסי אליה כי לא ברור לאן זה יוביל. אל ``תמכרי`` את עצמך כדי לנסות לקנות אהבתו של בן זוגך - לא הייתי מציע לך ``לקנות`` את מי שמאפשר לך ``למכור`` את עצמך כי אז את משווה למערכת היחסים שביניכם אופי שאת תהיי הסובלת בו (ונראה לי שכבר עכשיו את סובלת). אריה

נופר 30

New member
נטע

מי אני שאומר לך מה לעשות זזה אפילו הביקור הראשון שלי פה אבל כשאני קוראת את המילים האלו אני נזכרת בי לפני שנה אומנם אצלי היחסים היו יותר רציניים אבל בדיעבד כן הם היו לא יותר מסקס שלוש שנים של סקס וכמעט חתונה (בוטלה שבועיים לפני ) אז הכל צריך לבוא ממך רק תזכרי אם הוא עכשוו לא רציני אז זה לא יתהפך ותחשבי מה את רוצה לעשות באמת האם להעביר את הזמן ותאמיני לי לא יקרה כלום אם תהיי בת שלושים ולא נשואה את לא כישלון או את רוצה לחפש משהו אחר נופר

למעלה