איך מתחילים ??

איך מתחילים ??

איך מתחילים להיות האקר ? יש ספרות , אתרים , תוכנות פריצה וכו....? מי יכול להפנות אותי ?

N0

New member
המקום

אוקי יש כמה מקומות בהם אפשר להתחיל ללמוד אבל בתכלס מה שאתה צריך זה ללמוד תכנות ב ++c/c ואז מומלץ לעבור לשפת אסמבלי כמובן שעדיף שיהיה לך לינוקס או לפחות חשבון shell שיחסום כמה שפחות אופציות. חשבון shell חינם וטוב אתה יכול להשיג ב nether.net או ב hobbiton.org (תעשה טלנט לכתובות האלה עדיף בנטר נט יותר אופציות אבל הרבה פעמים הוא לא עובד...) עכשיו אחרי זה תתחיל ללמוד את כל הפרוטוקולים והצפנות וקרקינג ואת כל הבאגים שגילו ואיך לגלות באגים ועוד ועוד ועוד תלוי מה אתה רוצה לעשות אני מניח שמשם כבר יהיה לך כיוון. עדיף גם להירשם לאיזה WarGame עצבני שיתן לך סיבה להשתמש במה שאתה יודע ולדעת יותר כי אחרת זה כמו ללמוד של``ח בלי הימי שדה אתה אולי מבין איך לקרוא מפה אבל אם יפילו אותך בדיזינגוף עם מפה אתה בחיים לא תדע איך להגיע לסנטר. wargame טוב הוא זה של זיבולון ( כן אני יודע שהחלקים הראשונים הם לסקריפט קידיס אבל אחרי שהם דורשים שימוש בלינוקס ולצערך הרב יש לך רק של עם lynx ואתה צריך להעביר כתובות מהאקספלורר ללינקס כדי לדעת לאן להפנות את הכתובת הבאה זה הופך למהנה ) ותיכנס לאתרים הבאים שניהם מצויינים למתחילים למרות שהשני כנראה בשלבי גסיסה.

למעלה