איך מתפרסמים?

ויקי05

New member
איך מתפרסמים?

אני מעוניינת להכין קיטרינג (חלבי) לזוג ועד 100 איש, אני אוהבת להשקיע ומכינה דברים מיוחדים שהרבה לא מכירים..איך אני "מוכרת " את עצמי? מעוניינת לסרוג סלסלאות קטנות לסוכריות "דרז'ה" למתחתנים.. תודה.

איך מפרסמים ../images/Emo13.gif

אז ככה ...בלוח אשר נמצא על הסרגל הכחול למעלה, תכנסי לשם ... יש לוח פרסום , כתבי שם ...

anat30g

New member
אז ככה

מאחר ועסקתי גם בפרסום ויחסי ציבור - מעבר לפרסום פה בפורום - אני מציעה לך לחפש זוג חברים (זה המעגל שיותר נוח להתחיל ממנו) שעושה מסיבה או משהו כזה (לקבוצת אנשים - עד 100 איש) ולהציע לו להכין עבורם את המזון - בתשלום כמובן, אבל גם במחיר טוב שהם ירצו לעשות את העסק איתך - ולבקש מהם שיספרו ויעבירו פלייר שלך בין החוגגים איתם. פרסום מפה לאוזן בצירוף המלצה זה הפירסום הכי הכי טוב - כי הוא נתפס כהכי אמין. כמו כן, לפזר פליירים באיזור מגוריך - או באיזור שאת חושבת שיהיה בו ביקוש לקיטרינג כזה (שכונות מבוססות), להדביק על לוחות מודעות, ליד הסופר, טיפת חלב, במתנ"ס... וכמובן לפרסם בעיתון המקומי. ביחס לסריגת סלסלות - אני חושבת שאת צריכה לברר באיזור שלך האם יש חנויות שמוכרות ציוד כזה, אולי לתלות מודעה בסלונים לכלות... בקיצור - לחשוב היכן נמצאים הלקוחות העתידיים שלך ולהביא את בשורת העסק החדש שלך אליהם.

רעיון מצויין! מאיפה את בארץ?

חבל שלא ידעתי עליך לפני שבוע
היה יום הולדת לבעלי. אני בהחלט מסכימה עם ענת לגבי פרסום מפה לאוזן והכנת פליירים טובים- קצרים אך קולעים עם המסר שאת רוצה להעביר- את יכולה לרשום נוסח ואנחנו נעזור לך לסגנן!

ויקי05

New member
אז זהו..עניין הפליירים לא ממש נראה

לי, ניסיתי דרך שכנים מכרים וכו' והגעתי למסקנה שבאזור מגוריי אנשים מעדיפים לקנות בשווקים והאמת לא ממש מעריכים את הטיב והאיכות. חברים- מכירים אותי ואת השולחן שלי כולם מתלהבים ונדהמים ו..זהו. ניסיתי כ"כ הרבה דברים מסריגת נעליים לקטנטנים ועד אפיית עוגיות ולא הלך, מייאש. אני באמת יכניס הודעה בלוח.. תודה רבה.

שמופית

New member
אם באיזור מגוריך אנשים מעדיפים

לקנות בשווקים, אז למה שלא תלכי ותעמידי דוכן עם מאפים/תבשילים שלך בשווקים האלה ??? את יכולה לעצב את הדוכן שלך בטוב טעם כך שימשוך את העין ואת הקונים ולהוציא כרטיסי ביקור שעליהם תצייני שאת מקבלת הזמנות לאירוח עד 100 איש - אם את טובה, אנשים יזכרו אותך ובמשך הזמן יתחילו לבוא ההזמנות לאירועים (ואז גם לא תצטרכי את הדוכן בשוק - הוא רק אמצעי להגיע לקהל היעד
) בהצלחה !

לא חייב ממש פליירים- אפילו

דף שיווקי כזה לתלות בלוחות מודעות! לפעמים אנשים גוזרים ושומרים ולא משתמשים מיד- מחכים להזדמנות ראוייה! מפה לאוזן זה כמובן הכי טוב, אך איטי. תשווי את זה לגיוס פומבי למילואים מול גיוס טלפוני...(מצטערת על האסוציאציה המיליטנטית שעלתה לי בראש
) אם את רוצה להרוויח מהר- תירי לכל הכיוונים ובחלק מהם גם תפגעי...(שוב....) תחפשי דרך האינטרנט, פורומים ולוחות רלוונטים (גם פה וגם אחרים), מקומות ציבוריים מתאימים, לוחות מודעות בבניינים, כאמור ואפילו סטריפ קטן במוספי עיתונות מקומית כמו עכבר העיר וכדומה. רק אחרי ש"תצודי" יותר ויותר ממליצים, שכל אחד יעביר מה לאוזן- תתחילי לראות מזה חיר.........זה לא מסובך, בהנחה, כמובן, שאת באמת אטרקטיבית ביחס למחיר למשל.

שלום גם לך

ונעים מאוד, רק קוראת אתכם ביומיים האחרונים, עדיין לא הצגתי את עצמי. אז הנה: ליאת, מאיירת, ומציירת עם קירות, 30 (מה עוד צריך לומר לפי כללי הנימוס?) פרסום מפה לאוזן הוא הפרסום האמין ביותר, כמו שנכתב כבר. תמיד נכון. אם תספרי מאיפה את, למשל, בוודאי נוכל לעזור כאן יותר. ועוד דבר: תפוז נותנים לך אפשרות להכניס פרטים בכרטיס האישי שלך, למה את לא משתמשת בה? (ב-מ-ק-ר-ה יש דוגמא בכרטיס האישי שלי
) שולחת לך מסר.

למעלה