אילוסטרייטר

אילוסטרייטר

שלום חברים,
היכן אני יכולה לרכוש את התוכנה?
האם יש לכם ידע לגבי העלות שלה?

אודה מאוד לתשובתכם!

:)

אפשר לרכוש, אבל זה לא משתלם

מחיר התוכנה מאוד יקר, וזה לא כולל את העדכונים
מי שעוסק בעיצוב לאורך זמן יצטרך לעדכן את התוכנה ולעמוד בקצב השינויים האינטנסיבי
לכן תצטרכי באיזשהו שלב לעדכן אותם בתשלום= ואז המחיר יהיה כפליים.

Schnitzell

New member
אני לא מסכים כל כך.

לא חייבים לעדכן את התוכנה - לא ראיתי פיצ'רים בגירסאות החדשות של התוכנות של אדובי, שממש מחייבים שידרוג. אני מכיר מעצבים שעובדים עם גירסאות ישנות בלי שזה מגביל אותם באופן כלשהוא בעיצוב. אם את מייצרת PDF או JPEG עבור הלקוחות שלך אין שום הבדל בין CS2 ל-CC.
&nbsp
מודל ה"מנוי" של אדובי (Creative Cloud) התקבל בצורה גרועה בקרב הציבור, ויש המון ביקורות שליליות על המהלך.

"מייחלת לרגע"- מה הצרכים שלך?איזו מערכת הפעלה יש לך?

אם תשכירי רק את תוכנת האילוסטרייטור זה יעלה לך 70 ש"ח בחודש אלא אם כן את סטודנטית ואז המחיר נמוך יותר.
המחיר של רכישת תוכנה ישנה (CS3)למשל אמור להיות בסביבות 1200 ש"ח. ולא בטוח שבעברית.
עלייך לבדוק שהיא מתאימה למערכת ההפעלה שלך.
אני השתמשתי בגרסאות השונות במהלך השנים ואני רואה את ההבדלים בתמורות
ואמנם אני משתמשת לא רק באילוסטרייטור אלא גם בתוכנות רבות אחרות שאינן קשורות לפרינט כמו עריכת וידאו ועיצוב אתרים.
אין ספק שהמחיר יקר ואני לא מצדיקה את המחיר. הביקורות היו על המחיר ועל נושא הענן, לקוחות חשבו שרק אם אתה מחובר לאינטרנט תוכל לעבוד עם התוכנה- וזה לא נכון.
הם היו יכולים ללכת לקראת הלקוחות. ובאיזשהו מקום הם מאלצים את המעצבים לשכור את התוכנות.
לטובתם יאמר שאם נחשב את העלות של כל תוכנה בנפרד, המחיר לא ישתווה, ובשכירות אתה כן יכול להרשות לעצמך את כל החבילה עם העדכונים
+אם אתה מחליף לדוגמא מחשב ומערכת הפעלה מתקדמת ורוצה לשדרג-גם את זה אתה יכול לעשות בראש שקט
יכול להיות שכשאיש מקצוע רוצה רק תוכנה אחת זה כבר לא רלוונטי עבורו, אבל איזה מעצב באמת ירצה תוכנה אחת?
רוב המעצבים נדרשים ל-3 תוכנות לפחות. יתכן שלאנשים שלא עוסקים במקצוע זה לא ישתלם, אבל אולי בכלל עליהם לבחון אופציות אחרות מאדובי.כמו למשל קורל דרו.

למעלה