אימונים, פגישות מקדימות ועוד

הטורניר יערך ביום שישי הבא

ה-1 במרץ. בשעה 13:00 בערך מתחילים להתכנס, יש מפגש וזה הזמן להכיר קצת את הדמויות הפועלות כאן בפורום ובמשחק בכלל. בשעה 14:00 מתחיל הטורניר בפועל.

master north

New member
אני יכול לבוא בדיוק ב-2?

אני יכול לבוא בדיוק ב-2 או שאני צריך לבוא ב-1 בשביל הרשמה מוקדמת או משהו?

אין הרשמה מוקדמת

אבל אני חושבת שכדאי לבוא להתחיל להכיר את האנשים ולהתרשם מתלבושות, מגנים ונשקים.

PapaMishka

New member
By the way. 1/08/02

Try to be there, everyone. 1.Alex will give you a short lecture about our RPG combat and also give some advises on your weapons and battle tactics. From myself: those who abandon padded (soft) weapons for wood – big mistake. Soft weapons as usual are lighter that ours. It will give you up to extra ½ second during the fight. Think about it. 2. Prepare all your questions and ask him. Everything. Listen, we’re used to our ways and may forget to tell you some things that look basic to us. So ask away. About any aspect of the Game or things around it.

תזכורת לכולם

מחר, כבכל יום שישי, נפגשים על הדשא שמול רכבת מרכז בת"א, שחקנים, קפטנים ומאסטרים כאחד. זה הזמן לבוא, להיפגש, להכיר, להתאמן ולנגוע בחלום שקורם לו עור וגידים. המפגש מתחיל בסביבות אחת (13:00) בצהרים ונמשך עד בערך חמש (17:00). אין מחוייבות לשעת התחלה וסיום - אפשר לבוא מתי שבא. אל תחששו ממציאת המקום - מדובר בדשא הגדול שמקביל לנמיר ואי אפשר לפספס את החבורה. בואו בהמוניכם!

yaka

New member
למה חייב בת"א?

ומה אם האנשים שלא גרים במרכז?

Hest

New member
ירושלים

מעוניין להקים קבוצה לאימונים בירושלים. אין צורך בניסיון מוקדם. במידה ואראה שיש היענות (הודעות לדואר האלקטרוני שלי) אודיע מתי ואיפה.

למעלה