אימו עד המוותתתת[= חדש!

Ori California

New member
אימו עד המוותתתת[= חדש!

קוראים לי אורי ואני אימו בוי בנשמההההההה שומע כל היום טוקיו הוטל ו30 סקנד טו ערסססס אני אוהב לחתוך את עצמי הנה תמונה

Ori California

New member
אללהההההההה עוד תמונה[=

אני במסיבה במוסד אללההה מוסד עד המוותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת היה אחד הטובים,הייתה הופעה של I4NI!!!בין הלהקות... הולך לחתוך את עצמי... והתמונה הראשונה היא מכיתה ט',עכשיו אני בי'ב אללה עד המוות=]

פלאפאל

New member
יא איזה אימו פצצות אתה...

תעשה פוני הצידה, זה משתלב מה זה מעמם עם הקוביות קיבלת מלא מסרים של "אתה כוסון מה המסנג'ר שלך" או שמי שראתה את זה הייתה קטנה מדי? P:

Fall Out Liel

New member
לי אתה נראה יותר..../images/Emo168.gif

וואנבי אימו ערס אגואיסט ושחצן שסתם עושה פוזות ושומע מזרחית. אבל יכול להיות שאני טועה, הרי היא אפשר להכיר בן אדם לפי הכתב המרוווווווווווווווווווווח שלו או התמונות הפוזאיסטיות..

Forgotten Tomb

New member
"וונאבי אימו" מי בכלל רוצה להיות אימו?!

יחבורת משחקים אותה קולים, אתם כאלה מטומטמים. צריך להביא מכות לכולכם.

פלאפאל

New member
יש לך פירסינג בפטמה? D:

זה כואב רצח? חברה שלי טוענת שבכלל לא (למרות שאני בכלל לא מבינה איך היא הורידה חזייה מול הפירסר המגעיל ההוא, איכסה) ואני לא מאמינה לה אבל אתה לא מהאלה שמחוררים כל מיני איברים ביזאריים, נכון? P:

Ori California

New member
תראי אחותי

זה אחד הכואבים ראסמי,אבל אין על כאב של לחתוך ורידים,זה השיא

חחחחחח אורי ../images/Emo6.gif

אתה משהו בסט ^^ אומגגגגגגגג ביל קואליץ כזה סקסייייייייי!@$@!$@!$ שיואואואו לעשות אותו!!!!!!!!!111111אחדאחדשמונה וגם נו.. איך קוראים לו... ג'רארד וואייי XDDDDDDDDDDD אומייגאד איזה אימואים שווים אתםםםםםםםם!@#$ צאומהסרטשאתםחייםבו. בבקשה. :)

למעלה