אין אונות

karera

New member
אין אונות

שלום רב! ברצוני לשתף בבעיה בתקווה שסוף כל סוף מישהו יוכל להציע לי פתרון. אז כך, אני ובן זוגי התחלנו לצאת לא מזמן ומהר מאוד התאהבנו עד מעל לראש אחד בשני. הבעיה היא, שכאשר הגענו לשלב במיני, לפתע ופתאום "לא עמד לו". וכך, במשך כל התקופה בא אנו יוצאים לא הצלחנו להגיע לחדירה (מלבד פעם אחת). שנינו בדיוק יצאנו ממערכת יחסים ארוכה (שלו נמשכה שלוש שנים) ומסתבר שאף פעם לא הייתה לו את הבעיה הזו אם האקסית שלו וגם לא עם אף אחת אחרת. פרט נוסף שנראה לי רלוונטי במיוחד הוא שכאשר "עומד לו" זה תמיד קורה במקום שבו לא נוכל לבצע את הפעולה (במשרד, בחדר אוכל, באוטובוס). מה זה אומר? איך להציל את הקשר? הוא נפרד ממני בגלל זה. בבקשה עזרו לי, תודה

אז ככה...

יש מס' סיבות שיכולות לגרום לגבר בריא בגופו ואונו לבעיות זקפה : 1. טיפוסים דיכאוניים וחרדתיים יכולים להיות מפוחדים או בעלי חרדת ביצוע בתחילתו של קשר חדש וזה עלול להביא למעגל קסמים של חוסר יכולת חדירה בזמן אמת ! 2. יש גברים שמרגישים מאויימים מאישה מינית דומיננטית ושתלטנית וברגע האמת זה יכול להביא למצב של חוסר זקפה. זה שעומד לו במצב בו הוא לא "מאוים" מינית רק מוכיח שהוא סובל מחרדת ביצוע !!! 3. בחורה שסובלת מריח רע מהפה או ממקומות אחרים שיפה להם השתיקה ...בהחלט יכולה לגרום לאיבוד החשק המיני וירידה בזקפה אצל גבר גם אם הוא סופר מחורמן באותו הרגע ...לא תמיד יעיז הגבר להעיר לבחורה על מצב ריחה העגום וזה עלול לגרום למצבים של חוחסר וודאות בנוגע לסיבת נפילת המתח ... גבר שסובל מחרדת ביצוע יכול להתבחבש עם הבעיה במשך חודשים רבים מכיוון שזה מצב שיוצר דפוס מנטאלי פגום הגבר לא מרגיש משוחרר וכל מה שמעניין אותו אם יעמוד לא או לא ... ומחשבה טורדנית יכולה להביא למצב של חוסר חרמנות או חוסר יכולת לבצע חדירה בשטח האויב ... אם הבחור התייאש ממך אני יכול להבטיח לך שזה יקרה לו גם עם הבחורה שתבוא אחרייך...אלא אם כן הסיבה לחוסר הזקפה נעוצה בך ...ואת זה יקשה עליך לדעת אלא אם כן תשאלי אותו ..

אולי הוא נפרד ממך בגלל זה - ואז זה אומר שהוא

לא לוקח על עצמו אחריות למה שקורה וקרה איתו. ואולי הוא השתמש בסיבה הזו כי הוא רצה לסיים את הקשר אבל לא זו הסיבה. כי אולי הוא חושש להכנס לקשר משמעותי מיד אחרי שנגמר לו קשר משמעותי אחר, אולי הוא חושש להתאהב ולהפגע שוב? ואולי כל מיני סיבות. בכל מקרה לא את אשמה כנראה וגם אם עכשיו קשה לך הפרדה, אני מאמינה שכעבור זמן תוכלי למצוא קשר אחר וטוב.

למעלה