אין אנרגיות ואין כלום

אין אנרגיות ואין כלום

שלום לכולם, אני נמצאת במצב הזה הרבה שנים, שמחמיר בהדרגה. אין לי מוטיבציה לעשות דברים ואין לי כוח. אני לא פעילה, למרות שפעם רציתי לעשות הרבה דברים. פעם עוד היו לי חלומות ושאיפות, ולמרות זאת לא פעלתי. היום גם את זה אין לי, ככה שאני לא עושה כלום עם עצמי כל היום והחיים שלי מתבזבזים. אני לא עובדת, לא מטפחת כשרונות, ולא לומדת או רואה אנשים (האחרון בלת ברירה( אשמח אם תוכלו לתת לי עצות איך לצאת מהמצב הזה שנמשך שנים מרובות

אין אנרגיות

שלום לך. לא כתבת בת כמה את, אבל את מתארת מצב די עצוב. בכל אופן, אם כבר הגעת למצב שאת שואלת על זה, זה אומר שעכשיו יש לך מוטיבציה לשנות. וזה סימן טוב! קשה לדעת ממה שכתבת מה גורם ל"חוסר האנרגיה" הזה. האם זה נפשי, גופני או שניהם? ממה זה התחיל, ומתי? כמובן שאי אפשר לאבחן דרך האינטרנט, אבל מהמעט שכתבת, המצב שלך נשמע הכי דומה למצב שנקרא דיסתימיה . זה משהו כמו דיכאון קל ומתמשך. ניתן לטפל בו בתרופות ובטיפול פסיכולוגי. כך או כך, יש אפשרות לצאת המצב הזה. זה אמנם לוקח זמן, אבל עשוי להביא לשיפור משמעותי באיכות חייך (שכרגע נשמעת ממש "על הפנים"). אם את חושבת שהגורם הראשוני הוא רפואי (מחלה), את יכולה להתחיל את הבירור אצל רופא המשפחה. אם את מרגישה שזה נפשי, התחילי את הבירור אצל פסיכיאטר. בכל מקרה, את חייבת מישהו שילווה אותך בתהליך השינוי הזה. דרך צלחה!

למעלה