אין דבר כזה נשים שלא רוצות ילדים!!!

KallaGLP

New member
וואלה!? גם אני בעד טונה ובכלל בעד דגים.

היה לי אפילו אקווריום.

BALEDIN

New member
פרסומת?
, הנה לינק מהיום

בפורום אחר אם ניסוח אחר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?ForumId=121&MessageId=166216388

ואם כבר פרסומת
לפחות יכולת לתת כותרת שלא תקומם
את אנשי הפורום?

isola bella

New member
אני שמחה בשבילך שהיא עזרה לך

רק לא הבנתי מה הקשר בין הפורטונה לאי קיום של נשים וגברים שהם אל-הורים מבחירה

שאי ברכה
איזולה בלה

HollyGolightly

New member
ברור שאין. כמו שאין דבר כזה נעומי אלון

ואין דבר כזה פורטונה.

אגב האם שמת לב לסתירות קלות בהודעתך?

בבקשה:

"עד לפני שנה גם אני באתי בגישה של אנטי כלפי הנושא הזה של משפחתיות ונישואין....."

ורק כמה שורות מתחת:

"מדובר בבחור גרוש + ילד (שזה הדבר האחרון שהייתי נכנסת אליו) לא מיליונר, עובד שכיר, אבל הצליח בכל זאת להצית בי את אש האהבה... עברו כבר 3 שנים מאז... יש לי ממנו ילדה מקסימה ואני בהריון מתקדם שוב.."

האם כבר החלטת אם הכרת בבחור הגרוש+ילד+הבאת אתו ילדה+נמצאת ממנו בהריון מתקדם שוב תוך שנה או תוך שלוש שנים?

אולי ממוצע? שנתיים, נגיד?

ושכיר הצית בך את אש האהבה? לא מליונר? כפיים. פשוט כפיים וקידה עמוקה.

ושימי לב " ם אני באתי בגישה של אנטי כלפי הנושא הזה של משפחתיות ונישואין בעקבות משבר זוגי (ללא נישואין אגב) שחוויתי כמה שנים טובות והיו לי את כל הסיבות הכי טובות, למה לא לרצות ילדים ולא משפחה..." מי אמר לך שלכותבות ולכותבים כאן יש גישות אנטי משפחתיות ואנטי נישואין? יש כאלה שכן, יש כאלה שלא? וממתי ילדים הם תנאי למשפחה?

את לא "אולי" נשמעת כמו פרסומת מהלכת. את נשמעת כמו פרסומת מהלכת.

ממש במקרה מצאת את התמונה בפייס? מדהים. לגמרי במקרה....... איך אני לא ממש במקרה מצאתי אותה בפייס?

בקיצור??????
נסי להסתכל על החיים מעוד כמה זוויות ולא להינעל... ;)

ואם את לא פרסומת מהלכת, למה שמת כאן את הודעתך?

מהי יכולתה של פורטונה בעניני אנוש ובאיזה אופן

אפשר להתנגד לה?

לא נעלם ממני שרבים החזיקו ומחזיקים בדעה שעניני העולם נשלטים על ידי פורטונה ועל ידי אלוהים באופן שבני האדם אינם יכולים לתקנם באמצעות תבונתם. אדרבה שאין להם שום תרופה לכך...אני סבור שייתכן שיש אמת בכך שפורטונה שולטת במחצית מפעולותינו אבל גם שהיא משאירה בידנו את השליטה במחצית האחרת, או כך בקירוב. ואני מדמה אותה לאחד מאותם נהרות שוצפים שמציפים בזעם את המישורים, עוקרים את העצים ואת הבנינים, מרימים אדמה מצד זה ושופכים אותה בצד האחר...בדומה לזה עושה פורטונה שמראה את כוחה במקום שלא הוכשרה בו מראש מידה טובה שתעמוד בפניה. והיא מפנה את התקפותיה למקום שהיא יודעת שלא הוקמו בו לא סכרים ולא סוללות כדי לחסום אותה.

אותו נסיך שנשען לחלוטין על פורטונה נהרס ברגע שהיא משתנה...אבל לו שינה את טבעו עם הזמנים ועם הדברים, פורטונה לא הייתה משתנה...כאשר פורטונה משנה את הזמנים ובני האדם מתעקשים להישאר באורחותיהם, הם משגשגים כל עוד יש התאמה בין אלה לאלה, ונכשלים כשיש ביניהם סתירה. אני סבור שמכל מקום מוטב להיות פרצני מאשר זהיר: כי פורטונה היא אישה, והרוצה להחזיקה תחתיו חייב להכותה ולגבור עליה בכוח. ורואים שהיא מניחה לאלה לכבוש אותה יותר מלאלה המתנהלים בקרירות. ולכן, כאישה היא תמיד ידידתם של הצעירים כי הם זהירים פחות פראיים יותר ושולטים בה ביתר תעוזה

(מתוך ניקולו מקיאוולי, הנסיך, תרגום מרים שוסטרמן-פדובאנו, קטעים מתוך פרק כה, עמ' 120-123.)

למעלה