אין לי מה להגיד

Hand Cream

New member
אין לי מה להגיד

רק רציתי להראות נוכחות עכשיו נראה לאן השירשור הזה יתגלגל

רק שתדע

שזאת אחת ההודעות שיותר חייכו אותי היום, ג'ונס

Hand Cream

New member
וברצינות מועטה

לנוכח שירשורי הבכי והנהי קצת קשה לי לכתוב פה הודעות ברוח מצחיקה משהו נדמה לעיתים שזה הפך להיות פורום "סיבות ללמה לא לבגוד" אז אם יש בדיחות חידות ושאר ירקות זה המקום והזמן

../images/Emo41.gif אז בדיחה

יום אחד מת באפריקה ראש שבט עשיר. מיד הוציאו הודעה: מי שרוצה לרשת אותו - יכול לנסות, בתנאי שיעבור 3 מבחנים, אך כל מי שלא עובר אותם - מות יומת .............. שלושת המבחנים היו: 1. לשתות במכה 20 בקבוקי וודקה ולהישאר על הרגליים... 2. להיכנס לבונגלו שם נמצא חזיר בר ששוקל איזה 200 קילו, רצחני למדי, ולהוציא לו קוץ שתקוע לו ברגל, בלי שהחזיר יחסל אותו קודם... 3. לספק מינית את הבת של ראש השבט (שהייתה בתולה) – ובקיצור - "לזיין לה את הצורה" כל הלילה........... למבחנים הגיעו (כמו בכל בדיחה טובה) שלושה: אמריקאי, רוסי וגרוזיני. האמריקאי שתה 5 בקבוקי וודקה, והתעלף......... הרוסי חיסל 15 בקבוקים וגם התעלף........ הגרוזיני חיסל במכה 20 בקבוקים ונכנס לבונגלו עם חזיר-הבר. שומעים מכות, צריחות, צווחות, וכל הקירות של הבונגלו רעדו מרוב חבטות........ אחרי חצי שעה, יוצא הגרוזיני מהבונגלו, קצת מתנדנד, חבול כולו ופצוע, מלא דם, שריטות, וחבורות כחולות........ מיד הוא מתעשת ושואל : "אוקיי....... איפה הבחורה עם הקוץ ברגל ?" ...............

Hand Cream

New member
ומנצל"ש לשאול

איפה הן כל הבנות עם הקוקו והסרפן ומדוע הן לא שולחות לי מסרים ?

Hand Cream

New member
אופה שרק תדע לך

שיש רשת מחתרתית של שיתוף מידע בין הנשים אבל מה מאיתנו הן דורשות דיסקרטיות

דע לך הנדי

יש להן קובץ אקסל עם כל אחד מאיתנו, יש שם נתונים על גודל, ביצועים וציון כללי
לנו יש רק חרמנות

Hand Cream

New member
זה כי אנחנו לא

מספיק חכמים לפתוח אקסל ראה הודעתי בדבר המקורות

אני רוצה להבין משהו..

מה הקטע הזה עם המסרים? כל הזמן אני מקבלת מסרים גם מאנשים לא מהפורום.. לא מתאמצת אפילו לפתוח אותם {טוב נו פרט של אחד..} מה כל כך לחוץ המסרים האלו? מי שיש לו לכתוב משהו שיכתוב כאן.. ואותי הכי מרגיז.. הכי מרגיז!! אני כותבת כאן שהבחור שלי טס היום לחו"ל.. אבל.. כנראה יש אנשים טיפשים {טוב נו לא כולם מושלמים כמוני}
שולחים לי מסרים ורוצים סוג של קשר.. נו בחייאת.. עד כמה טיפשות יכולה להגיע.. ערב נפלא חברים sky

למעלה