אין לי מה להפסיד (זה לא אומר שחייבים לקרוא)(טריגר צמצומים)

אין לי מה להפסיד (זה לא אומר שחייבים לקרוא)(טריגר צמצומים)

מלא זמן לא רציתי לכתוב. כי די, כמה אפשר. והכבדתי כאן מספיק.
ועבר זמן, ואני במצב די רע. אז כן כותבת. ומתנצלת.
לא הייתי אף פעם בכזה מצב, שברתי שיא, או שפל, של עצמי.
ומה? לא רע לי, רוב הזמן אני מרגישה טוב.
יש מצב שקצת איבדתי שליטה כי לא ממש מצליחה לעמוד בהחלטות קטנות שצצות מדי פעם עם הבזק של הגיון. האמת גם לשמר את המצב הקיים פחות מצליחה.
ומה שהכי חרא כאן, זה שאני בתקופה שנמצאת די לבד, יש מטפלים אבל לא חברים/חברות, אז פחות נפגשת בקול של ההגיון והנורמה במשך היום. וממשיכה ברצף של ההדרדרות.
אני לא מטומטמת, מסוגלת להיות הגיונית, אבל בקטע הזה של האוכל ההגיון לגמרי נעלם. אני משוכנעת שהפעם זה יוכל לעבוד, אוכל לשרוד ככה במינימום הלא שפוי הזה.
או שכן מטומטמת.

noa144

New member
פנס יקירה

תודה ששיתפת, נשמע שמאד קשה לך...

זה לא פשוט לצאת מחוויית הבדידות, לוקח המון זמן, סבלנות, עבודה קשה.. זו חוויה מאד שואבת..
אין לי ספק שזה משפיע על האכילה. מה יכול לעזור לך לדעתך?

הכי נראה לי להתעלם

כלומר להמשיך לאכול, להשתדל לא לצמצם,
אבל לא לתת לזה יותר משקל.
בטיפול הפסיכולוגי עולים תכנים קשים, ועם העוסית אני מנסה להתמקד בדברים מעשיים שאוכל לקדם. חושבת שכאשר סדר היום שלי יהיה יותר יציב אוכל לשחרר קצת מהשליטה באוכל.
לא יודעת אם אני לגמרי צודקת כי יחד עם זה שאני מרגישה שומרת על המינימום הנדרש אני עדיין יורדת במשקל והדיאטנית לא מרוצה.

noa144

New member
המטרה שלך

לא צריכה להיות לרצות את הדיאטנית - שימי לב מה כתבת. המטרה שלך צריכה להיות לרצות את עצמך בסופו של דבר ורק זה יוביל לדרך הנכונה עבורך.
הדיאטנית, העוסית, הפסיכולוגית - כולן כלי עבורך שנועד לעזור לך, לא שאת צריכה לעזור ולרצות אותן.

למעלה