אין לי שום דבר נגדה,

אין לי שום דבר נגדה,

אבל אפשר כבר להוריד את רינת מהכי פופולריים?? זה לא הגיוני שבגלל שחצי מכמות המתעדכנים הם החברים לעבודה בתפוז, תשימו שם עובד שלכם.

1mayush

New member
הם לא שמים שם כל אחד

מי שיש לו הכי הרבה מתעדכנים נמצא שם, ככה זה(אוטומטית. טל תקני אותי אם אני טועה).. אז אין לך מה להתעצבן מזה

אני לא צריכה הסברים

אני יודעת בדיוק מה הולך. ואגב, יש לה הכי הרבה מתעדכנים, כי חצי ממשרדי תפוז נרשמו לקבל ממנה עידכונים. הם פשוט מנויים אחד אצל השני שם.

אויש כבר אין לי כוח למקום הזה

כל כך קשה לנהל בתפוז שיחות בוגרות. השאלה שלי היא לטל והיא לגיטימית וראויה לתשובה ואחת רצינית. לצערי אי אפשר לעצור תגובות מילדי האינטרנט, אבל הן לא קשורות למה שאני מדברת עליו. (גם את רוני אפשר להוריד, בחוזה שלה לא כתוב שהיא אמורה לעדכן יותר...?)

טל לוין

New member
תשובות

כאמור "בהכי פופולאריים" מתעדכנים אוטומטית מי שיש לו הכי הרבה מנויים. גם אם העדכון האחרון שלו היה לפני חודש. אני בודקת בימים אלה אפשרות לעשות שינוי בשיטה בכדי שבאמת נוכל להחליף זאת מפעם לפעם.

אבל אז זה לא הופך את זה ל"הכי פופולאריים"

לשים בהכי פופולאריים מישו שיש לו 5 מתעדכנים?זה לא הכי פופולאריי...בשביל זה יש שווים הצצה
חכו קצת...זה מתווסף המתעדכנים והגולשים....את בשווים הצצה חתולונת...

טל לוין

New member
אני מסכימה - אבל

אני מסכימה איתך שבהכי פופולאריים צריכים להיות הכי ניצפים בכל זאת יש בעיה שיש שם יוזרים שלא עדכנו כבר כמה ימים טובים...

טל לוין

New member
ההחלטה היא...

עניין של תכנות. אני לא משבצת כל יום את הכי פופולארים אלא זוהי מערכת שמזהה את היוזרים שהכי הרבה גולשים מקבלים מהם עדכונים. השליטה היא ברמה עקיפה - ולכן כתבתי קודם שאני בודקת אפשרות לשנות זאת, שכן תהיה לי יכולת שליטה יומיומית על "הכי פופולאריים"

tamir r

New member
../images/Emo45.gif

אני סתם נגרר אחרי שחר אין לי מושג מי זאת

למעלה