אין מילים

jamesT

New member
אין מילים

המוזיקה התדרדרה כל כך שאוהבים את בריטני??? אתם כולכם כבשים מזדיינים! אתם בחיים לא הייתם שומעים את בריטני אם היא לא הייתה מקובלת (לא יודע איך להגדיר את זה) כי כולכם פרות מזדיינות שעושות כל מה שמגניב כי כולם עושים את זה. והסיבה היחדה שאתן עושות אתן שמנות ומכוערות עם הערכה עצמית כל כך נמוכה שאתם ממציאות את עצמכם שאתם מושלמים וכולם רוצים להיות כמוכם ואז אתם מנסות לעשות כמה שיותר שזה יהיה נכון ואז אתם אוהבות את בריטני וווסט לייף או מי שמגניב באותו זמן, כי אתן לא יכולות להגיד לי שאתם באמת נכנסות לשיר ומרגישות את זה כי זה שיר בלי רגש! והתירוץ הראשון שיעלה לכם לראש זה שמוזיקה צריכה להיות קיצבית כדי להיות יפה או משהו בסגנון ואחר כך יהיה עוד כמה תירוצים מפגרים ברמה של גן ילדים. ואז אתם תקללו אותי בקללות מסכנות כמו ימפגר או בן זונה. ואם אתם בנים שם אז אתם כל זה רק הומואים!

lene

New member
חחחחח

חחחחחחחח קודם כל תתחיל להתנסח ואז אוליי נהייה מוכנים לקרוא את השטויות שאתה כותב... אני אומרת מראש שאני לא מעריצה גדולה של בריטני ולא משוגעת עלייה כמו רבים פה בפורום,אבל אני חושבת שבריטני היא ממש זמרת ואמנית (כן אמנית!) טובה! אז קודם כל נתחיל מזה שאם בריטני הייתה כ"כ לא מעניינת אותך לא היית נכנס לפה!אבל עובדה שהיא כן מעניינת אותך ואפילו מעט (ולא אני לא טוענת שבעצם אתה מעריץ שלה אבל עוד לא גילית את זה..) ואני בטוחה שגם תחזור שוב לפורום הזה אפילו רק בשביל לקרוא את השירשור הזה... וכן מוזיקה קיצבית הרבה יותר כיף לשמוע מאשר יללות ויבבות בליווי גיטרות!!! לא לך ולא לאף אחד אחר אין שום זכות לזלזל באמן שהגיע לבד למה שהוא הגיע!ותאמין לי בריטני הצליחה להשיג הרבה מעבר למה שאתה איי פעם תצליח! וכבר על זה יש להעריך אותה! וכל אלה שאומרים שרוק עדיף כי אין לכל הרוקרים פוזות אז תסתכלו שוב.. כי דווקא הרוקרים הם הכי עם פוזות,והכי מזויפים!

יווו אתה חושב שאני מקובלללת../images/Emo9.gif

טודה נשמההההההההה

בהתחשב שבן אוהב בת איננו יכול

להיות הומו...חפיף! אכן..כמו שאמרו..תלמד להתנסח במקום לזבל את השכל עם מילים של בן דוד שלי בן ה-5 (סליחה..מחר הוא בן 5) אף אחד לא אמר לך לבוא ולאהוב את בריטני..תחשוב מה שבא לך..אבל בשקט! תשאיר לעצמך! מצידי תכתוב על דף את כל הבעיות שלך.. בריטני היא יוךתר מדיי "ילדותית" בשבילך..אז שלום! לא צריכים אויבים!! ואתה מאמי...לא מגיע לרמה של "בן זונה" בקללות.. במקום לקלל...אני יגיד לך עכשיו..-יאללה תחפף!!! בריטני...ילדותית,זונה,מפגרת,מכוערת וכל הבולשיט מסביב.. למרות שבריטני היא זמרת מוכשרת עם הערכה גבוהה ורק בישראל לא קולטים זאת!! מכוערת? אם יהא מכוערת אז מיס עולם שווה לתחת!! מפגרת? אולי לא יודעת..אני לא חברה קרובה שלה..אבל ממה שאני רואה בטלוויזיה היא סופר סופר חמודה!! אני לא יודעת מה להגיד לך.. אתה לא תשתכתב לנו אתמי להעריץ את מי לאהוב וכו... אתה בטח מקשיב למוזיקה-רוק,מטאל וכו וכו ובטח אתה חושב.."אני קול!!" תיהיה מציאותי...........אתה שווה לתחת!! אני לא ירד לרמה שלך ויתחיל.... עכשיו אתה מוזמן לעוף

גרכטל

New member
לא נכון

אני פעם הייתי מעריצה מפגרת של בריטני סתם כי נגררתי אחרי כולם ואז הפסקתי להעריץ אותה גם כי היא מפגרת וגם כי זה אידיוטי להעריץ בנאדם,עכשיו אני רוצה לשמוע את השירים שלה של הדיסק הראשון והשני רק בגלל שיש בהם הרבה רגש לפחות לדעתי,ברוב השירים. לא צריך לאהוב את בריטני בשביל לאהוב את השירים שלה.

popodyssey1

New member
למר jamesT

סליחה?!?! לא יכולתי שלא להסתכל בהודעה הראשונה ולראות את המשפט "אתם כולכם כבשים מזדיינים!"!!!!!!! מה רע בכבשים!?!?! אה?!!? הית מת להיות כבשה!!!!!!!!!

למעלה