אינדל פרק 1 לצפייה ישירה - הפרק המלא!

• פותח הנושא Hadasdkf30
  • פורסם בתאריך
H

Hadasdkf30

Guest

אינדל פרק 1 לצפייה ישירה, אינדל פרק 1 להורדה, אינדל פרק 1 שידור חי, אינדל פרק 1 שידור ישיר, אינדל עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, אינדל עונה 1 פרק 1 שידור חי ישיר, אנדל פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, אנדל עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: דרמת פעולה חדשה בת שמונה פרקים העוקבת אחר חבורה של צעירים אתיופים משכונה באשדוד, היוצאת למלחמה בשוטר המקומי שמשליט טרור בשכונה, במטרה לשנות את חוקי המשחק מול הממסד. את החבורה מנהיג אינדל (יניב אלמנך, “עלומים”) בן ה-20, עבריין אתיופי מבריק, מניפולטיבי, ללא גבולות, שמחליט "הלכתי היום לחנות" זה לא סיפור. "הלכתי היום לחנות ובדרך חזרה קיבלתי פנצ'ר בגלגל", מגיע לשם, אבל זה עדיין לא ממש סיפור. "הלכתי היום לחנות ובדרך חזרה, נפל לי צמיג, ובחור עצר כאילו הוא מתכוון לעזור לי, ואז הוא צעק משהו שלא הצלחתי להבין ומיהר החוצה, כאילו משהו הבהיל אותו", הוא תחילתו של סיפור, ואולי אפילו יהיה מעניין.סיפור צץ כשקורה משהו שמעורר את הדמיון. בזמן שאתה לומד לכתוב, כנראה שעברת את התהליך הזה בעצמך. כבן חמש השארת אותו ב"הלכתי לחנות היום". ככל שאתה מתקדם בחיים, אתה כנראה כותב דברים טובים ומתוחכמים יותר. זו לא התקדמות ליניארית - הלילה נזכרתי באיזו כתיבה מצוינת שעשיתי, וגם נתקלתי בעבודה שגרמה לי להתכווץ - אבל אתה, בהדרגה, משתפר. בחדר הכושר, אתה לא צריך להרים עוד קילוגרם אחד כל יום, אבל אני מקווה שבממוצע, שבועות וחודשים אחרי שהתחלת, אתה מעלה קילו, שם עוד קילו. להקים במקום אוטונומיה בשלטון עצמי. מה שהתחיל כנקמה אישית הופך להזדמנות אמיתית לשינוי חברתי ולהקמת “ביתא ישראל”. גם עם עדן סבן, אגם רודברג, שי חי, פיליפ שאולוב, טהוניה רובל, אדם קנדה, ניבר מדר ועוד. יוצרים: אסף קורמן (“נורמלי”, שגם מביים), אינדל קבדה, אורי ויסברוד (“זגורי אימפריה”, “הקיבוצניקים”).​

למעלה