אינפקציה..

אינפקציה..

ככה רושמים את זה? אינפקציה.. טוב, יש לי אינפקציה בחור שיש לי באוזן.. מוזר כי בחור השני אין לי.. אני חייבת שהאינפקציה הזאת תיעלם לי עד מחר-ודחוף בגלל שיש לי אירוע חשוב !!! (בת מצווה) כבר שמתי אלכהול..אבל יש עוד דרכים כדי שזה יעלם כמה שיותר מהר??? ודבר אחרון, מישהו יכול לומר לי ממה נגרמת האינפקציה? זה בגלל שלא שמים אלכהול הרבה זמן? (לא שמתי איזה 3 ימים והחורים שלי חדשים) אשמח אם תעזרו לי, תודה מראש.

little moon

New member
את יכולה לשים משחת עיניים

כן כן, תוציאי את העגיל, תטבלי במשחה (כך שתיהיה הרבה משחה על החלק שמכניסים לאוזן) ותכניסי חזרה. המשחה היא אנטיביוטית וזו הדרך הכי טובה שאני מכירה לטפל באינפקציה... ייתכן שזה נגרם מרגישות שלך לעגילים שאינם זהב אמיתי (קורה להרבה אנשים), נסי לקנות עגילים קצת יותר יקרים ולשים אותם במקום. בהצלחה :)

תודה רבה רבה../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

ו... מה זה אומר זהב לא אמיתי? יכול להיות שמה שקניתי זה מזוייף? קניתי בחנות לתכשיטי זהב.. יש לי 2 זוגות, זהב לבן וזהב צהוב.. טוב, אז תודה רבה!!!

אויש קרה משהו לא צפוי..

החור שיש לי בו אינפקציה, אני מנסה להכניס אליו את העגיל שמרוח במשחה האנטיביוטית, אבל זה כואב לי מוות..אני כל דקה מנסה וצורחת שוב..
זה נורא כואב לנסות להכניס את העגיל, כי החור נראה לי נסתם מכל האינפקציה...בכל זאת, זה חור חדש...הוא יכול להיסתם יותר מהר..אני מתה אם הוא נסתם...בשביל מה קניתי עגילים ב350 שקל?!?!?!?! אוף..גם ככה אני לא אוכל להשתמש בהם מחר.. למה דברים כאלה תמיד קורים לי ברגעים הכי לא מתאימים? מחר יש לי אירוע חשובבבבבבבבבבבבבב ואני לא אוכל ללבוש את העגילים !!

ה מוזה

New member
אני חושבת ש..

האוזן שלך שווה יותר מהעגילים ,לא? תנוחי קצת ,תני לאוזן לנוח שימי הרבה משחה גם על האוזן עצמה היכן שהנקב ומחר תנסי שוב , כואב לי לראות אותך כואבת

למעלה