איפה הילד בבית אביחי 3.10.09

איפה הילד בבית אביחי 3.10.09

*מועתק מפורום מוסיקה ישראלית בוואי נט* איפה הילד איפה הילד איפה הילד... לא יודע איפה הילד,ואני מקווה שהם לא ימצאו אותו לעולם וישנו את שמם ל"מצאנו ת'ילד" כי רק השם "איפה הילד" מעלה מיליון קונוטציות לראש. הלהקה שמבחינתי תמיד הייתה בצל,בשנה האחרונה חזרה מאוד לאור. זאת להקה שתמיד אהבתי,תמיד שמעתי פה ושם,אבל אף פעם לא התעמקתי באמת. כי זאת "עוד להקה שהתפרקה" עוד להקה שמבחינתי לעולם לא אהיה במופע שלה. אז הייתי פה ושם במופעים של חמי,והוא בהחלט שילב כמה וכמה להיטים גדולים שלהם. יחד עם החומר שלו,זה היה איכשהו מספק. אבל עד שלא הייתי בהופעה אתמול,לא הבנתי כמה זה מדהים ומספק הדבר הזה שנקרא "איפה הילד" אז אני מודה שראיתי אותם לראשונה ברוק עצמאות,אבל זאת הייתה באמת הופעה קצרה וחלקית. ויצא לי גם לראות אותם ביום הסטודנט בראשון לציון,אבל גם שם הופעה קצרה ולא ממצאת. אבל ללא ספק הן הכינו אותי לדבר האמיתי. מקום קטן,100 איש,רק אנחנו וארבעת המופלאים. הם עולים עם ביצוע יפה ל "אמצע הקיץ" ואז השיר שתמיד יפתיע אותך ויתפוס אותך לא מוכן "השמיים הגבול" אחד השירים היותר טובים של איפה הילד לטעמי. ואז באה סדרת שירים שהם לא להיטי רדיו,והם שירים גדולים אחד אחד. ועצם זה שאיפה הילד ב10 השירים הראשונים שלהם לא דוחפים אף להיט,מוכיח איזה להקה גדולה הם,ואיך שהם מעל לכל הביצה הזאת,וכל האמנים המתחסדים והחלשים שחייבים "לקנות את הקהל" איפה הילד לא צריכים לקנות את הקהל,הקהל כבר בכיס שלהם ממזמן... שירים מדהימים כמו "העצב שלה" "מסיבת התה של עליזה" "איפה הרוח" ובעיקר "השדים הירוקים" שהיה 2 דקות של שיכרון חושים,עושים את ההופעה לחוויה מדהימה פשוט. שירים שגדלתי עליהם בתור ילד,פתאום במרחק נגיעה ממני,כאילו הופעה פרטית בשבילי. איפשהו באמצע ההופעה התחילו הלהיטים לזרום... הביאו את הסתיו עם "מתי כבר אוקטובר יבוא?" הוא כבר פה...הסתיו עדיין לא ממש... "לקבל חיבוק" הגשם שבא כל הדרך מפורטוגל,כנראה עדיין בפורטוגל,כי הוא עוד לא קרוב לכאן. אח"כ הגיע "מנסה" השיר החדש,ולמען האמת,לא הכי מדהים שלהם,לדעתי רוב השירים הישנים משאירים לו אבק,אבל לא נורא,העיקר שחמי "מנסה" ואז עוד כמה קלאסיקות מבית היוצר של איפה הילד בדמות "אהובה הקטנה" "זוהי סדום" "אחד אלוהים" ומסיימים עם עוד קצת להיטים כמו "לבן בחלום שחור" "מה שעובר עלי" "נפלת חזק" "מישהו שומע אותי" אתה מצפה שלהקה תסיים עם אחד מהמגה להיטים האלה לא? לא איפה הילד. הם ירדו מהבמה לצלילי הגיטרות המנסרים של "אמריקה קרובה" גם כן לא להיט,לא מושמע ברדיו. אבל לאיפה הילד זה ממש לא משנה. הוא ה-שיר לסיים איתו הופעה. ואיזה הופעה... חבל שלקחה להם כמעט שנה להגיע לירושלים,אבל היה שווה לחכות. עכשיו נקווה שהם יגיעו קצת יותר,אחרי שראו איזה חום ואהבה הם קיבלו מהקהל... מבחינתי,אחת ההופעות הכי טובות שהייתי בהן ב2009. והפעם לא רק בגלל המוסיקה המצוינת,אלא בגלל האווירה,והקסם והקלאסה שמביאים איתם חמי ואסף. זאת להקת רוק מהניינטיז,לא פחות ולא יותר. 1)אמצע הקיץ 2)השמיים הגבול 3)בתוך התחתונים 4)העצב שלה 5)מסיבת התה של עליזה 6)איפה הרוח 7)השדים הירוקים 8)הדובה הגדולה 9)גלגל את החלום 10)הביאו את הסתיו 11)לקבל חיבוק 12)מנסה 13)אהובה הקטנה 14)זוהי סדום 15)אחד אלוהים 16)לבן בחלום שחור 17)מה שעובר עלי 18)נפלת חזק הדרן: 19)מישהו שומע אותי 20)אמריקה קרובה

vagz

New member
הופעה קצרה יחסית,

אבל אני שמח מאוד שנהנת

Oyster Girl

New member
טוב לשמוע שהיה טוב ../images/Emo54.gif

ונדמה שהיה מאד שווה לחכות אז אין צורך להתלונן על הזמן שלקח להם להגיע לירושלים ה....נהדרת. תודה

למעלה