איפה המשפחה של האינטלגנטים למה לא מביאים אוכל

24שעות1

New member
איפה המשפחה של האינטלגנטים למה לא מביאים אוכל

לא נעים לי לומר ואני ממש רחוקה מנושא העדות אבל שימו לב מי הביא להם אוכל עד היום ועוד כשמצבם על הפנים עם המצרכים

k i d a n

New member
נו באמת

את חושבת שמשפחה מסויימת התקשרה להפקה ואמרה: "אנחנו יכולים בבקשה להכין אוכל לXXXX כדי שיהיה להם"? משום מה לי נראה שלפחות בהתחלה ההפקה בקשה ממשפחה תורנית להכין ואחרי כמה פעמים פשוט ירדה מזה. אני בטוח שאם תחשבי על זה שוב תביני ולא תחשבי שזה כמו לסגור שבת בצבא שיש משפחות שמביאות אוכל על דעת עצמן ויש כאלו שלא. אומנם ניסית לעקוץ כאן, אבל לא הלך כ"כ... חוץ מזה, מי הביא אוכל עד כה? משפחת פרידמן, בובליל, קורנפלד וסימוני, או שאני טועה? "מבלי להתייחס לענייני עדות" אני סופר 2:2...

24שעות1

New member
מי שהביא משפחת בולביל סימוני ואמא של נעמה

ההפקה לא מבקשת המשפחות יוזמות שיחה עם ההפקה אמא של נעמה היא תימניה כמדומני עובדת באשת ת"א תשאלי אותה מי הציע להביא אוכל

Fairywitch

New member
אבל עדיין- נניח שאמא של נעמה ואמא של עינב

הציעו באותו יום- ההפקה קבעה אם באמת יכניסו להם את האוכל, ואת האוכל של מי להכניס.

קאראט

New member
האמא של צבר בנפאל

אחיותיה של שפרה נאותו לשלוח זר של כוסברה רנין - לא בא בחשבון לאון טוען שלמאכלים שלהם יש להם ריח לא נעים ידוע ש"יפי הנפש" לא טורחים בימי חול וגם לא בשבת, חבל להם על הזמן. עם זאת, הם יודעים להעריך כל ביס שמגיע לחך שלהם מהאנשים שלא כמותם.

k i d a n

New member
מנהלים יקרים

האם מהשרשור הנ"ל לא עולה ריח כלשהו, חריף או עדין, של גזענות או לפחות רמיזות גזעניות מתוך הסתתרות מאחורי כינויים כמו "יפי נפש", "אינטלגנטים" וכו'?

נועה21

New member
את/ה רומז/ת שאשכנזים=אינטלגנטים?

ואם כן, האם זה הופך אותך לגזען/ית בעצמך?

k i d a n

New member
אני מצטט את האנשים שכתבו מעלי ותו לא.

חכיתי לראשון שינסה לברר את היותי גזען...

קאראט

New member
בסך הכל עניתי בהתאם לשרשור

מה כל משפחה הספיקה להביא עד כה לדיירי הבית. זה נקרא גזענות??? אסור לך לחשוב ככה, זה לא עושה טוב לנשמה ובודאי לא למורל.

24שעות1

New member
אין רמז לדבר רק ציינתי איפה שאר המשפחות

מי שלא יודע לבשל יש קייטרינג

k i d a n

New member
אין רמז לדבר

אבל היה לך ממש חשוב להדגיש כי: "אמא של נעמה היא תימניה כמדומני"... אז אם זה לא רמז להיותה של נעמה מזרחית למרות ששם משפחתה (מצד בעלה) הוא פרידמן, אז באמת שנשגב מבינתי המסר שלך. כמו כן, העובדה שלא התייחסת לכך שגם משפחת קורנפלד שלחה אוכל היא קצת תמוהה. מעניין איך משלוח של קייטרינג ממשפחות מסויימות היה מתקבל כאן. אני כמעט בטוח שלא בעין יפה, אבל ככה זה, תמיד יש על מה להלין.

k i d a n

New member
היות והדיירים לא כותבים כאן

והיות וכל ארבע הודעות מתוך חמש מדברת על כמה שצבר\שפרה\רנין הם תתי אדם וחלאות המין האנושי, התייחסתי לצורה בה הקייטרינג היה מתקבל כאן בפורום, כפי שכתבתי.

קאראט

New member
מעניין שלא חשבתי כמך

גזענות???? מילה רחוקה מאד בלקסיקון שלי. כולנו שווים, שחור ולבן, סטרייט וגיי, אינטלגנטי ובור, יפי נפש ופשוטי עם

24שעות1

New member
שר"צ גם אמרו לו שהריח של הגוף שלו לא נעים

הוא לא התקלח כבר מספר ימים

למעלה