איפה ה
של ה
וה

RTשוק

New member
home sweet home

אנחנו גרות במרכז ת"א, באיזור האהוב על שתינו ביותר: מקיפים אותנו מרכז מסחרי גדול, גן ציבורי מטופח, איזור שווקים וים, ואם תשאלו אותנו אין מקום יותר מוצלח מזה לחיים שפויים ומוצלחים... בדירה הקודמת אותה עזבנו לפני חודש וחצי (ואו- רק חודש וחצי וחיים שלמים עברו מאז...) היה לנו נוף משגע, אורבני למהדרין, של פיסת רחוב, גגות עליהם חבלי כביסה ודוודי שמש, ובניין אחד, וילה ממש, שקראנו לו האחוזה: שלוש וחצי קומות של בית מטופח המוחזק בידי משפחה אחת (שאין לנו לצערנו שום קשר איתה
). בכניסה - גינה מטופחת לעילא, עם מקום חנייה לשלוש מכוניות הבית. מאחור - גינה מטופחת לא פחות, שיש בה - תאמינו או לא - בריכת שחייה (כן כן, בצנטרום של הפיילה - בית פרטי עם בריכה). הקומה העליונה מוקפת גג מדהים שנשקף לים (לא גבוה במיוחד, אבל בשל מיקום מוצלח של הבניין - יש ים). ובתוך הבית, כך מספרים יודעי דבר, אחד מאוספי האמנות הפרטיים הגדולים ביותר בארץ. לא חלומי? תקופה ארוכה היינו הולכות לישון עם המחשבה שאם נזכה בלוטו הבית הזה יהיה הרכישה הראשונה שנרכוש. זה לא קרה עד היום... אבל מי יודע... כשעזבנו את הדירה, ביום של ההובלה, צילמתי מהחלון את הבית הנכסף, והרי הוא לפניכן - בית חלומותינו. בדיוק בגודל המתאים, בדיוק בשכונה המתאימה, ועם חניה פרטית

Loretail

New member
I live in Marin county, California

I would like to live here for 16years although it is very "yakar". I want to retire in Isral, up north. The most important thing in the house for me is my grandmother picture which is going to be here in two monthes. The most important room in the house is the living room since all of the art work is located there .For a new house? hmm,,maybe a great green room or a huge play room all organized( I think big).We live on a beautiful hill on an acre which is 4 dunam)

Loretail

New member
Redwoods

It is amazing to walk there. I used to do it often,,when you live near a real forest you need to be carful. We are not allowed to feed the animals that are trying poor ones to eat during the winter,,so they come to my house,,and try to go through my garbadge. If you feed them they will always come and it is not as sweet as it sound. The deers are now out side and Maya my dog barks and she is trying to get her off "her land".lol.

טליאמתי

New member
יכולה לתאר לעצמי את כל המרחב הזה...

ירוק...אפילו הריח של הירוק כבר אצלי באף! נראה, בעיני רוחי, חלומי. כמו ב'היידי בת ההרים' אבל בלי הפרות! וד.א. לפני כשבוע קראתי ספר שמתרחש בטקסס. כולו סובב סביב החום הלוהט שאותו את מתארת.

Loretail

New member
Lukas G ,from Star wars

Sound studios, is a few minutes drive. He lives in an Amazing piece of property,, and that is where all the people stay while they record any sound needed to any of his films. A lot of our houses here do not have a regular "beyuv". We have a septic system to protect the environment. There laws and regulations how many houses can be built per ackar and it is all pretty written in stone. Some of the houses here look like a shed more than a house but the setting, near lakes, ,deer’s, raccoons, and all forest animals is all so beautiful. I actually live on a hill that is impossible when it comes to drive it up, without a 4 by 4 you can not drive it up the hill, it is so steep. I like it, cuss I have a flat gardens and im on a hill which in here is very rare to find. I will send you an album of yahoo from this place, taken from this house and you will see :)

מורהבדם

New member
אנחנו

כרגע בדירה פיצית ברמת אביב נשמח להישאר כאן אבל בבית פרטי לא חייב להיות הרבה יותר גדול רק שיהיה לו גינה פרטית קטנה וחמודה נשמח לקבל רדיאטור לעולם לא קיבלנו משהוא מגניב לבית אבל לחתונה קיבלנו דברים מקסימים כמו אופה לחם וארכת קפה

מורהבדם

New member
אופס שכחתי שאלה

החדר הכי חשוב בבית זה הסלון שם אנו מבלים רוב היום הוא משרד קבלת אורחים מגרש משחקים חדר אוכל ואוד................

נועה רז

New member
אנחנו בעיר הלסביות גבעתים

בדירת שלושה חדרים לא גדולה מדי, אבל מרווחת החדר הכי חשוב בבית? המטבח כמובן בית חלומותינו (אנחנו תרות אחריו ברגעים אלה ממש) יהיה ממש כמו בית קטן בערבה ויהיו בו לפחות שלושה חדרים וחצר. בביצרון, אם אפשר. יהיה בו מטבח גדול כי שתינו מבשלות, הרבה הרבה אור ומספיק מקום, גם בשביל הפסנתר שלי

בת שחף

New member
גבוה בשחקים

אנחנו גרות בתל אביב, בדירת גג בשכונה דרומית אמיתית, עם כל הטוב והרע שבשכונה כזאת. יש לנו גג ענקי, עם אוויר ורוחות מהים, שחוץ מאוגוסט תמיד נעים לבלות עליו, וגם מעלית וחנייה, שהם מצרך נדיר מאוד בתל אביב. ואנחנו גם קרובות לכל מקום. מצד שני, דירת החלומות שלי היתה מאז ומתמיד על כוכב אחר. מקום של התחלות חדשות ושקט. אנחנו מתות על שקט, כך שאולי גם חווה טקסנית תענה לנו על הצרכים.

Loretail

New member
Have you been in Texas in the summe

summer? It is hot and it is not a nice thing just to walk out side. They go from the car straight to a mall and work,I lived in Austin for a few mOnths. Easy it is not .

een ogenblik

New member
בית! כזה ../images/Emo82.gif!

באמת עוד לא שנתיים מאז שכתבתי את זה? * איפה אתן גרות? - לינדן, שטח שיפוט עירוני לובק, ברבנט הפלמית, בלגיה. * איפה אתם רוצים לגור? - בדיוק כאן. ברחוב הזה. במיקום הזה. עם השכנים האלו. רק אם אפשר שאת עבודות הרחוב יסיימו כבר, ולא נהיה עוד ונציה-של-בוץ. * איפה הבית החלומי ממש שלכן? - כאן, משופץ, בלי עבודות רחוב, עם ים ליד ושמש מעל. * מה החלום ההתיישבותי שלכם? - מה זה חלום התיישבותי? * מה הדבר הכי חשוב בבית? - אנחנו והחתול. והספרים. והתמונות. והפיצ'פקס. לא משנה. אנחנו, אני חושבת. * מה החדר הכי חשוב בבית? - הספריה שלי! * מה המתנה לבית שהכי התרגשתן ממנה? - לא קיבלנו ממש מתנות לבית, חוץ מעציץ (שזה מגוחך לכשעצמו אצל בעלי כישורי הרג עציצים שכמונו, שיש להם חצי דונם חצר), אבל אבי בא כל שנה (טוב, כבר פעמיים, לא היו יותר הזדמנויות) לשלושה שבועות שיפוצים. ככה יש לנו ריצפה, נקודות חשמל בכל חדר, ארון בגדים בחדר אורחים, ומלא מלא כלי עבודה. * מה הייתם רוצים לקבל לדירה חדשה? - לא רוצה דירה חדשה, רוצה לשפץ דברים בבית הקיים: רוצה מרפסת סגורה בזכוכית בין הבית למבני השירות. רוצה כניסה חדשה ממוקמת מול הרחוב. רוצה חצר משופעת קלות לכיוון אחר מהבית, למניעת הצפות. רוצה חדר רחצה בקומה השניה. רוצה ארונות חדר שינה מנגר בחדר השינה הגדול שאיננו ישנים בו בינתיים. רוצה לשנות את זוית הגג, כך שאפשר יהיה ללכת בכל רחבי חדרי הקומה שניה. יש עוד מלא דברים שאני רוצה, אבל נוותר ללכם.

gingit123

New member
ה../images/Emo82.gif שלי 2X

באופן עקרוני אני גרה עם הבנזוג בקיבוץ במרכז, בדירת חדר קטנה, קרוב מאוד לעיר בה גרים ההורים, בבית קסום, ומאחר ואני בת הזקונים, אני מרשה לעצמי לקפוץ מידי פעם אליהם, שעדיין עצובים למדי ש"אי אפשר להגיד לי לילה טוב אישית, כל לילה..."... ככה ש:בקיבוץ אין חדר הכי חשוב- כל הדירה היא חדר
ולכן אענה רק שהדבר הכי חשוב בבית הוא הבר הקטנטן שבנינו + המיטה הנוחה שקנינו לא מזמן. בבית של ההורים החדר הכי חשוב הוא "חדר משפחה"- לא יודעת אם זה מונח מקובל, אבל אצלנו זה השם לחדר עם השטיח הכי נעים בכל הבית, המחשב של ההורים, הטלויזיה הגדולה ושאר הציוד האלקטרוני, והספות והכורסה הנוחות ביותר שיש.... בנוסף לזה החדר שלי אצל ההורים, הוא לדעתי אחד החדרים הכי מושקעים בבית, חדר חלומותיו של כל ילד/מתבגר/אני
הדבר הכי חשוב אצל ההורים... מניחה שהשולחן הענק בפינת אוכל שתמיד מתכנסים סביבו. ביתי החלומי הוא במושב, לא רחוק מידי מהמרכז, עוד לא חשבתי על איפה בדיוק...לא חשובים לי המון פרטים קטנים חוץ מגינה! חשוב שתהיה בו גינה כיפית...אה, וגם מרפסת כזו, שיש בה בריזה בדיוק כשרצוי
מתנה לבית החדש? מניחה שכל שדרוג לריהוט/לבאר שלנו או סתם משהו מושקע אחר יתקבל בשמחה (ואגב, עוד מעט כנראה שנזכה לעבור לדירת חדר וחצי...אז יהיה קצת יותר מקום, וגם סיבה למתנות...) וואו, זה היה ארוך... חג שמח

זואיzoe

New member
חלומות גם מתגשמים?

אני רואה שכל אחד איכשהו היה רוצה להישאר בקרבת מגוריו אנחנו גרות בנווה אביבים רמת אביב בבית 4 חדרים 100 מטר. הבית החלומי שלנו הוא בית פרטי 5 חדרים לפחות באפקה השקטה והיוקרתית. גינה גדולה - דשא ונדנדות. חלום התיישבותי..הממ. לפעמים אנחנו מהרהרות על מקומות רחוקים כמו קיבוצים בגליל העליון, בית פרטי ענק עם 2 צימרים צמודים לאורחים בעיקר...אבל זה באמת חלום שאין לנו אומץ להגשים ונראה לי שממילא טיפוסיות אורבנוית שכמונו לא יתחברו ממש..אבל לכו תדעו הדבר הכי חשוב...שהאוירה בבית תהיה חמימה וביתי ולכן..המתנה האולטימטיבית זה אח-קמין...הכי כיף בעולם. נהיה גם נורא אין, לא? החדר הכי חשוב, לא יודעת..שלילדה יהיה חדר משחקים ענק ולנו חדר שינה חמים ונעים עם המון כריות על המיטה.

מציאות עתידית

החלום הוא על בית משותף, בנתיים אחת בצפון, אחת במרכז. בית גדול שיוכל להכיל שישה ילדים, קיר לבנים אדומות מאחורי המיטה, ראש טוש ענק, שולחן מטבח כבד וישן, אור, הרבה אור ואורנים מסביב. גינה לא גדולה, צמחי תבלין, המיקום: חיפה, באחד מהרחובות הישנים, היא יורדת בשביל למולי, סוף יום עבודה, ילדים נכנסים ויוצאים, נורמליות כזו..זו הפנטזיה שלנו.

seven of mine

New member
הסוף לקריאה פאסיבית../images/Emo140.gif

הי, אני חגית והזוגה ידועה בכינוייה מורן א. ראינו בשרשור זה הדרך להצטרף אליכם ולהראות נוכחות. אז... אנחנו גרות בקרית ביאליק (11 שעות מניו יורק) וחולמות לגור באריזונה או סקוטלנד או ניו זילנד או במגידו החדשה (אם אין ברירה). אוהבות בתים פרטיים, בעלי מפלס אחד, גינה עם דשא, עצי פרי, צמחי תבלין ואפונה ריחנית (אם יש מקום וכסף לבריכה ושולחן פינג פונג אתחיל לעבוד מהבית. מבטיחה). הדבר הכי חשוב בבית חוץ מהמקרר? אמממ... החדר הכי חשוב? במחשבה ראשונה, הייתי אומרת המטבח. גדול ומרווח, עם מלא מקום לזוז, שטח שצועק ביתיות וחמימות. ואז אני מתעוררת. כרגע אנחנו נראות כמו דוגמניות הבית של פילסברי וכל הטלפונים מכויילים לחיוג מהיר למסעדות שעושות משלוחים אבל אנחנו מקוות שזה משהו שישתנה בקרוב. המתנה שהכי התרגשנו ממנה הייתה שטיחון קטן למטבח שתאם להפליא לצבעים בהם צבענו את ארונות המטבח: כחול, חום שוקולד וחוף צדף. ולדירה חדשה היינו רוצות לקבל מדיח כלים הכי גדול שיש שגם מכניס את הכלים לתוכו ומפנה אותם בסוף לארונות כי שתינו פשוט מתעבות את הפעולות האלו. אז אלו אנחנו בראשי פרקים

gingit123

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo140.gif

לא הייתי כאן לאחרונה, וראיתי שהיו הרבה שירשורי מזלטובים/ברוכות הבאות וכו', אז הנה- אני פותחת אחד נוסף
ממש הצחקתן אותי עם פילסברי...
אה, וכשתמצאו מדיח כזה תזמינו גם לי אחד בבקשה... נעים להכיר,

קרית ביאליק זה המקום ליד חיפה

שממנו טרם היתה לנו נציגות
ברוכות הבאות
, ומהמדיח הזה - עוד אחד בבקשה לכאן.

למעלה