איפה כדאי ללמוד נטורופתיה בחו"ל?

StoryOfLove

New member
איפה כדאי ללמוד נטורופתיה בחו"ל? היי
אני לומד נטורופתיה שנה א בארץ ומתכנן להגר להולנד(אחת האופציות)אבל לא הצלחתי למצוא מכללה/אוניברסיטה שמלמדת נטורופתיה(רפואה משלימה/אלטרנטיבית), אשמח לעזרתכם, וגם אם יש הצעת לימודים-הגירה למדינה/עיר אחרת זה יעזור(גרמניה/אוסטרליה/קנדה/צרפת), מחפש דרך מהירה לקבלת אזרחות.

ANZ1

New member
במדינה שאתה רוצה לגור בה
בכל אחת מהמדינות האלו יש כנראה עשרות מוסדות שונים שמלמדים בהם רפואה משלימה,
אבל אתה כותב שהלימודים עבורך הם רק או בעיקר דרך להגירה,
אז כדאי שתחליט קודם ותבדוק כמה דברים לפני שתמצא מוסד לימודים,
1. איפה אתה רוצה לגור, ציינת 5 מדינות ב3 יבשות שונות, שמדברים בהם 4 שפות שונות גרמנית, צרפתית, הולנדית ואנגלית, אתה דובר אחת מהן ? את כולן ?
באיזה מהמדינות אתה רוצה לחיות ? למשל, מזג האויר, אוסטרליה מדינה מדברית חמה אבל קנדה מדינה קרה, קצת שונה.
2. לכל מדינה יש חוקי הגירה שונים, ואתה צריך לשאול בפורומים של הגירה , לא בפורומים של לימודים, יש מדינות שאם תלמד בהם, בסוף הלימודים תגמר לך הויזה ותצטרך לעזוב, יש מדינות שתוכל לקבל אחר כך ויזת עבודה, בכל מדינה יש חוקים שונים שאתה צריך לבדוק,
יש כנראה מדינות שתצטרך למצוא בהם מסלול לתואר ראשון ובאחרות אולי מספיק לימודי תעודה או משהו אחר.
יכול להיות שכדי להיות מטפל יש מדינות שידרשו ממך תואר שני או מבחנים או שליטה בשפה.

אתה צריך לעשות עבודת הכנה הרבה יותר מקיפה,
רק אחרי שתחליט לאיזה מדינה אתה רוצה לעבור לגור,
תוכל לבדוק מה דרישות ואפשרויות ההגירה,
ורק אחר כך לחפש מוסד לימודים ומסלול לימודים,
ולראות אם יש לך מספיק אפשרויות וכסף כדי לעשות את זה.

ואגב, אם אין לך היום אזרחות נוספת, הדרך להגירה עבורך קצת יותר ארוכה,
היא תכלול את המסלול הבא :
ויזת סטודנט -> ויזת עבודה -> תושבות -> אזרחות
לא מקבלים ישר אזרחות בשום מקום, אלא אם היית זכאי לאזרחות כשנולדת.

StoryOfLove

New member
הולנד
נכון שהלימודים דרך להגירה, ולכן אחרי החיפוש בחרתי את הולנד
אבל לא מצאתי מוסד שמלמד נטורופתיה שם ולכן לא יודע אם צריך לשנות את הולנד או מה?!

ANZ1

New member
אז אחרי שבחרת מדינה
אם החלטת שאתה רוצה לעבור לגור בהולנד,
ואין לך אזרחות של האיחוד האירופי,
לפני שאתה מחפש אוניברסיטה,
(חיפשתי בגוגל וישר עולים כמה מוסדות שמלמדים נטורופטיה בהולנד, לכן אני מתקשה להבין איך לא מצאת מקומות כאלו, שלל של אוניברסיטאות שמלמדות לתואר ראשון או שני)
אתה קודם צריך לבדוק האם יש אפשרויות הגירה להולנד, מה הם, ומה אתה צריך לעשות,
נדמה לי שהולנד מדינה שמקשה על הגירה אליה,
תתחיל בלבדוק פורומים של הגירה,
מה הדרישות לויזת סטודנט, לאיזה מוסד אתה צריך להרשם כדי לקבל ויזה,
מה אפשרויות ההגירה אחרי הלימודים,
אין טעם להרשם למוסד לימודים, או מסלול לימודים אם אין דרכו מסלול הגירה מוסדר אחריו.
ורק אחרי שתבין מה מסלול ההגירה, ואם זה בכלל אפשרי , רק אז תחפש מקום לימודים,
מחיפוש קצר מראה שהולנד בעיקר לא ממש רוצה מהגרים, לדוגמא
בהרבה מדינות אם תלמד לתואר ראשון במדינה, תקבל אחרי הלימודים 3 שנים של ויזת עבודה פתוחה, שבהם אתה יכול לעבוד בכל עבודה שאתה רוצה, כולל להיות עצמאי, שזה נראה לי רוב אלו שעובדים ברפואה משלימה,
וככה למצוא דרכים להגירה קבועה ולקבל תושבות,
ואילו בהולנד אתה תקבל רק שנה אחת של ויזה, ואחר כך תצטרך למצוא מעסיק מקומי שירצה להעסיק אותך.

תעבור לפורומים להגירה להולנד ו או אירופה, הם יוכלו לעזור לך בשלב הבא.

אגב, אישית אני לא מבין למה אנשים רוצים להגר להולנד, מדינה ש99 אחוז מהעולם לא מדבר את השפה שלה - הולנדית, מדינה גאוגרפית בבעיה חמורה של גובה, אם מפלס הים יעלה, הולנד תהיה הראשונה שתטבע, ובכלל מדינה באיחוד האירופי, אם נהיה בה יותר טוב, ישר יהגרו אליה אנשים ממדינות שפחות טוב בהם באירופה, זה חסרון גדול היום לגור במדינה של האיחוד.

StoryOfLove

New member
תכלס אתה צודק
תכלס אתה צודק, אז אני אחפש קודם בפורומים של ההגירה לפי מה שכתבת ואראה,
מודה לך מאוד על העזרה

אספרסו2

New member
מצחיקים
הטיעונים שלך נגד הולנד.
מה זה משנה שבבלגיה מדברים פלמית שהיא הולנדית ומה אכפת להולנדים,זה לא הפריע להם לסחור בהצלחה עם כל העולם.
יש בהולנד סובלנות לאחר כתרבות הולנדית עתיקת יומין וזה כבר יתרון גדול ביחס לשאר מדינות אירופה.
הם בנו יש מאין ,ניצחו את הים וימשיכו לנצח.
גרתי שנים בהולנד ויש לה הרבה חסרונות אבל בהחלט כייף שם.

למעלה