איפה לדעתכם כדאי להכיר

I couldn't agree with you more

אני רק חושבת על כל הגברים המסכנים שקוראים את השרשור הזה ומה זה עושה להם... (לכאן או לכאן)

סמפר ואלו שכותבים ברגיל יש להם דק?

אז אני בכוונה כותב בבולד כדיי שתראה. ידידי קח משהו לחשוב עליו: הגודל לא ממש משנה אם אתה לא יודע לשחק שום דבר לא יעזור לך. יכול להיות מצב שבו יש קטן אך משעשע מאוד ויודע לענג, ויכול להיות מצב שגודל מעל הממוצע אך חסר עונג בכלל. ותתפלא שהגודל לא מה שגורם לאשה לעינוג זה יותר יפה לעין מאשר לתחושה של האשה.

יו סמפר אתה יודע שאני אוהבת אותך

אבל הפעם
חייבת להודות, הכניס ובגדול
והאמת? גם צודק!
(לא חלילה בקטע של ה"כותבים רגיל" והדק, אלא במניפסט שבא אחרי).

דווקא בבולד

בכדיי שיהיה לך על מה לחשוב. ואגב אתה יודע שרק את הגברים הישראלים מעניין הגודל והאורך. הגבר הישראלי הטיפוסי כל הזמן מחפש להשוות וזה שטותי כי זה לא מה שיגרום לאשה סיפוק. אפשר לגרום לאשה עונג גם בדרכים אחרות ואף ללא חדירה בכלל

ואתה אומר את זה בתור "אירופאי"?../images/Emo8.gif

צודק הגודל באמת לא קובע (אלא אם מדובר בקיצוניות) ולא צודק בעניין שזוהי סוגיה שמטרידה רק ישראלים. זוהי סוגיה שמעסיקה את רוב המין הזכרי (אולי חוץ מיבשת אפריקה).הרי בסופו של דבר בעולם חומרני הכל מסתכם ב"של מי יותר גדול?" ואם מישהי תגיד לך פעם שיש לך "קטן", תגיד לה שזה לא שיש לך קטן זה פשוט היא שרחבה מידיי. ואז נראה אותנו, גיבורות גדולות....

אין כמו קצת בולד../images/Emo3.gif

כדי לעודד אצלי את החשיבה. כמו שאמר המשורר : "בולד בצהריים - חרא של הרגל" אגב, כבר קשה להתאפק עד ה- 1 בספטמבר? <סמפר מפנים את דו"ח ועדת דברת>

לא יפה סמפר../images/Emo46.gif ממך ציפיתי למשהו

יותר שנון. מה קרה ? הלחיץ אותך?(שוחרת שלום זהו שמי
)

../images/Emo13.gif תמיד כשמדברים על מימדים

אני נלחץ.
ועדיין לא סובל בולד, לא בגלל שכל מי שכותב בולד יש לו זין דק אלא, כמו שאני לא סובל : צפירת מכוניות בלילה כדי לקרוא למישהו אוטו גלידה בשבת בצהריים מוזיקה (טראנס/דיסקו) רועשת באמצע הלילה ועוד כל מיני מפגעי רעש. כי הודעות אני נוהג לקרוא. ובולד צועק לי באוזן. <סמפר מפעיל את כל חושיו>

יוווווו.....איזה שטויות .......חחחח

אולי באם אני שולחת מסר למישהו מכאן ,זה בגלל שמשהו בדבריו מצא חן בעיני ורציתי לפרגן באופן אישי,ללא שום כוונה באופן תמים לגמרי? חשבת על זה? ובכלל למה את מסבכת את הבחור....שיכנס לצאטים ....נשואים נשואות והוא כבר יבין הכל לבד.

למעלה