איצ'יקידנה איצ'יקידנה... .. ... ...

מצב
הנושא נעול.

Sinberguensa

New member

שלום.. יש למישהו מושג על מקדש מפורסם בהודו שמשלב מים בצורה מעניינת?? משהו עסיסי, שמביא לידי ביטוי את האידאולוגויה/האמונה של ההודים. רק אל תפנו אותי לטאג'! תודה.. ותשתו מים, התחיל להיות חם...

Sinberguensa

New member
גולי !!!!!!!!!!!!!

שלום.. יש למישהו מושג על מקדש מפורסם בהודו שמשלב מים בצורה מעניינת?? משהו עסיסי, שמביא לידי ביטוי את האידאולוגויה/האמונה של ההודים. רק אל תפנו אותי לטאג'! תודה.. ותשתו מים, התחיל להיות חם...
גולי !!!!!!!!!!!!!
אני אתן לך דריכל באות "ג" ואת תעזרי לי ? ? ?

גולי מ

New member
שכחתי את הלינק

שכחתי את הלינק
על גוגל, שמעת?

Sinberguensa

New member
GOOGLE שמוגל....

שכחתי את הלינק
על גוגל, שמעת?
GOOGLE שמוגל....
על GOOGLE שמעתי, גם ביקרתי וקראתי.. מה שיפה בפורום הוא שאפשר אולי להגיע למקומות פחות מוקרים, פחות פופולרים... אולי יש פה אפילו כמה הודים ? נראה לי שאני הוציא כמה ספרים מהסיפריה והם יהפכו לחבריי הטובים.. אדריכל באות "ג": ג'ונסון (פיליפ) !

גולי מ

New member
ספריה, זה רעיון מהפכני ../images/Emo11.gif

GOOGLE שמוגל....
על GOOGLE שמעתי, גם ביקרתי וקראתי.. מה שיפה בפורום הוא שאפשר אולי להגיע למקומות פחות מוקרים, פחות פופולרים... אולי יש פה אפילו כמה הודים ? נראה לי שאני הוציא כמה ספרים מהסיפריה והם יהפכו לחבריי הטובים.. אדריכל באות "ג": ג'ונסון (פיליפ) !
ספריה, זה רעיון מהפכני

gamari

New member
איזה קטע

ספריה, זה רעיון מהפכני
איזה קטע
בדיוק היום סיימתי לכתוב עבודה על הגנים המפורסמים באירן והודו בכולם יש מים. archnet.org האתר ב-ה' לבנייה מוסלמית, מונגולית, מוגולית וכו וכו בהצלחה

עולמיה

New member
מים בגנים היסטורים

מים בגנים היסטורים
האתר הזה מכיל קישורים למספר סגנונות היסטוריים של גנים, בגל סגנון יש קישורים להרבה גנים, ולפי השרטוט המקדים את רואה את מיקום המים בגן, ואת מיקום הבית/ארמון יחסית אליהם. אינני יודעת אם זה מה שאת מחפשת, אבל זה האתר הכי מקיף לגנים היסטוריים. (אפילו הטאג' שם..)

עולמיה

New member
וקישור יותר טוב

מים בגנים היסטורים
האתר הזה מכיל קישורים למספר סגנונות היסטוריים של גנים, בגל סגנון יש קישורים להרבה גנים, ולפי השרטוט המקדים את רואה את מיקום המים בגן, ואת מיקום הבית/ארמון יחסית אליהם. אינני יודעת אם זה מה שאת מחפשת, אבל זה האתר הכי מקיף לגנים היסטוריים. (אפילו הטאג' שם..)
וקישור יותר טוב
רק לגנים בהודו כאן

Yoav Den Vilda

New member
אני יכול לתת לך מיליון דוגמאות../images/Emo70.gif

אני יכול לתת לך מיליון דוגמאות

מדהימות - מקדש לודי בדלהי, המקדש היפני ליד דרהמסאללה, המקדש הבהאי של דלהי ועוד, אבל ללא ספק המקום שהרשים אותי באופן הרב ביותר הוא מקדש הזהב באמריצר. המבנה בנוי כחצר גדולה מאוד שבמרכזה אגם בעל מבנה מלבני כשבמרכזו מקדש זהב המשתקף באגם. אף פעם לא הייתי כל כך מושפע ממבנה כמו ששם, הייתי פשוט המום מהיופי והשלמות של המקום. וכמובן מן האוירה המיסטית. להלן תמונות.

Yoav Den Vilda

New member
עוד ממקדש הזהב באמריצר

אני יכול לתת לך מיליון דוגמאות

מדהימות - מקדש לודי בדלהי, המקדש היפני ליד דרהמסאללה, המקדש הבהאי של דלהי ועוד, אבל ללא ספק המקום שהרשים אותי באופן הרב ביותר הוא מקדש הזהב באמריצר. המבנה בנוי כחצר גדולה מאוד שבמרכזה אגם בעל מבנה מלבני כשבמרכזו מקדש זהב המשתקף באגם. אף פעם לא הייתי כל כך מושפע ממבנה כמו ששם, הייתי פשוט המום מהיופי והשלמות של המקום. וכמובן מן האוירה המיסטית. להלן תמונות.
עוד ממקדש הזהב באמריצר

מצב
הנושא נעול.
למעלה