אירועים ושאר ירקות, ופירות

S t o l a

New member
כן. מפריע לי.

אני לא הולך רק בשביל הרגאיי... אני עושה את הנסיעה הזאת (יותר נכון הייתי עושה... ואני מהדרום) בשביל כל הפסטיבל, בשביל האוירה והכיף שהיה בו.. וואלה מי שהולך שיעשה חיים.. כמו שהפסקתי עם הבומבמלה בדיוק בשנה שזה כבר נהיה גועלי, ככה אני מפסיק עם השנטיפי לצערי... חבל שאנשים מוכרים את הנשמה ואת המהות של הפסטיבל בשביל עוד כסף.. מה לעשות.. תאות בצע יש לא רק בפוליטיקה מסתבר... קיצר, נשארנו עם צאלים

Ben Dor

New member
בטח שזה מפריע!

הייתה לי התלבטות בין אילת עם המשפחה לשנטיפי עם החברים ואחרי שראיתי מי מופיע אני מתארת לעצמי איזה אנשים יגיעו ואני מעדיפה הרבה יותר את אילת עם המשפחה... חבר'ה נגמר עידן הפסטיבלים!

Ras Or

New member
בתור דור הפסטיבלים, מפריע

זה היה אמור להיות השנטיפי השישי ברצף שאני הולך אליו ואני כנראה עם לא יקראו לי לעבוד שם לא ילך ובטח שלא ישלם כסף כניסה בגלל שוואלה אתה אומר עם הולכים ברוח טובה אפשר להנות וזה , וואלה בנאדם בוא איתי ברוח טובה לחוף הים פה לייד הבית עם רמקולים מהרכב אוכל מחצלת מלא גאנג'ה חברים ואוכל וזה בדיוק כמו הפסטיבל רק שזה לא עולה לך כל כך הרבה כסף, ההופעות אחי עם כל הכבוד זה סופר דופר אלפא רומאו מיינסטרים, אנשים באים בשביל להזדיין, לדפוק ת'ראש לעשן מלא לשתות מלא להימחק לגמרי לשלושה ימים ולחזור הבייתה וואלה לא מתאים פעם הייתה איזה רוחניות היה התחברות בין האנשים היה אהבה הייתי בא לבד לפסטיבלים וככה אנשים היו נותנים לי לישון איתם ונותנים לי מהאוכל שלהם עזוב אותך אחי היום זה כבר לא קורה, כל הסבב פסטיבלים האחרון היה מאכזב וכבר שנתיים אני מנסה לשכנע את עצמי שזה לא גוסס בקיצר אני אישית שיחררתי את החבל מהפסטיבלים. נחכה לצאלים
ראס!.

כרטיסים גם אצלי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

באזור השרון
נתניה, חדרה, עמק חפר, קדימה, אבן יהודה, תל יצחק, תל מונד, פורת וכו'.. רק תרימו צלצול
054/4945522 שיהיה אחלה יום
-כשף!

danamid

New member
אם אני רוצה לבוא ליומיים של הפסיטבל?

כמה זה יעלה לי?

Ras Or

New member
שמי הולך לפני אני מניח

כן אני ארליך, ומי את? ראס.

Dtiup

New member
ראס

אתה לא מאיזור טירה? כי אני מוכר באיזור של חיפה,קריות,נהריה והסביבה.. דבר אליי..

Ras Or

New member
ההורים שלי גרים בזכרון

ואני גר בגליל המימונה הייתה בטירה מה אתה מבלבל :) ראס!.

למעלה