אירועים זה לכאן!!!

K C

New member
הוא חזק הוא..

ומוש מתרחק יותר מהמוזיקה הישנה לתרבות הפופ של גלגל"צ, כדי להגיע למיינסטרים הישראלי ולמכור יותר תקליטים. בגלל זה הוא ביטל את ההופעה בהאנגר. והאלבום האחרון בכלל מעפן

JahMighty

New member
חדל קשקשת ברשת, מוש אחלה זמר.

אז נכון, אין ממש קשר בין מוש בן ארי לשון פול ( לא מובן למה דוקא מחמם אותו?) ונכון...כל הקטע הזה שאת קיפלטון הוא לא יכול לחמם ואת שון פול הוא כן, לא ניראה ממש טוב.... ונכון...ואין פה שום חידוש, מוש בן ארי מעולם לא היה זמר רגאיי, אלה זמר של מויזיקת עולם ויש כל מיני השפעות שונות..ובינהם השפעות של רגאיי... אבל מצד שני, כל זה לא משנה כמה נתונים פשוטים.. שירי הרגאיי המעטים שהוציא מוש הם אחלה שירים ( יה, ג'ה איז וואן ועוד') מוש בן ארי, רגאיי לא רגאיי, הוא אחלה זמר....! דבר שלישי, הדיסק האחרון שלו גם אחלה... תנו כבוד לזמר הזה, שעוד לפני שחלק מאנשים פה ידעו מי זה בכלל בוב מארלי בכלל נתן במה לרגאיי בארץ ( אגב ניראה לי גם אני כלול ברשימה הזאת!) , אחד הראשונים שבאמת הצליחו עם זה ( כן...טוני ריי, ואבי מטוס וכו' לא באמת הגיעו כל כך רחוק, באו ניהיה ריאלים...
) אז חברה לא לקפוץ ישר למסקנות, ולא ישר להתעצבן בגלל איזה "פרשה" וחצי .....והכי חשוב לא לשכוח כל כך מהר... ובנעימה חיוביות זו, שיהיה שבוע טוב ובטוח לכולנו! ג'ה בלאס

Dtiup

New member
סבבה

אני עדיין לא רואה סיבה טובה שהוא מחמם ולא רבים אחרים.

למעלה