אירועים חדשים - לכאן בבקשה!

הלל 1982

New member
מסיבת רגאיי טרופית מפנקת שווה לבוא

Zion production preasnting Shmistar and Runkin Mike (UK) חברים יקרים ביום חמישי הקרוב ה - 13.3 תתקיים מסיבת רגאיי טרופית מטורפת בבנסון פאב - קיבוץ !!!!! יסעור אשר תפתח ליין מסיבות רגאיי למשך אביב-קיץ 2008 !!!! פרטיכם ואנחנו כבר נדאג שתדעו מכל מסיבה ומסיבה .....בתקווה לפגוש את כולכם...פרטים לגבי המסיבות הקרובות יישלחו בהמשך לפרטים: הלל 0523-745010 [email protected]

DuBsYs

New member
רביעי הקרוב, RUB A DUB NIGHT !!!

די בספונטניות התארגן לו הסשן הזה, ביום רביעי הקרוב, ZVULOON DUB SYSTEM מארחים את: SILVERDON, RANKING LEVY & M.C GOGA לערב שכולו קלאסיקות ג'אמייקניות in a RUB A DUB STYLE בלימה לימה. רביעי, חצות, לילנבלום 42 ת"א, 10 ש"ח הכניסה מגיל 21

DuBsYs

New member
עדכון ליין אפ

כפי שאמרנו זה ערב שקורה באופן די ספונטני מהיום למחר ולצערנו סילברדון לא יוכל להשתתף בהופעה, במקומו יגיע צ'ולו להתארח בפעם הראשונה יחד איתנו.

DuBsYs

New member
עדכון מיוחד (ונקווה שאחרון).

כפי שאמרנו זה ערב שקורה באופן די ספונטני מהיום למחר ולצערנו סילברדון לא יוכל להשתתף בהופעה, במקומו יגיעו צ'ולו וידידג'ה. ללא ספק צפויי לנו ערב חזק! מעניין איך יראה הפלאייר מחר?

קהיר

New member
היכונו חברים DJ נולד יוצא לדרך!!!!!!!!!!!!!!!

ביום שני הקרוב 17.3.08 בבר הליבל"ה לילנבלום 19 תל אביב נפתחת ההרשמה לליין החדש DJ נולד הליין שמופנה לכל אותם אנשים שמחכים שיתנו להם הזדמנות לעלות ולתקלט לראשונה בחייהם בערב שבו כל אדם שרוצה לעלות לתקלט עם חומר משלו נהפך לDJ המקום ולאחר תקופה מסוימת תערך תחרות ואחד יקבל את הזכות לתקלט יום בשבוע בבר להרשמה אסף 0526769696 בנוסף בכל יום שני לכל אורחי המקום טובורג חבית ללא תחתית 50 ש"ח כל הערב וגרנטס פיג שנפסים ב12 ש"ח בין תשע לאחת עשרה. פתיחת שערים בתשע! אל תחמיצו! תרשמו עוד היום!

DuBsYs

New member
נראה לי שמהבירה השלישית זה מתחיל להשתלם

היו ימים שהייתי מתפנק/מתפרק על הדיל הזה, היום אני מעדיף דברים אחרים...

Carcass

New member
חחחחחחחחח

הם הרגו תי שמה עם ההוט גינס,לא מספיק שהיא בבקבוק אז גם חמה???..שלא נדבר על הרד סטרייפ... תבא לעל האש עם סקוצ' בונט??נשאר לי עוד שלושת רבעי בקבוק חחח

למעלה