איש הרוח אולי תציל אותנו ?

דורי 7

New member
איש הרוח אולי תציל אותנו ?

חיברנו את האורגן הנכון עם המחשב הנכון בעזרת הכבל הנכון והורדנו את התוכנות הנכונות אך האורגן מסרב לדבר עם המחשב ! אולי אתה מכיר מורה טוב באזור השרון, רצוי הרצליה ? מישהו שיעזור לנו בחיבור וגם ייתן שיעורים באופן קבוע. אז מה אתה אומר ?

אני מצפת

וכשאני מגיע לאזור שלכם, הקנגו שלי למרות שהיא גמעה סה"כ 6000 ק"מ מתחילה ליילל מרוב הפקקים והעצבים:) ממש לא מכיר לצערי את אזור המרכז על אנשיו.ממה שאני כן רואה שם,העם לחוץ ועצבני. עד כמה שאני זוכר מדובר בPSR740. ננסה ברשותך להכנס לUTILITY-משם לMIDI.כתבי נא את האפשרויות שמופיעות שם.אין ברשותי את ה740 כדי לזכור מה הן ההגדרות המדויקות:)

דורי 7

New member
בא לציון גואל ומי שהציל אותנו הוא ....

איש ששמו יוסי שהוא אחלה מכל המובנים וחיבר את האורגן שלנו לשני מחשבים ובא לציון גואל. יוסי הוא איש של "חלילית" ואם יש לכם בעיה טכנית [מבלי לפגוע חלילה בפורום הנפלא הזה ובמנהל המקסים שלו איש הרוח] תוכלו למצוא אותו מנהל את הפורום של חלילית או בטלפון 6822917 03. תודה לכולם וכל טוב

איש מצויין ר' יוסף

אני מכיר באופן אישי.שמח שהצליח

דורי 7

New member
יופי ועכשיו דרוש/ה מורה ל - midi ../images/Emo140.gif

דרוש/ה מורה ל - midi לילד אוטיסט [אוטיזם קל מאוד] בן 13 שיודע לנגן היטב על פסנתר ואורגן וזקוק למורה לצורך צעדים ראשונים בעבודה המשלבת אורגן עם תוכנת מחשב אין צורך בהכשרה מוקדמת בעבודה עם ילדים אוטיסטים שכר מוצע: 100 שקל לשעה X פעם או פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ או הערב העבודה בבית התלמיד בהרצליה הצעות אל [email protected]

MTench

New member
מה הפירוש ללמוד midi?

מה בדיוק אתם רוצים לעשות במחשב? (או נשאל ככה: איזה תוכנות התקנתם?)

למעלה