איתן מתנהג כמו תרנגולת ולא כמו תרנגול

אני חושבת שאיתן ממש לא רוצה ליהיות שם

הוא אדיש לבנות. אפילו הצחוק שלו נראה מלאכותי. אם הייתי צריכה לצאת איתו. הייתי חושבת פעמיים שחצן ומי הוא בכלל? שחיין לשעבר. מה עשו ממנו מלך השכונה. טוב זה מה שיש. מי מתאימה לו מבין כולם? אולי באמת דניאל. אבל היא קצת צעירה ממנו וימאס לה מהר.

שלום וזו דעתי על התוכנית.

התוכנית היתה אמורה להמריא אילו היו שם כמה שינויים, שינוי אחד מצא חן בעיניי שכתבה גולשת אילו היו עשרה בחורים ועשר נשים בוילה זה היה שובר רייטינג מטורף,, איתן בחור נהדר, בא מבית מעולה וניתן לשים לב, לעומת זאת יש בו התנשאות,יש לו הרגשה של אני שולט, אני אומר, אני קובע,אני "המלך", את זה אני לא אוהבת בהתנהלות שלו בוילה. החברים ההזויים של איתן כל כך לא מתאימים לתוכנית, הם שם רק לכייף,יצאו לחופשה שנתית, היו עושים טוב אילו היו בוחרים לאיתן שלושה בחורים אחרים שאינם מכירים אחד את השני כדי שגם ביינהם תהיה סוג של אינטרקציה כפי שיש עם הבנות,, שהם יכירו ייעצו ויתחרו ביינהם. קרן=יפייפיה אמיתית אבל צבועה, לא אמיתית בהתנהלות שלה ומשדרת כלפי חוץ בדיוק ההפך ממה שהיא חושבת... קרן לא מעוניינת באף אחד מהם אלא רק פירסום, קרן היתה בתחרות מלכת יופי אין לי מושג מדוע בחורה כמוה צריכה להכנס לוילה לחפש אהבה נשמע מוזר לדעתי זה רק הכסף הפרסום ולא מעבר. קרן היא נחש מתחת לקש.שימו לב לסיגנון דיבור ולתנועות הפנים כשהיא משוחחת ב-שושו ולא זוכרת שיש מצלמות. ליהיא=מותק של בחורה עדינה מנומסת רגישה חבל שהיא נגררת אחרי קרן ולא שמה לב שקרן משתמשת בה,ליהיא חייבת להפתח לבנות בבית ולא להיות צמודה רק לקרן זה עושה לה רע. ליז=מדהימה, אינטיליגנטית, רהוטה, עדינה,תרבותית,אשת שיחה,מטופחת בחורה שאין לי מושג איך לא "חטפו" אותה גברי ישראל... עקרת בית למופת,בקיצור כל מי שיהיה איתה רק ירוויח. איילת= מתוקית אמיתית ילדונת שובבית פתוחה, יש לה אינטרקציה עם כולם היא חכמה לא נכנסת לאן שלא צריך שומרת על עצמה בצורה מעולה. אתי=מהתחלה היתה ישרה וישירה,היא מנהלת שם את כל הבנות בדרכה שלה, יש לה חוש הומור ובקלות אפשר ללכת שבי אחריה,מצד שני חלק גדול חוששות ממנה להכנס לעימותים איתה,,והנה מאמש הפכה להיות יועצת של איתן וזו טעות של איתן כי אתי לא אמורה להיות יועצת ולהחליט זה לא תפקידה... היא תגרום לבכל הבנות לעוף עליה בבוא היום. ענבר=מותק של בחורה שקטה, אשת שיחה,צנועה,רהוטה,, ילדה טובה מבית טוב... דניאל=מתוקית מותק של ילדה, כמו ילדת טבע פתוחה ישירה,צחקנית,, עד עכשיו היא היחידה שמשחקת את המשחק ולא עוצרת באדום,, לדניאל יש את המהלכים שלה היא נהדרת. עדי=נראת טוב, עדינה, רגשנית,בחורה רצינית רק שאין ביינהם קליק,, איתן הרחיק את עדי ממנו וגרם לה להתמוטת,עדי אמרה פעם אחת אני רוצה שגבר יראה שהוא רוצה אותי ולא ההפך,, יש לה בעיה ריגשית שחייבת טיפול. אורטל=אורטל בדרכה שלה מרדימה את הבנות כלפיה,,, היא אמנם עם בעיות נפשיות לא קלות של אמון תדמית וכו' אבל היא ממזרית מסמסת לבחורים מה בא לה מבלי שאף אחד ידע מפלרטטת ב-שושו ועוקפת אותן בסיבוב.... לא מספרת על עצמה, לא חושפת פרטים בהתנהלות שלה,היא שושואיסטית..זה אוכל את הבנות הורג אותן אבל היא מתנהלת מעולה. לירון=לירון היתה צריכה לקום וללכת ברגע שהיתה מועמדת להדחה והחזירו אותה,,, לירון שאלה את איתן אם הוא מוכן לתת לה הזדמנות שניה והוא אמר לא !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לירון היתה צריכה להבין שאיתן לא מעוניין בגרושה עם ילדה. לכן טוב היה אם היתה חוזרת הביתה לבת. לינוי=מותק של בחורה,חביבה, רהוטה, צנועה,היא מי שהיא ואת זה אני אוהבת בה. ענת=חמודה אבל פרווה,לא רואים לא שומעים בקושי מורגשת בוילה,טרם ראיתי משהו שיכולתי להגיד עליה WOW. לסיום לא מבינה למה בחורות צריכות מול פני האומה להכנס לוילה ולהתחרות אחת בשניה, להכנס למריבות, לגועל לרכילות זולה ומגעילה אחת על השניה כדי להתחרות על ליבו של גבר,לא מצליחה להבין את הקטע הזה....לחטוף פגיעות,לחטוף זלזול,התעלמות,חוסר יחס,, מי שיסביר לי אשמח. רובן הרי באמת לא מתאימות לו, רובן לא רוצות אותו אז למה לא לקום וללכת ולהשאר לשחות בגועל? אני חושבת שדניאל,,עדי,,ליהיא,,איילת,,וליז אמורות להגיע לקו הגמר.. מביינהן או דניאל או ליז הכי מתאימות לו לדעתי. בברכה מלכה לב אדום

lapin1000

New member
כל מה שכתבת על הבנות מופרך מהמציאות

לכתוב על בחורה עם פני סוס יפייפיה אמיתית,או להתפלא איך גברים לא נופלים לרגלי הצפעונית ליז?. אין צורך שהאריך אבל כל הנכתב מנותק מהמציאות לגבי הבנים מסכים איתך.

tapuzo

New member
התוכנית משוועת לטסטוסטרון

אורבך כבר יוצא מהאף. אי אפשר רווק אחד ל-3 חודשים.

זה הסתיים.איתן מצא את דניאל

ושאר הבנות הבייתה. משרד שדוכין. אולי אם יכניסו איזה מוטיב .איזה קייץ' אולי משהו ישתנה בתוכנית הזאת

משום מה יש לי הרגשה שליז תודח ביום ראשון.

ליז אתמול בלילה דחפה את האף שלה לאיפה שלא צריך.ושיחקה אותה יעל דיין או מירב מיכאלי פמיניסטית ונכנסה לתחתונים של אורבך ודניאל. איתן שמע לראשונה אתמול מה באמת ליז חושבת עליו ועל הקטע שלו עם דניאל,וזה לא חיובי בכלל בלשון המעטה. לכן יש את כל הצנזורים האלו ברגע שליז מדברת עם איתן. להערכתי דניאל תלחץ עליו להדיח אותה,וגם הוא בעצמו ירצה.ליז חפרה לעצמה את הבור.

tapuzo

New member
וכמובן שהבמאי הטיפש צינזר את כל השיחה

לא שמענו שום דבר מהשיחה. אפשר שוב רק לנחש מה נאמר. חשבתי שהמטרה זה למצוא את השיחה הכי מעניינת בבית. במקום קיבלנו את לירון מציגה את האופרה 'לה מירמור' בפני בן. אפילו את תסכולי איילת בבכי היסטרי של שעות מהנשיקה במטבח צינזרו לנו. העיקר שאת מופעי השירה המיותרים של הבנות מצלמים במלואם.

מתכNET

New member
הם מצנזרים שיחות מעניינות בגלל שיקולי הפקה

אם הכל יהיה גלוי אף אחד לא ירכוש את הערוץ

easternstar

New member
המודחת היא לינוי כי איתן בוחר ולא הקהל

הקהל בוחר 4 בנות מועמדות להדחה ואיתן בוחר מביניהן. אלה הכללים החדשים והם הרבה יותר טובים מהכללים הקודמים. איתן בעצמו אמר שליז אצלו ב"דרגה3 כמו דניאל" ואחרי שליז הצבועה חפרה לדניאל בעצמהשהיא "דואגת" לה ואמרה משהו שלא ראינו לאיתן, הוא שוב סללה את דרכה אליו. ליז צבועה ברמות וסכסכנית במסווה של דאגה ואפילו טענה שהמצב של דניאל מזכיר לה סחר בנשים וניצול ילדות . כאילו דה..כמה ליז חושבת שכולנו מטומטמים. איך סחר בנשים מגיע לכאן? אם הקהל היה בוחר ליז היתה עפה בגלל סכסכנות וצביעות אבל איתן בוחר ולכן: ליז חסינה אצל איתן. ליהי גם במקום טוב אצלו. איתן ישאיר את לירון בשביל בן החבר שלו כי בן אמר שהוא דלוק על לירון ונשארה רק לינוי. לדעתי ביום ראשון איתן יבחר להדיח את לינוי.

קשקשה9

New member
השאלה איך איתן יבחר לאחר שנודע לו מה

ליז הצדקנית אמרה........... יוני ודניאל כבר סיפרו לו את כל מה שהיא אמרה ואיל לאמר.....הוא לא אהב את זה

easternstar

New member
אולי הוא קצת יכעס אבל עדיין לא בדרגה שידיח

ליז ממש מגעילה אותי בצביעות ובסכסכנות שלה ובניסיון לשלוט. אתמול היא אמרה לאיילת שהיא מביטה עליה כמו ביץ' ואילת התנצלה והתנצלה עד שליז "סלחה" לה עלהמבטים. היא אמרה שהיא "דואגת" לדניאל והסיטואציה עם איתן מזכירה לה סחר בנשים וניצול קטינות. כאילו דה.. היא חושבת שכולנו מטומטמים. מה אמרו לאיתן? אני חושב שאיתן הוא היחידי שם שחסר יכולת אבחנה מינימלית באנשים וונופל על הנחש המגעיל ליז. הקהל בבית לא סובל את ליז. עובדה שהיא מועמדת להדחה ע"י הקהל.

קשקשה9

New member
אני כבר לא יכולה לראול ולשמוע אותה הבחורה

מניפולטיבית וכל מה שאמרת עליה נכון אני לא יודעת אם היא מאמינה לעצמה והכי חמור זהשאני לא יודעת מה יותר גרוע -להיות מודעת או להאמין לעצמך בכל מקרה היא מגעילה

הכל לא צפוי עוד. יום אחד שם יכול לשנות הרבה.

עד אתמול הייתי בטוח שלינוי עפה ביום ראשון. אבל כל הרצח-אופי שעשתה אתי ללירון שינה הרבה בתמונה.צריך להמתין ולראות איך איתן לקח את הדרישה המפורשת של אתי שידיח את לירון,וצריך לראות אם לבן יש ביציים לעמוד מול איתן ולהגיד סטופ אני רוצה את לירון.בינתיים בן לא לוקח מרחק מאתי למרות מה שהוא ראה אתמול,וזה לא מבשר טוב ללירון. ההליכה הלא ברורה של ליז לחדר הבנים וההטחות האשמה שלה באיתן בפניו גם שינו הרבה.איתן כרגע עוד נותן צ'אנס לליז,אבל דניאל מתחילה לספר לו פרטים עליה שהוא לא היה מודע להם,וזה יכול להשפיע עד יום ראשון מי שאפשר להוציא אותה מהמשוואה בבטיחות זו ליהי שמקומה מובטח. כל ה3 האחרות בהחלט יכולות להיות מודחות.

easternstar

New member
אתי ביקשה להדיח את לירון כי אתי דלוקה על בן

והיא יודעת שבן נמשך ללירון וזה הדדי. איתן אמר לה שהוא שמע אבל יעשה את השיקולים שלו. ליז וליהי חסינות כי איתן לא רוצה להדיח אותן. הוא לא ידיח את לירון כי הוא לא ירצה לפגוע בבן. נשארה לינוי. (למרות שאתי רוצה שלירון תעוף ולא תפריע לה עם בן)

למעלה