אכיפה בררנית ושיוויון כלפי החוק. בן גביר מסכם בעשרים שניות.

שחר 676

Well-known member
אולי רטלין ירגיע אותך, וירסן את ה"עיסוק" שלך בהצקה לסביבה.
לא יקירי. אני בסה"כ ממש את זכותי לחופש ביטוי. אני מבין שזה קשה לכם כי התרגלתם לסתום לכל השאר את הפה אבל הגיעו זמנים חדשים לתפוז.

יאללה , דרישת שלום לגוגל מוגל או איך שקוראים לו

The Real Big Joe

Well-known member
לא יקירי. אני בסה"כ ממש את זכותי לחופש ביטוי. אני מבין שזה קשה לכם כי התרגלתם לסתום לכל השאר את הפה אבל הגיעו זמנים חדשים לתפוז.

יאללה , דרישת שלום לגוגל מוגל או איך שקוראים לו
עכשו מתגלה שאתה גם לחוץ. איש לא מנסה לסתום לך את הפה. למה שיהיה לי אכפת שאתה משתטה ומתבזה. אין טוב לעניננו מימני טפש שמפגין את אוולתו. אתה מוזמן להמשיך, וגם לשלוח את דרישות השלום החביבות שלך לאמי - עד שתזכה לפגוש אותה.

שחר 676

Well-known member
עכשו מתגלה שאתה גם לחוץ. איש לא מנסה לסתום לך את הפה. למה שיהיה לי אכפת שאתה משתטה ומתבזה. אין טוב לעניננו מימני טפש שמפגין את אוולתו. אתה מוזמן להמשיך, וגם לשלוח את דרישות השלום החביבות שלך לאמי - עד שתזכה לפגוש אותה.
שוב אתה משחק אותה עיוור ?
שוב אתה מיתמם ?

שמאלנות מניפולטיבית , כרגיל.

אתה וחבריך כל הזמן ניסיתם לסתום לי את הפה ולפרק זמן ארוך גם הצלחתם.

לדאבונך עכשיו לכולם יש חופש ביטוי , גם לי.

דגלמנגל

Well-known member
אין סקרים שמאלנים. יש הרבה חול בעינים של הטומנים ראשם בחול.
יקירי,
מטרתו של ביבי, בהשתלטות על כלי התקשורת המסחריים בישראל, היא להיות הקובע את דעת הקהל,
כך שגם אם יהיו סקרים בעתיד - שמאלניים או ימניים - הם יענו על צרכיו שלו.

The Real Big Joe

Well-known member
יקירי,
מטרתו של ביבי, בהשתלטות על כלי התקשורת המסחריים בישראל, היא להיות הקובע את דעת הקהל,
כך שגם אם יהיו סקרים בעתיד - שמאלניים או ימניים - הם יענו על צרכיו שלו.
דיה לצרה בשעתה. עדיין לא הגענו לזה.

דגלמנגל

Well-known member
דיה לצרה בשעתה. עדיין לא הגענו לזה.
כן, הוא עובד עכשיו על ערוץ 13. בינתיים הצליח להשחיל לשם מנהלת שתולה מטעמו, שדבר ראשון, הורידה את התכנית של דרוקר
ואח"כ ניסתה לבטל את סיקור המחאה של קרובי החטופים.

דגלמנגל

Well-known member
נו באמת, מפגיני הימין באו ככנופיה. מפגיני השמאל מגיעים כחצי עם, בהתמדה, במאות אלפים. והמשטרה עוברת על החוק, כשהיא פוגעת בהם פיזית בשטח, בסוסים על המדרכה, באלות, בזרמי מכתזית מכוונים (כן כן, זה אסור מבחינת החוק) וכל זה עוד לפני המעצרים וההשפלות. אבל כל זה לא מפריע לקשקשן בן גביר לחרטט את השקרים שלו.

שחר 676

Well-known member
נו באמת, מפגיני הימין באו ככנופיה. מפגיני השמאל מגיעים כחצי עם, בהתמדה, במאות אלפים. והמשטרה עוברת על החוק, כשהיא פוגעת בהם פיזית בשטח, בסוסים על המדרכה, באלות, בזרמי מכתזית מכוונים (כן כן, זה אסור מבחינת החוק) וכל זה עוד לפני המעצרים וההשפלות. אבל כל זה לא מפריע לקשקשן בן גביר לחרטט את השקרים שלו.
בן גביר צודק לחלוטין.

שמאלנים או כל מגזר אחר לא יכולים לבעוט בחוק ולהפוך את נתיבי איילון למדרחוב. זה מאד פשוט.

אני חושב שבהתבטאותך זאת הוכחת עד כמה שמאלנותך עמוקה.

אזרחים שמאלנים מבעירים אש באמצע נתיבי איילון , חוסמים נתיבים , מסרבים להוראות השוטרים ולכן הם אמורים להעצר ואם הם מסרבים אזי יש להשתמש בכח למימוש המעצר. כך מתייחסים לונדליסטים החשים שהם עומדים מעל לחוק.

יש להתייחס אליכם בדיוק כפי שמתייחסים לערבים או לחרדים או לכל אוכלוסיה מפירת חוק אחרת. זה שאתם בטוחים שמגיע לכם יחס מועדף על פני יתר האוכלוסיות מעניין לי את העכוז.

דגלמנגל

Well-known member
בן גביר צודק לחלוטין.

שמאלנים או כל מגזר אחר לא יכולים לבעוט בחוק ולהפוך את נתיבי איילון למדרחוב. זה מאד פשוט.

אני חושב שבהתבטאותך זאת הוכחת עד כמה שמאלנותך עמוקה.
אני חושב שבחיפושיך אחר שמאלנותי הלכת קצת יותר מדי רחוק.
אתה מסתמך על הנחות ואמונות יותר מאשר על עובדות, שאגב פורטו בפורום הנוכחי יותר מפעם אחת.
אזרחים שמאלנים מבעירים אש באמצע נתיבי איילון , חוסמים נתיבים , מסרבים להוראות השוטרים ולכן הם אמורים להעצר ואם הם מסרבים אזי יש להשתמש בכח למימוש המעצר. כך מתייחסים לונדליסטים החשים שהם עומדים מעל לחוק.

יש להתייחס אליכם בדיוק כפי שמתייחסים לערבים או לחרדים או לכל אוכלוסיה מפירת חוק אחרת. זה שאתם בטוחים שמגיע לכם יחס מועדף על פני יתר האוכלוסיות מעניין לי את העכוז.
החרדים מפרים את החוק להתגייס לצבא בצורה גורפת.
איפה ראית שמישהו ניסה להעניש אותם?
הם מחזיקים את שלטון הימין בביצים.
אם יענשו - לא יהיה שלטון לימין.
נסחפת קצת.
חפש השוואה אחרת.

שחר 676

Well-known member
אני חושב שבחיפושיך אחר שמאלנותי הלכת קצת יותר מדי רחוק.
אתה מסתמך על הנחות ואמונות יותר מאשר על עובדות, שאגב פורטו בפורום הנוכחי יותר מפעם אחת.
מי שמדבר כמו שמאלן ו "מתנועע" כמו שמאלן....הוא שמאלן !

וזה בדיוק מי שאתה.
החרדים מפרים את החוק להתגייס לצבא בצורה גורפת.
איפה ראית שמישהו ניסה להעניש אותם?
הם מחזיקים את שלטון הימין בביצים.
אם יענשו - לא יהיה שלטון לימין.
נסחפת קצת.
חפש השוואה אחרת.
לא יקירי.

יש כאן מחלוקת פוליטית בנוגע לגיוס חרדים מה גם שצה"ל כלל לא רוצה לגייס חרדים וממש לפני שבועיים שלח בפעם הראשונה 1000 צווי גיוס כך שעד כה לא היה מעבר על החוק מצידם.

השוואה מגוחכת לצחנת השמאלנים הונדליסטים שהפכה את איילון למדרחוב במשך חודשים ארוכים.

ההתכחשות שלך לשמאלנותך פתטית אבל זה שלך כפרה.

למעלה