אכן מצב לא נעים

אכן מצב לא נעים

אך בהחלט כזה שניתן לצאת ממנו. אני מסכימה עם חבריי שתהליך אישי הוא יעיל יותר וממוקד יותר במצבים כאלה. אין לי ספק כי לקבל סירוב ועוד סירוב פוגע מאוד בביטחון העצמי ובתחושה הפנימית, גם למי שבא מראש עם הערכה עצמית טובה. את אמנם מודעת לדברים שמקשים עלייך לעבור ראיון עבודה, אבל כנראה שאת צריכה עזרה מבחוץ על מנת לעשות את השינוי. חשוב שתביני, שאת לא צריכה להשתנות. מי שאת זה בסדר גמור ויש עבודות שמתאימות בדיוק לאנשים מופנמים. אבל גם אדם מופנם יכול "לשווק" את עצמו בצורה יותר פרודוקטיבית. אני רוצה להפנות את תשומת לבך למה שסיפרת על שליחת עשרות קורות חיים ביום. נראה לי לא סביר שישנן עשרות משרות ביום שאכן מתאימות לך ולקורות החיים שלך. ואז את בעצם מכניסה את עצמך לסיטואציה שבטוח תקבלי בה עוד סירוב. כאשר את שולחת קורות חיים למשרה שלא תואמת את הכשרתך וניסיונך, אין ספק כי לא יתקשרו אלייך, ואת תחשבי כאילו שוב אמרו שאת, כאדם, לא מתאימה. וזה לא נכון. חשוב מאוד למקד את החיפוש במשרות שבאמת נכונות לך. אני יכולה לספר לך על מישהי שהייתה אצלי בתהליך, בחורה מאוד מוכשרת ובעלת ניסיון מקצועי, שבמשך שנה לא הצליחה למצוא עבודה. אחרי 4-5 פגישות היא מצאה עבודה מדהימה שהיא נמצאת בה עד היום. שיהיה בהצלחה, דפנה קינן מורחיים - פרסונה משאבי אנוש וייעוץ תעסוקתי 054-7503716

למעלה