אלוהים אדירים

בחורונת

New member
אלוהים אדירים

היי כולם בעודי נכנסת לתפוז, קלמנטינה, פורומים אני פשוט נדהמת? ממה אני נדהמת? א- מכמות הפורומים. ב- מהנושאים המטופשים של הפורומים!! תיכף ימציאו לי פורומים עם הכותרות הבאות: אנשים שמנגבים תתחת עם נייר עם שתי שכבות אנשים שקוראים עיתון כשהם בשירותים אנשים ששומעים מוסיקה לפני שהם נרדמים נשים שצועקות במהלך הסקס זקנים ששומעים בריטני ספירס מעריצים של צביקה פיק אנשים שלובשים חולצות הפוכות אנשים שנוהגים לערוך רשימת קניות לפני בואם לסופר נשים שמשתינות בעמידה אנשים שמורידים את המים על ידית מלאה אנשים שמורידים את המים על חצי ידית אנשים שמשתינים בבריכות אנשים שמשתינים בים אנשים שמזמינים תוכניות ב-yes אנשים ימניים- ביד החזקה, לא בפוליטיקה אנשים שמאליים- ביד החזקה, לא בפוליטיקה אנשים ששונאים להשאיר הודעות במזכירה הטלפונית אנשים שאין להם עדיין (?!?!) פלאפון צמוד אנשים שמכינים שעורי בית באותו היום אנשים שאוכלים רק ארוחות מהמיקרוגל אנשים שכותבים רק בעט נובע אנשים שאוכלים תירס כמו שהוא או שהם חותכים אותו אנשים שאוכלים סטייק פילה רק עם יין בורדו אנשים שהיו צופים קבועים של רמת אביב ג אנשים שלוקחים איתם צידנית לים אנשים שלובשים ביקיני אנשים שלובשים בגד ים שלם אנשים שלא לובשים בגד ים בכלל אנשים שמתקלחים עם מים חמים אנשים שמתקלחים עם מים קרים אנשים שמתקלחים עם מים רותחים אנשים שמתקלחים עם מים פושרים אנשים שלא מתקלחים בכלל.. עופו מכאן יא מסריחים. תישארו בבית. אנשים ששמים מפית על הברכיים לפני שהם אוכלים אנשים אוכלים כמו בהמות, בידיים אנשים שיש להם שטיח בכניסה לבית אנשים שאין להם שטיח בכניסה לבית אנשים שחופפים פעמיים- פעם בשמפו ופעם בקונדישינר אנשים שחופפים פעם אחת- בכשזה מעורב. 2 ב-1 אנשים שלובשים חוטיני אנשים שלובשים תחתון רגיל נשים שמשתמשות בטמפונים נשים שמשתמשות בתחבושות אנשים שיוצאים מהקולנוע כשיש הפסקה אנשים שלא יוצאים מהקולנוע כשיש הפסקה אנשים שמתקשרים לכספת אנשים שלא מתקשרים לכספת אנשים שלא קראו ספר כבר שנתיים אנשים שאוכלים רק מול הטלויזיה אנשים שאוכלים ליד השולחן אנשים שמעדיפים ים אנשים שמעדיפים בריכה אנשים שמשליכים פסולת מהמכונית אנשים שזורקים לפח אשפה. -זבל מי שמלכלך- אנשים שמתאפרים באופן קבוע אנשים ששמים ג´ל על השיער אנשים שלא שמים דאורדורנט- אני מקווה שהפורום יהיה ריק!! אנשים שמצחצחים שיניים עם מברשת שיניים רגילה אנשים שמצחצחים שיניים עם מברשת אוטומטית אנשים שלוקחים אוכל לעבודה אנשים שלוקחים אוכל לבית ספר אנשים שכותבים עם שגיאות כתיב אנשים שיודעים לספור עד 10 אנשים שהיו במגדלי התאומים כשהם התמוטטו, ואינם עוד אנשים שצורבים דיסקים אנשים שגונבים מחנויות, לא רק דיסקים אנשים שרמת האי קיו שלהם מתחת ל-30 אנשים שמקפלים את הדף של הספר כשהם מפסיקים באמצע אנשים ששמים סימנייה אנשים שכשהם שומעים מוסיקה הם שרים יחד איתה אנשים שמעדיפים לעשות טובה לסובבים אותם ושותקים אנשים שמנויים למעריב לנוער אנשים שמנויים לפלייבוי אנשים שישנים בלילה עם שמיכה אנשים שישנים בלי שמיכה זוגות שישנים כפיות זוגות שהבעל ישן על הספה נשים שישנות עם כותונת נשים שישנות עם פיג´מה נשים שישנות ערומות..גרר/איכס אנשים שיש להם כוח לקרוא הודעות ארוכות כמו זאת אנשים שקוראים רק שתי שורות ומתייאשים אנשים שמסכימים איתי אנשים שלא מסכימים איתי אני מקווה שהבנתם את הרעיון הכללי נו מה אתם אומרים? לדעתי אני ממש צודקת חלק מהפורומים ממש מגוחכים!!!!!! אבל... שיהיה.. what ever... מסכימים איתי? חושבים שאני טועה? וחסר לכם אם זה לא הופך להיות הודעה נבחרת!!!! אררר יאללה ביי :)) LOVE YOU ALL

ובל נשכח

הפורום לאנשים שיש להם בעיה, עם זה שאנשים אחרים נהנים ...

למעלה