אלוהים ואני

agag801

New member
אלוהים ואני

בתהילים נאמר אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב אני רוצה להאמין שאלוהים קיים אני חילוני אשר משתדל לא לעשות טעויות בין אדם לחברו משתדל לאהוב בני אדם ולצערי גיליתי שאנשים בימינו רעים תהילים פרק א אומר לי בעצם שבחיים צריך פשוט להיות צדיק והמישפט "פיריו יתן בעיתו ועליהו לא ייבול" אומר שבחיים צריך להתמיד כדי לקבל פרי והכן נשארו קצת אנשים טובים והכי חשוב שאדם כנה עים עצמו ועים זולותו הוא יכיר את המציאות יותר טוב ויבחר את דרכו בחיים אני חילוני ולא האמנתי בעצמי לכן כשלתי בחיי אולי אים הייתי מאמין באמת שאלוהים קיים המציאות היום הייתה יותר טובה בכל זאת הקשר שלי עים אלוהים קורה בדרך כלל בצומת דרכים בדברים החשובים באמת הוא עוזר רציתי בן זכר וקיבלתיבקשתי מאלוהים הייתה תן לי מה שאתה חושב שאני צריך וקיבלתי אישה מדהימה ביופייה החיצוני ויותר מדהימה בעולמה הפנימי ואני לא יידעתי להעריך אותה נכון התגרשתי מימנה חשבתי שאלוהים שונא אותי ושלח אותה אליי וגיליתי שטעיתי חזרתי למרות הצרות שיש אני נוכחתי לדעת שהעקשנות לא לשקר לא לרמות הובילה אותי אל דרך האמת עים אישתי ועים הילד אני חי ומבקש הפעם מאלוהים תן לנו מה שאנחנו צריכים ורוצים באמת ואני מאמיו שאים אני יאמין שמגיע לי אני יקבל הדרך קשה "יודע ה דרך צדיקים ודרך רשעים תאבד" הפירוש אלוהים משגיח על צדיקים "לא יקומו רשעים במישפט ולא יהיו חטאים בעדת צדיקים" אומר לי בעצם שבייקום הזה הרשעים אולי לא יענשו המתנה של הצדיק שהוא יראה חטאים אך לא יהיה חלק מהחוטאים לדעתי אלוהים נמצא בכולנו והוא המציאות שלנו ואני יכול לשנות את המציאות בעזרת האמונה שיש ללכת עים יושר פנימי אמיתי ולדעת שבכדי לדעת את האלוקים "האדם צריך לאכול את מה שהוא בישל"

למעלה