אלישע !!! אלישע!!!

nira85

New member
אלישע !!! אלישע!!!

אני גאה בעצמי יצרתי משהו בעזרת התוכנה הגרפית שיוצרת תמונות פנורה. וזה הסיפור: אני אמורה להכין מצגת לקראת תערוכה בית ספרית שאנו עורכים לקראת יום פתוח להורים. בהכנת המצגת חשבתי איך אפשר לגוון אותה התקנתי את התוכנה ניסיתי וזה עבד בצורה לא רגילה. הנפשתי והתמונות רצו משמאל לימין באפקט שלא יכולתי ליצור לפני זה. רציתי לשתף אותכם ב"גילוי" שלי שגם ילדים יכלו לעשות זאת במצגות שהם עורכים על כל נושא. זה היה קל להפליא אז יש סיכוי שאבנה אתר?

nira85

New member
נו טוב הגזמתי בהתלהבות

הילדים היו בודאי אומרים איזה " מתלהבת" אבל גם ילדה גדולה זקוקה לעידוד. (ו...המון)

psa

New member
היי נירה,לא הגזמת .כיף לגלות שהצלחת

התמונות הפנורמיות והתמונה המטיילת נותנות אפקטים מיוחדים.שוב תודה לאלישע על כך ששיתף אותנו. בהזדמנות זו אני מצרפת תמונות שקיבלתי בדוא"ל ויצרתי אתן תמונה פנורמית. המשיכי להצליח

psa

New member
יצרתי אתן גם תמונה מטיילת אך עדיין

אינני יודעת איך להעלות לכאן. אצרף אותה לקבצים שמשתתפים מעלים.

psa

New member
הצלחתי!הערה רק מי שיש לו את התוכנה

יכול לצפות....

nira85

New member
פסא תודה לך

את התמונה המטיילת עשיתי במצגת עדיין אנני יודעת אחרת. אני עדיין עובדת על המצגת שתהיה בכניסה לתערוכה. לתערוכה קוראים " רואים שלומדים". ושוב תודה

רותי הכנסי בשרשור הקודם ל

"תמונה מטיילת" הודעה שאלישע כתב. יש שם קישור לתמונה, הכנסי אלה ותראי תמונה זזה "מטיילת".

רותי ההודעה הוקפצה אז תיקון

הכנסי לשרשור שמתחיל ב"יצירת תמונת פנורמה" של אלישע הודעה שלישית בשרשור "טיול בתוך תמונה" ובה תראי יש קישור שאם תלחצי עליו תראי מה זה תמונה מטיילת ואיך אמרו גדולים ממני... תמונה אחת שווה אלף הסברים אני יודעת שלא בדיוק כך הם אמרו. אז מה
אגב, אם את חדשה בפורום... ברוכה הבאה

נירה הכוונה תַרְאי .. תראי את התוצ

התוכנה הזו באמת פותחת ים אפשרויות. ומעניין לראות תוצרים שונים ....

Elishabb

New member
הביטו - הוא חי!! הוא חי!!

שלום נירה- כשקראתי את הכותרת להודעה שלך, נזכרתי בסיפור משפחתי המסתובב אצלנו- ענת, בתי הבכורה (היום כבר אמא לשחר), חזרה יום אחד מהגן בצעקה רמה "הביטו!! הוא חי!! הוא חי !!". היא לא הפסיקה לצעוק את הקריאה בהתלהבות רבה שעה ארוכה. מתברר שבאותו יום סיפרה להם הגננת ( לכבוד יום האם) את הסיפור על האם שיצאה לעבוד בשדות עם תינוקה. בעודה עובדת, עט נשר על התינוק וחטף אותו לקן במרומי המצוקים. האם התחילה לטפס, הסלעים והקוצים שרטו אותה, אבל היא לא שמה לב לכך. כל מטרתה היה להגיע לתינוק. בסוף היא הגיע לקן במרומי הצוק ומצאה שם את התינוק חי וצעקה " הביטו הוא חי !! הוא חי!!. מאז אצלנו במשפחה, כשרוצים לתאר עוצמת גילוי מפתיע, צועקים " הביטו - הוא חי!! הוא חי!!. לגבי האתר - בטח את יכולה. למעשה כל אחדד יכול. בזה בדיוק אנחנו עוסקים כאן. אלישע

nira85

New member
איזה סיפור חמוד

ספר לענת שכעת גם אנחנו מכירים כעת את הסיפור, הלא הכל נשאר במשפחה.

למעלה