אלמההה...

JustME79

New member
זה בסדר גמלי הוא לא עונה

ואני שלחתי לו 3 כאלה =/ התייאשתי ממנו אני לא מחכה כבר למסר בחזרה... הספיקו לי חודשיים של ציפיות בלתי פוסקות :-\

טוב....

חחחח תאמינו לי שלקבל שיחת טלפון מאלמה בן זאב זה לא משהו שקורה כל יום...אבל אני ראיתי וכולכם עדים...אלמה הבטיחה...בקשר ל**חסוי** כן....נפרדנו לצערי הרב...והכי חשוב מבחינתי: בקשר למסרים....אני אף פעם לא מסנן.....הסברתי את זה כבר 1846589375 פעם אבל לא אכפת לי עוד פעם....תבינו אין לי מחשב כזה טוב...והוא תוקע פול דברים (צריך לפרמט אותו כבר יותר מדי זמן) ולכן לא המסרים ולא הפרטי בצ'אט עובדים....עכשיו המסרים חזרו אז אני יכול לענות...אתם מוזמנים כווולכם לשלוח כמה מסרים שתרצו ואני אענה בהקדם האפשרי...!!!
...אדם!

porsh

New member
סחטיין על הספירה...

אפילו אני לא הייתי מגיע למספר כזה..

אדם יאווו! יזה חמודד.... כנס מאמי

מה קורה מאמוש?? אבא שלי תכנאי מחשבים!! צריך עזרה?!!?!?? חחחחחח.... תענה לי למסרר!!!! מתה עלייך!!!: ספ*7!ששששש!!

אוי איזה חמוד,אני מצטערת שנפרדתם...

ובקשר למסרייםםם תסלחו לו!!!!!!...חחחחח.... חחח אלמה אני במקומך הייתי מתקשרת כל רגע,חבל שאין לי את העונגג...!!! המשך ערב טוב לכולםםם!!!!!

חיחחחח כפרווות1!!!!

חחחחח אני מבטיח שזה יקרה בקרוב....אמנם חיי הנישואים שלי ושל מיקי במצב כלכלי לא טוב....אבל אנחנו נתגבר נכון?

חיחחחח כפרווות!!!!

חחחחח אני מבטיח שזה יקרה בקרוב....אמנם חיי הנישואים שלי ושל מיקי במצב כלכלי לא טוב....אבל אנחנו נתגבר נכון?

אדם כנס מאמי!!!

יאווווווו אני ממשש שמחהה!!!! תודההההההההההההה אני מתהה עלייךך!!! ואם אתה צריך פירמוטים... אז רק תגיד לי ואני בדרך עם אבא שלי.. חחחחח אני יעשה לך את זה בחינם!!! בגלל שאני כל כך אוהבת אותךךך!!!!!! א.!.ה.2.ת.מ.*.ד --> ספ*7!שש!!

porsh

New member
בנות לא שוכחות סתם...

בנות יכולות לזכור לך אהבה עוד מהגן רק מה זה תלוי איך היית... כמה שאתה מנשק אותן יותר ככה אתה מקבל יותר טלפונים ! תנשק אותה טוב יותר פעם הבאה תקבל טלפונים כל יום...! ככה אתה נותן להן לחשוב עליך יותר.. ככה זה נשים אוהבות איכות!

ש1לה

New member
אדם אתה הילד הכי הכי הכי הכי שבעולם

אדםםםםם תעשה לי הירשים קטניםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!! תגובה בבקשה

אממ...

איתי הוא התחתן!!! חחח.. ספיר לך יש טל!!! תסתפקי באחד! חחח ולי ולאדם עומדים להיות מלא מיקושים ואדמים קטנים!! סתם..חחח...ואדם- בטח שנתגבר על המצב הכלכלי הקשה!! חחח

חחחחח מיקושש!!!

יש לי את טל... אבל גם את אדם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני המאהבת!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח א.!.ה.2.ת.מ.*.ד ---> ספ*7!ששש!!!

רגע רגע רגע...

שאני יבין... ככה את עושה לי את זה?!?!?! וחוץ מזה תסתפקי בטל! תשאירי אנשים...! חחח

למעלה