אלרגיה לחלב

RORI111

New member
אלרגיה לחלב

בני בן 7 שבועות. כשהיה בן שבועיים עברתי לאיזומיל בעיקבות כאבי בטן ממנו הוא סבל. מאז היו לו יציאות מימיות כ 6-8 פעמים ביום ונאמר לי בטיפת חלב שזה נורמלי. לפני כשבוע ראיתי גם טיפות דם מעטות ביציאות. פניתי לרופאת ילדים והיא אמרה לי שכנראה שהוא אלרגי גם לחלב סויה ונתנה לי נוטרמיגן. המעבר לנוטרמיגן אכן פתר את הבעיה. התינוק רגוע יותר, אין דם ביציאות ומספר היציאות פחת ל 2-3. הרופאה אמרה שזה אכן מראה שהוא אלרגי לחלב פרה/סויה ולהמשיך עם הנוטרמיגן עד גיל שנה. ולשאלותי 1. האם אבחנה זו שנעשתה ללא טסט אכן נכונה? 2. מה ההשלכות של תזונה בנוטרמיגן? האם היא שקולה מבחינת ארכים תזונתיים לפורמולה רגילה? 3.האם עלי לתת נוטרמיגן עד גיל שנה? האם לא בודקים כל מספר חודשים עם הרגישות עברה? 4. מה הסיכוי שאכן הרגישות תעבור בגיל שנה? 5. האם רגישות זו יכולה להראות על מחלת צליאק? במידה וכן כיצד בודקים? סליחה על כל השאלות אבל אני די מבולבלת תודה טל

על שלשולים ונקודות דם

אם על חלב פרה לא היו שלשולים ולא דם ולא ריר ועל סויה שלשולים רבים ורק אז דם יש לי מספר מחשבות ואחת מהן היא אלרגיה לחלב פרה וסויה אבל אני מציע לך להפגש עם גסטרואנטרולוג ילדים הרופאה שלך צודקת לגבי כך שאין צורך בתבהחינים נוספים או חודרניים היא גם צודקת שרוב המקרים חולפים עד גיל שנה הדלת שלי פתוחה בפניך כל טוב

RORI111

New member
המשך

תודה עבור תשובתך המהירה אבל אני מעוניינת בכמה הבהרות כתבת שיש לך כמה מחשבות ואחת מהם היא אלרגיה. מה יכולות להיות הסיבות הנוספות? במידה ואין צורך בבדיקות ותבחינים נוספים מה יכול לחדש לי רופא גסטרואנטרולוג? במידה וזאת אכן אלרגיה האם היא עוברת רק לאחר שנה ולא כדאי לבדוק האם היא עוברת בתחנות ביניים במשך השנה? ושוב המון תודה על הסבלנות והתשובות

הבהרות

בדיוק בגלל כל השאלות שלך ובגלל הצורך שלך בהבהרות עצרתי מקודם במקום שעצרתי אין בכוונתי לעשות רפואה ספקולטיבית באינטרנט בגלל זה לומדים 15 שנים ומתמקצעים- ובגלל זה חשוב לבדוק את הילדה בדיקה גופנית וגם להסתכל בצואה ועוד ובגלל זה אמרתי לך לפנות לגסטרואנטרולוג ילדים ובגלל זה הדלת שלי פתוחה בפניך כל טוב

למעלה