אם אתחיל איתו זה ירתיע אותו?

princesa4

New member
אם אתחיל איתו זה ירתיע אותו?

לפני שבוע במסגרת העבודה שני חבר'ה ניסו לשדך לי מישהו שלטענם רציני, בחור טוב וביישן מאוד. הוא בן 33 מסודר -עובד ואני ראיתי אותו כבר לא בדיוק הטעם שלי אבל בגלל שחוויתי אכזבה גדולה ממישהו אז אני מוכנה להתפשר. הקטע שזה לא הפעם הראשונה שהם מנסים להכיר ביננו , ראיתי את הבחור והוא נורא שקט, לא מנסה לפתח שיחה כלום. אז הם אמרו לי להתחיל איתו כי הוא ביישן-הוא מחפש להתחתן. עכשיו אני לא יודעת עד כמה הם רציניים הם מכנים אותו בכינוי כלשהו נניח "מוצארט"-כינוי בדוי. הם גם צחקו כזה שלא עומד לו , למרות שעכשיו חוזרים בעצמם ואומרים שמאיפה להם שהם צחקו.. למעשה בזה שהם אמרו לי אם בצחוק ואם יש אמת בכך שיש סיכוי שיש לו בעייה מינית מוריד לי מלהכיר אותו גם אם זה שקר. עכשיו הם אמרו שידברו איתו , ביקשו את הפלאפון ולא נתתי בכל זאת אם הבחור ירצה אני יביא לו , לא צריכה שיעבדו עליי בטלפון.. הקיצר אני בחורה גם כן ביישנית ואני מאמינה שבן צריך לעשות את הצעד הראשון. אני זקוקה להתלהבות מסויימת להכיר אותי ואין את זה. מנסיון שלי מזה שהייתי שמה עין על בחורים לא ביישנים לא עשה לי טוב..אז אולי זה ההזמנות שלי להיות מאושרת סוף סוף.. הם אמרו לי שבהתחלה הוא ביישן ואחרי חודש הוא יפתח.. מה עושים? לנסות לדבר איתו..להתעניין בו? לפני כמה ימים ראיתי את הבחור הזה ושמתי לב שיש לו שיער שיבה כן ... למרות שיש לו פנים שלדעתי בסדר גמור עם השיער הלבן-אפרפר הוא נראה יותר מבן 30 וקצת .. באותו רגע הרגשתי אי נוחות אבל לא היינו קרובים אחד לשני וניסיתי לראות אם הוא בעצמו מעוניין בי . אבל לא הייה הרבה מבטים . בטוח החבר שלו אמר לו משהו עליי אבל לא יצא לדבר עם הבחור בעצמי. העובד שסיפרתי לן על הבחור ניגש אליו כדי לקבל עליו תמונה קצת יותר ברורה אם הוא אכן בחור טוב וכאלה.. ואז כשהבחור הלך התחלתי לחקור אותו , והוא אמר לי שהוא התרשם לטובה ממנו , נראה באמת בחור טוב . שאלתי אותו אם זרק מילה טובה עליי וענה שלא .. ואז הרגשתי תחושת החמצה ..הייתי מאוד נבוכה והתביישתי ךהתקרב אליו בעצמי . ביקשתי מהעובד שאם עוד שבועיים נניח יראה אותו שינסה ל ביננו , לבדוק אם הוא מעוניין להכיר אותו כי כשאני רואה אותו אני קופאת מביישנות . עכשיו לגבי שיער הלבן , חבל לי לפספס אהבה בגלל זה . הבטתי בו לרגע והרגשתי שאני כן מעוניית להכיר , שהוא חמוד כזה בפנים. אבל מה לא יודעת מה יהיה בעתיד אבל אם נניח ניצא ובמידה נהייה בקשר הייתי מעוניינת שיצבע את השיער לשחור כי ככה הוא נראה מבוגר יותר וזה קצת מרתיע . מצד שני הוא גבר וגברים בד"כ לא צובעי שיער גם בגלל ההתקרחות הגברית וגם כי הם גברים . אולי עם הזמן אתרגל לשיער השיבה כרגע מפריע לי

princesa4

New member
המשך

היום במקרה אחרי שסיימתי את המשמרת שלי בעבדה ועמדתי ללכת הביתה לפתע אני קולטת את הבחור הביישן שניסו לשדך לי מעבודתו. באותו רגע קיבלתי פיק ברגליים, נהייתי כולי בהתרגשות. רציתי לגשת אליו אבל הרגשתי מוזר להתקרב .. לפתע עובדת הציעה לי טרמפ הביתה. אני הייתי כולי "בהיי" אז אמרתי לה שיש בחור חמוד שמנסים לשדך לי והוא כאןן ממש עכשיו. היא דאגה לראת מי זה . היא צעקה לעובדת אחרת להתקרב . הוא קלט אותי ביחד עם החבר שלו וחייכו כזה. ואז יא אמרה לה שתעשה ביננו שידוך. ממש קפאתי באותו הרגע . אחרי זה בנסיעה סיפרתי לה על השידוך. הייתי בטוחה עד לפני שדיברתי איתה , שהחברים שלו רעים בכך שצוחקים עליו בכך שלא עומד לו אבל היא נתנה לי קו מחשבה אחרת. היא החליטה שהם מסתלבטים עליי , שאם הם היו רוצים להכיר לי אותו באמת לא היו מדברים על בעייה מינית אם באמת או המצאה. אני רוצה להבין מה יש להם להסתלבט עליי, הם לא ממש מכירים אותי ואותו לעומת זאת הם כן מכירים ועובדים איתו. ואחרי הפאדיחה שהיא צעקה לשדך ביננו. בטח עכשיו הוא יחשוב אני חולה עלי וזה יוריד לו. וממש אבל ממש יהיה לי קשה לחזר אחריו. אני מעדיפה שבן יחזריי אחריי.. אפילו קשה לי לפנות אליו כדי לדבר סתם על נושא שלא קשור לכלום רק בגלל המבוכה. האם יש אמת בדברייה? או שאולי החברים שלו הם לא בסדר עם החבר שלהם לעבודה..? אם עד עכשיו חשבתי איך לחייך אליו ולגרום לו להתחיל איתי, עכשיו אני ממש נבוכה יותר מקודם. ועדין אני חושבת שחבל לפספס בחור, נראה לי נדלקתי עליו ואני ממש מעוניינת להכיר.. איך אוכל להסתכל לו בעיניים עכשיו בידיעה שהוא יודע שאני בעניין שלו? נורא מלחיץץ לוותר עליו? או לנסות להציע לו להיפגש אם כי זה יהיה לי קשה לעשות..?

Lir האחת

New member
היי ../images/Emo13.gif

אני לא יודעת אם החברים שניסו לשדך לך היו רציניים, או סתם הסתלבטו עלייך אני לא יודעת אם הבחור בכלל יודע מזה, או אם הוא מעוניין או שלא אי אפשר לדעת. מה שכן, לדעתי אם כבר מכל זה יצא ששמת עליו עין - אני אומרת לאזור אומץ וביטחון ופשוט ליצור איטראקציה איתו. הכי טוב זה לנסות וליזום איזה משהו מצידך. אני התחלתי עם מישהו שלא הייתי סגורה אם הוא בעניין שלי, ובסוף הערב שכבר יצא לנו לדבר התברר לי שהוא מאוד היה בעניין, אבל לא היה בטוח מה אני חושבת. בקיצור, אני אומרת שחבל לפספס הזדמנות להכיר מישהו אם באמת משהו מושך שם אותך. אין לך מה להפסיד. תבואי עם ביטחון, אם זה יילך - יילך ואם לא, אז לא קרה כלום. זה לא משפיל ולא פוגע. להיפך, תבואי בגישה שיש לך מה להציע, ואת לא מפחדת או חסרת ביטחון. ואם הוא לא רוצה, לא חובה, אבל את תדעי שניסית!
בהצלחה!

היי ערב טוב ממצב ?

הייתי מציע לך לכתוב לבחור את הסיפור שלך כאילו לא מדובר בך אלא בזוג אחר וזה בכדי שיזעזע לו את אמות הסיפים מה החברים לעבודה גרמו לבחורה הזאת ואז את השאלה האישית איך לצאת מהקטע של הביישנות והביטחון העצמי ואיך להתמודד עם זה

היי ערב טוב ממצב ?

הייתי מציע לך לכתוב לבחור את הסיפור שלך כאילו לא מדובר בך אלא בזוג אחר וזה בכדי שיזעזע לו את אמות הסיפים מה החברים לעבודה גרמו לבחורה הזאת ואז את השאלה האישית איך לצאת מהקטע של הביישנות והביטחון העצמי ואיך להתמודד עם זה

למעלה